Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Mikax @ 2010 07 28, 15:26)
sveikutes tongue.gif nesusilaikiau,nufotkinau kaimynes grozius,sake  pirmasis 27m amziaus bigsmile.gif ir ruosiasi zydeti,tai isivaizduoju,koks grozis tada bus blush2.gif o antrasis man irgi ispudingai pasirode thumbup.gif

user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image

sveikos,klausimas man cia toks atsistojo g.gif kaip tokius milzinus reikia persodint? Manau cia jau dvieju ranku jau nebepakanka lotuliukas.gif
Atsakyti
Rimusia, KAIFUOJU nuo jusu žiedų biggrin.gif
Just me - man tai su milžinais būna taip- gauni pirštą- grūdi į vazoniką ir po kelių metų taip pasidaro... O po to.. vėl pirštą...
O mano daržas:
http://public.fotki....DDalia/augalai/
Atsakyti
Jau cia vaizdelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 08 04, 22:17)
Jau cia vaizdelis  wub.gif

tai jau tikrai- svajonė. Šiaip labai gera idėja. Mane nustebino kad žydi ornatum, nes man vienas kaktusų augintojas sakė kad jie žydi tik labai seni. blush2.gif Dabar nekatriai lauksiu saviškio kada sužydės. wub.gif
Atsakyti
Zydi ne ornatum, o asteriju hibridai. Ten tokie kaps-taps.
Bet fainuoliai jie visi- problemu nekelia. Na, tik viena- mazylį asterias nuolat vasaros gale šonais spaudo.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 08 04, 22:17)
Jau cia vaizdelis  wub.gif

Ir aš dievinu astrophytomus wub.gif wub.gif
Atsakyti
Vakar vienoj geliu parduotuvelej tokia diskusija su floriste apturejau, zinoma kaktusu tema smile.gif
Atverte ji man knyga apie atskiru geliu rusiu skleidziama energija. Na ir paskaitem apie kaktusus, neva ju negalima miegamajam laikyt, kad jie ne tik sugeria blogas bangas, bet ir kenkia, gali sukelti agresija, pykti, nuteikti neigiamai..
Na taip pakalbejom, sakau pas mane jie visam bute auga, ir miegamajam, ir kaip tik jie mane labai gerai nuteikia rolleyes.gif Kiekviena ryta juos apziuriu, "apglostau", ar gerai gyvena jie smile.gif Ir miegamajam man jie netrugdo smile.gif
Ka jus manot?
Atsakyti
Nusipeza tos floristės. Pačios tai su lavonais po kelias savaites šaldytuvuose laikytais dirba, dažniausiai bezvkusitcas daro-- ir dar aiškina apie energijas neigiamas.

Mano patys rinktiniausi miegamajame gyvena, ir po galva, ir ant galvos. Taip esu pikta ir nervinga- ir bjaurios man tos florites, kurios auksines knygas iš lipalo ir žievės daro.

Nei vienas kaktusininkas gyvendamas meilėje su augalais nenukenčia.
Atsakyti
Pritariu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RasiukasR @ 2010 08 05, 13:17)
Ir aš dievinu astrophytomus wub.gif  wub.gif


Aš ju nedievinu. Jie tikrai gražus ir ju tikrai norisi. Ir, beveik kievienais metais bent vieną įsigiju. Na, jie tiesiog gražuoliai, bet egzotiškumo, tai manau, truksta.
Atsakyti
http://forumas.augal...mp;p=1157#p1157
Atsakyti
QUOTE(Aupo @ 2010 08 05, 11:17)
Vakar vienoj geliu parduotuvelej tokia diskusija su floriste apturejau, zinoma kaktusu tema  smile.gif

Ka jus manot?

kaip dabar populiaru iš rytietiškų ir dar nežinia kokių šaltinių daro pseudokažką.

jei žiūrėt rimtai, tai nebent nuo pūkuotų kaktusų gali atsiskirti smulkūs spygliukai ir dirginti. Dar jei nuodingi kokie tai gali skleisti kokį cheminį junginį, bet "energiją" nėra kaip pamatuoti.

Pati svarbiausia energija- meilė savo augalams manau yra galingesnė už visas knygų išmintis. mirksiukas.gif
Atsakyti