Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Aupo @ 2010 08 02, 14:00)
Aha ant saules...
As jo pavadinimo nezinau, jis toks su retais spygliukais, tai jis toks sukrites man pasirode, palieciau - ziuriu minkstas  blush2.gif , biski parausiau paziuret sakneles, kad ne - sausos.. negalejo jis per diena ar dvi suput... unsure.gif

Zinau, tik, kad negerai liet su trasom, kai sviecia saule... Geriau vakare ar bent jau anksti ryte ax.gif

o kodel - negaliu pasakyt...

Jeigu su saknim viskas gerai, tai manau, kad pasitaisys padetis...
Gal zinoves pasakys kazka konkreciau g.gif
Atsakyti
Idesiu vakarop jo nuotraukyte.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 08 01, 16:58)
O tai tu per paypal bandai atsiskaityt?

as su savo maestro kreditine.susirasiau su juo el laisku,sake kad priima,siaip gal koki trukdziai buvo.bet is penkiu kaktusu kokiu norejau,tai iskart parase,kad triju neturi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 08 02, 14:36)
as su savo maestro kreditine.susirasiau su juo el laisku,sake kad priima,siaip gal koki trukdziai buvo.bet is penkiu kaktusu kokiu norejau,tai iskart parase,kad triju neturi  doh.gif

Gal ir trukdziai... bet dabar idomu tau mokescio moket nereiks uz pinigu pavedima? kiek zinau mokant ne per paypal uzsienyje apie 60-80lt gaunasi uz pavedima... Tai jei taip, tai ne per brangu gaunasi siustis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 02 rugpjūčio 2010 - 13:38
QUOTE(aaagnex @ 2010 08 02, 12:38)
Gal ir trukdziai... bet dabar idomu tau mokescio moket nereiks uz pinigu pavedima? kiek zinau mokant ne per paypal uzsienyje apie 60-80lt gaunasi uz pavedima... Tai jei taip, tai ne per brangu gaunasi siustis?

tai as su kreditine kortele,ne pervedimu.cia as manau,du skirtingi dalykai. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 08 02, 14:41)
tai as su kreditine kortele,ne pervedimu.cia as manau,du skirtingi dalykai.  g.gif

Nu gal... As nezinau, bet vyras pvz mano jeigu perka (jis perka monetas) kazkur usienyje, tai jeigu nepriima paypal`o, tai sako, kad per brangu bus susimoket, nes brangiai kainuoja tarptautinis pavedimas. O kreditine tai ir paypal reikalinga ax.gif

Na as visada galvojau, kad arba paypal arba pavedimas.... Tai dabar net nezinau ka ir besakyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 08 02, 12:03)
Zinau, tik, kad negerai liet su trasom, kai sviecia saule... Geriau vakare ar bent jau anksti ryte  ax.gif

o kodel - negaliu pasakyt...

Jeigu su saknim viskas gerai, tai manau, kad pasitaisys padetis...
Gal zinoves pasakys kazka konkreciau  g.gif

kai saule sviecia negalima lieti su trasom dar ir todel,kad gali nudegti.isvis geriausia tresti kaktusus tik anksti ryte,kol saules dar nera,arba i pavakare,kai saule jau taip nekaitina smile.gif ir pries tresiant,galima siek tiek nulieti paprastu vandenuku,be trasu,o tik po to tresti.o tas minetas kaktusiukas tikrai negalejo suputi per pusdieni.cia jau reiketu prisiminti archyvus,kaip jus ji laistet pries tai g.gif
Papildyta:
QUOTE(aaagnex @ 2010 08 02, 12:45)
Nu gal... As nezinau, bet vyras pvz mano jeigu perka (jis perka monetas) kazkur usienyje, tai jeigu nepriima paypal`o, tai sako, kad per brangu bus susimoket, nes brangiai kainuoja tarptautinis pavedimas. O kreditine tai ir paypal reikalinga  ax.gif

Na as visada galvojau, kad arba paypal arba pavedimas.... Tai dabar net nezinau ka ir besakyt  rolleyes.gif

bandysiu truputi veliau,kai gaus tu kaktusiuku,kur as norejau.ir bandysiu dar karta.ir bandysiu su vyro ax.gif kortele.gal tada pavyks. g.gif
Atsakyti
As gal neaiskiai issireiskiau. nenorejau pasakyt, kad supuvo del to, kad viena karta trasom paliejo ant saules... Tik paspeliojau kodel suminkstet galejo... As pamasciau, kad gal tik dabar pasimatyt galejo... nes kartais stovi kaip geras, o tik sast ir nuvirsta su nupuvusiom saknim - gerai, kad taip retai labai buna...

