Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Enija, dar knyga turi buti su išmintimi, o vertalai...
Aš tikiu, kad yra energija, bet kad ji gali buti neigiama nuo kaktuso- sveiko augalo tai tikrai ne.
Esu girdejusi, kad ju energija sklinda is centro- tipo atstumianti. Tai kazkas gal parase neigiama.
Bet is tikruju tai ju energija yra apsauganti, atstumianti svetimus dalykus.

Neisivaizduoju, kas per makalyne galvose tu, kurie nuo kaktusu jaucia neigiama energija blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2010 08 05, 19:57)
Pati svarbiausia energija- meilė savo augalams manau yra galingesnė už visas knygų išmintis.  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2010 08 05, 22:52)


Neisivaizduoju, kas per makalyne galvose tu, kurie nuo kaktusu jaucia neigiama energija blink.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
jiems mūsų nesuprast biggrin.gif
Atsakyti
Tai jau tkrai thumbup.gif
Atsakyti
http://s53.radikal.r...bd2b37a5065.jpg
Mane nustebino mano matucana-pastebejau, kad auginasi vaikiuka smile.gif kazkaip nesitikejau is jos niekad g.gif
Atsakyti
o kas teigiamą energiją, jei kaktusai neigiamą? unsure.gif doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 08 06, 12:41)

Mane nustebino mano matucana-pastebejau, kad auginasi vaikiuka smile.gif kazkaip nesitikejau is jos niekad g.gif


O čia matucana,nuotraukoje? unsure.gif Gal apie turbinį kalbi? Matucanos lengvai vaikuojasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 08 06, 13:26)
O čia matucana,nuotraukoje? unsure.gif  Gal apie turbinį kalbi? Matucanos lengvai vaikuojasi  ax.gif

Ne, ne apie turbi biggrin.gif turbi seip idejau, graziai prazydo siandien ir tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amsv @ 2010 08 06, 13:22)
o kas teigiamą energiją, jei kaktusai neigiamą? unsure.gif  doh.gif  blink.gif

jaučiu kokie nors runkeliai ir kalafijorai
Atsakyti
QUOTE(Aupo @ 2010 08 05, 12:17)
Vakar vienoj geliu parduotuvelej tokia diskusija su floriste apturejau, zinoma kaktusu tema  smile.gif
Atverte ji man knyga apie atskiru geliu rusiu skleidziama energija. Na ir paskaitem apie kaktusus, neva ju negalima miegamajam laikyt, kad jie ne tik sugeria blogas bangas, bet ir kenkia, gali sukelti agresija, pykti, nuteikti neigiamai..
Na taip pakalbejom, sakau pas mane jie visam bute auga, ir miegamajam, ir kaip tik jie mane labai gerai nuteikia  rolleyes.gif Kiekviena ryta juos apziuriu, "apglostau", ar gerai gyvena jie  smile.gif Ir miegamajam man jie netrugdo  smile.gif
Ka jus manot?

kad sugeria bloga energija tai gali buti doh.gif esu pastebejus, jei su vyru susipykstam, tai vienas kaktusas prazista daug geltonu gelyciu, o kitas pradeda nerealiai augti lotuliukas.gif gal cia tik sutapimas, bet kai jie pradeda zydeti ir augti- taip gera pasidaro wub.gif
tai jei jie ta bloga musu energija panaudoja sau, tai gerai, bet kad skleistu bloga energija g.gif cia gal nebent toks kaktusas ,kurio tu nemegsti ir jis tave nervina ir daro agresyviu (ir tai ta bloga energija jau eina is saves, ne is kaktuso), bet pas mane tokiu nera, tai visi kaktusiukai skleidzia tik gera aura... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 07 rugpjūčio 2010 - 10:16
user posted image
pasiskolinu nuotraukyte, turiu stai toki kaktusa, tik jis pas mane neissisakojes ir jo ugis virs metro, jei ji nupjauciau- sakojasi kotas ar pasodinta virsune blink.gif ar galima kota supjaustyti i daug stiebeliu- ar jie prigytu? merkti reikia i zeme ar vandeni, kiek laiko laukti saknu? kotas storas kaip sioje nuotraukoje, tik mano nepasvire, o tiesus ax.gif
user posted image
Atsakyti