Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Paziureti,tai grazus,bet kur laikyti kai zydi g.gif O dar muses - tikri bombonesiai skraido blink.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz pamastymus ir rekomendacijas 4u.gif
Butinai pasinaudosiu patarimais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aina @ 2010 08 02, 10:44)
sveikos 4u.gif

užsukau pasidžiaugti: manoji matucana 5 žiedus išleido, vienas iš jų jau žydi smile.gif , o gražuolė lophophora jau keturis žiedus iškleidė ir dar vakar pamačiau, kad vaikiuką šalia augina bigsmile.gif

labai smalsu būtų pamatyti nuotraukas. ax.gif

QUOTE(Aupo @ 2010 08 02, 12:43)
Klausykit merginos, palaisciau savo kaktuseli su kaktusu trasom, tai ant rytojaus jis visas suminkstejo  unsure.gif  unsure.gif  kas jam nutiko?  g.gif  gal trasos nepatiko, kaip dabar ji atstatyt  blink.gif

O trąšų koncentracija buvo tinkama? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enija: 03 rugpjūčio 2010 - 09:32
Zydi Aptenia
user posted image user posted image
Atsakyti
Ka tik prazydo ax.gif Tik gaila,kad labai trumpai zydi verysad.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=rimusia,2010 08 03, 22:42]
Zydi Aptenia
kokia spalva wub.gif wub.gif wub.gif
karrinta, labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 03 rugpjūčio 2010 - 21:45
...ir turbinjukai
user posted image user posted image
Atsakyti
Pas mane aptenia lauke zydi, adaptuota vasarai is Kretos smile.gif
Papildyta:
[attachmentid=201994]
Atsakyti
rimusia,pirmo ziedu spalva 4u.gif ,o antro - ziedas uz augaliuka didesnis 4u.gif Grazu wub.gif
Atsakyti
oi,grazus ziedai 4u.gif
Atsakyti
geras laikas. Viskas žydi, tarpsta. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 08 02, 13:45)
Nu gal... As nezinau, bet vyras pvz mano jeigu perka (jis perka monetas) kazkur usienyje, tai jeigu nepriima paypal`o, tai sako, kad per brangu bus susimoket, nes brangiai kainuoja tarptautinis pavedimas. O kreditine tai ir paypal reikalinga  ax.gif

Na as visada galvojau, kad arba paypal arba pavedimas.... Tai dabar net nezinau ka ir besakyt  rolleyes.gif

ne, yra trys skirtingi - pavedimas, tada tikrai daug kainuoja; paypal; ir kreditine kortele - tada nekainuoja.

mano kaktusėlis dar vieną pumpurą sukrovė, laukiu kada pražįs, tada vėl įdėsiu.

o sakykit, kada bus tinkamas laikas persodinti jį? nes jam tame vazonėly jau ir žemių manau nebelikę...
Atsakyti