o del to vieno karto, tai esu isitikinus, kad nieko negalejo jau tokio blogo atsitikt, bet geriau dienos metu neliet...
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 08 02, 11:04)
Kogero didžioji dauguma nori,aš tame tarpe  ax.gif

Nu zinokit vakar iki isnaktu deliojau foto, o siandien mano account'a panaikino verysad.gif reik metams ten pas juos 99 zaliu moket. Eina jie trali vali. O dar visas albumas vestuviniu ten buvo sukeltas. Maniau paliks foto, tik nauju kelt neleis, o jie vat kokie aggressive.gif
Gal zinot koki nemokama psl. nuotraukoms talpint, kur butu galima kurt prezentacija su muzika? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 08 02, 16:02)
As gal neaiskiai issireiskiau. nenorejau pasakyt, kad supuvo del to, kad viena karta trasom paliejo ant saules... Tik paspeliojau kodel suminkstet galejo... As pamasciau, kad gal tik dabar pasimatyt galejo... nes kartais stovi kaip geras, o tik sast ir nuvirsta su nupuvusiom saknim - gerai, kad taip retai labai buna...

o del to vieno karto, tai esu isitikinus, kad nieko negalejo jau tokio blogo atsitikt, bet geriau dienos metu neliet...

Neiseina man jo normaliai nufotografuot, kazkaip nepritraukia fotoaparatas normaliai kad matytusi verysad.gif
Na tikiuosi atsigaus, jo spalva nepakito, tik kad toks pasiraukslejes ir minkstas patapo. Na jis ne senbuvis pas mane, gal kokie 4-5 men gyvena, bet per ta laika ir vaikiuka isleido, tai matyt gerai jam buvo.
Kazkokia nekokia si vasara mano augintiniams, jau antras kaktusiukas sunegaluoja doh.gif
Daugiau nebetresiu visai blink.gif auga kuo puikiausiai ir be trasu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 08 02, 14:18)
Nu zinokit vakar iki isnaktu deliojau foto, o siandien mano account'a panaikino  verysad.gif reik metams ten pas juos 99 zaliu moket. Eina jie trali vali. O dar visas albumas vestuviniu ten buvo sukeltas. Maniau paliks foto, tik nauju kelt neleis, o jie vat kokie  aggressive.gif
Gal zinot koki nemokama psl. nuotraukoms talpint, kur butu galima kurt prezentacija su muzika?  ax.gif

Oi kaip gaila darbo cool.gif
Kadangi niekada nereikėjo daryti tokių prezentacijų,tai nelabai galiu ką ir pasakyt blush2.gif

Aupo lieti rekomenduojama vakare,kai jau saulė nebekaitri.Nesvarbu su trąšom ar ne... Tiesiog per naktį augalas spėja "atsigerti" ir išgarinti dalį drėgmės,nepadarant nuostolio šaknims. Paprastai augant plastmasiniame vazonėlyje drėgmė garinama ilgiau,o būnant saulėje jis dar gerokai įkaista,todėl labai dažnai šaknys tiesiog nudega,kitaip sakant nušunta...
Kad augalas suminkštėjo,tai nereiškia,kad supuvo. Pabandyk išimti iš vazono,pasodinti į sausą substratą,kelias dienas neliek ir būtinai pastatyti atokiau nuo tiesioginės saulės. Jei šaknų nebeliko,nereikia išsigąsti,lai augalas sau tupi vazonėlyje,retkarčiais reiktų palieti ir šaknys būtinai ataugs,nors tam laiko tikrai reikės ne savaitės ir ne mėnesio smile.gif Tokių bėdų turėjau ir aš ne kartą smile.gif
Atsakyti
labas,
noriu pasidziaugti prazydusiais ziedais, net nezinau pavadinimo, tik laaabai jau nemalonus kvapas, o atrodo ispudingai, gaila, nelabai pavyko nufotografuoti ax.gif
user posted image user posted image
Atsakyti