Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

bigsmile.gif Help! Ant paprasto mano kaktusiuko (nzn net pavad.) isaugo 2 kazkokie keisti pukuotukai.. Maniau, kad ziedai bus, bet iki siol nesuprantu, kas tai.. O gal jie dar prasiskleis? Nesu maciusi sio kaktuso ziedu. Jam apie 8 metai
Atsakyti
QUOTE(Inesssssita @ 2010 08 07, 14:58)
bigsmile.gif Help! Ant paprasto mano kaktusiuko (nzn net pavad.) isaugo 2 kazkokie keisti pukuotukai.. Maniau, kad ziedai bus, bet iki siol nesuprantu, kas tai.. O gal jie dar prasiskleis? Nesu maciusi sio kaktuso ziedu. Jam apie 8 metai

tikriausiai žiedai arba... reikia nuotraukos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 08 07, 10:14)
skleidzia tik gera aura... thumbup.gif


Manau kiekvienas žmogus pasirenka pats kokius augalus auginti.Ir dažniausiai renkamės tuos,kurie patinka,gerai nuteikia.Tai kokia dar gali būti bloga aura,jei aš myliu tuos augalus. smile.gif
QUOTE(vikosiuks @ 2010 08 07, 10:58)

ar galima kota supjaustyti i daug stiebeliu- ar jie prigytu? merkti reikia i zeme ar vandeni, kiek laiko l

Drąsiai pjauk viršūnes,padžiovink kelias dieneles ir sodink į žemę,turėtų prigyti,o likę nupjauti ims šakotis iš šonų.
Atsakyti
Stai kaip kaifuoja echinopsiai lauke smile.gif
[attachmentid=202136]
Atsakyti
[quote=vikosiuks,2010 08 07, 10:58]

pasiskolinu nuotraukyte, turiu stai toki kaktusa, tik jis pas mane neissisakojes ir jo ugis virs metro, jei ji nupjauciau- sakojasi kotas ar pasodinta virsune blink.gif ar galima kota supjaustyti i daug stiebeliu- ar jie prigytu? merkti reikia i zeme ar vandeni, kiek laiko laukti saknu? kotas storas kaip sioje nuotraukoje, tik mano nepasvire, o tiesus ax.gif
Tikrai drąsiai gali pjauti norimam aukštyje, prigis ir atpjauti gabaliukai įkišti į žemę ir kotas likęs vazone pradės leist daugiau atžalų. smile.gif Išbandytas reikalas daug kartų. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 08 07, 19:42)
Drąsiai pjauk viršūnes,padžiovink kelias dieneles ir sodink į žemę,turėtų prigyti,o likę  nupjauti ims šakotis iš šonų.


QUOTE(RasiukasR @ 2010 08 07, 23:34)
Tikrai drąsiai gali pjauti norimam aukštyje, prigis ir atpjauti gabaliukai įkišti į žemę ir kotas likęs vazone pradės leist daugiau atžalų. smile.gif Išbandytas reikalas daug kartų. drinks_cheers.gif


taip ir padarysiu thumbup.gif
Atsakyti
http://www.cactuskie...n...=255&pos=35


ir kur ta neigiaa energija??

Oi, o kaip šianaktis škvalas? Nieko nenuvertė?
Atsakyti
auginu viena kaktusiuka, bet kai persikraustem i naujus namus, jis kazkaip pradejo nykti, atrodo toks padziuves g.gif
ir pavadinimo nezinau, bet pagal paveiksleli tinka du pavadinimai ripsalis ir hatoria....
tiesiog norejau paklausti kuo skiriasi ripsalis salicornioides nuo hatoria salicornioides???
ar cia vienas ir tas pats tik pavadinimas vienas lietuviskas kitas ne?
ir ka daryt tam kaktuseliui, kad atsigautu?
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2010 08 08, 11:28)
Oi, o kaip šianaktis škvalas? Nieko nenuvertė?

Ojoj doh.gif unsure.gif verysad.gif
O pas jus?
Atsakyti
Gerai, kad sostinės škvalas nepasiekė blink.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aupo: 09 rugpjūčio 2010 - 11:50
Beje, liko dar vienas senelis kaktusas nepersodintas blush2.gif bet jau turbūt greit iš vazono išgriūs. Kažin dar tinkamas laikas persodint jį? ar geriau jau pavasario palaukt?
Atsakyti
sveikos,turiu klausima,keliaudamos lektuvais kaip kaktusus persigabenat?cekius reik turet,laikyt rankiniam bagaze? lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti