Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Wilmaw @ 2010 08 01, 09:08)

oi,be reikalo man sita uzrodet doh.gif lotuliukas.gif va,prasedejau visa ryta,ir jau beveik issirinkau ax.gif dabar tik saviski reiks eit grizint biggrin.gif nes jis nelabai pasitiki pirkinejimais internetu...
Atsakyti
ar esat kas uzsisakinejes is sio saito?nieko nesuprantu...bandziau du kartus moketi,bet nepriiima mano kreditines.raso,kad siuo metu priima tik isduotas UK doh.gif kreditines
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 08 01, 14:01)
ar esat kas uzsisakinejes is sio saito?nieko nesuprantu...bandziau du kartus moketi,bet nepriiima mano kreditines.raso,kad siuo metu priima tik isduotas UK  doh.gif  kreditines

tai kiek esu girdejus buna spec atsiskaitymo korteles internetiniams apsipirkimams
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 08 01, 14:01)
ar esat kas uzsisakinejes is sio saito?nieko nesuprantu...bandziau du kartus moketi,bet nepriiima mano kreditines.raso,kad siuo metu priima tik isduotas UK  doh.gif  kreditines

O tai tu per paypal bandai atsiskaityt?

Atsakyti
Tina, nesvarbu, svarbiausia, kak kada prisimintum ir viskas biggrin.gif
smile.gif
http://www.cactusshop.co.uk/index.html
man sita nepatinka, nelabai yra is ko rinktis, ir nematau ar galima atsiskaityti Paypalu.
Atsakyti
Na pagaliau keliones foto apiforminau karsta.gif Galiu prasiusti albumo linka, kas norite smile.gif
Papildyta:
Crassulai bandziau siust i el.pasta, bet grazino laiska.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 08 02, 07:43)
Na pagaliau keliones foto apiforminau  karsta.gif Galiu prasiusti albumo linka, kas norite smile.gif


Kogero didžioji dauguma nori,aš tame tarpe ax.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 08 02, 08:07)
Tina, nesvarbu, svarbiausia, kak kada prisimintum ir viskas biggrin.gif
smile.gif
http://www.cactusshop.co.uk/index.html
man sita nepatinka, nelabai yra is ko rinktis, ir nematau ar galima atsiskaityti Paypalu.


Galima atsiskaityti paypal.... mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

užsukau pasidžiaugti: manoji matucana 5 žiedus išleido, vienas iš jų jau žydi smile.gif , o gražuolė lophophora jau keturis žiedus iškleidė ir dar vakar pamačiau, kad vaikiuką šalia augina bigsmile.gif
Atsakyti
Klausykit merginos, palaisciau savo kaktuseli su kaktusu trasom, tai ant rytojaus jis visas suminkstejo unsure.gif unsure.gif kas jam nutiko? g.gif gal trasos nepatiko, kaip dabar ji atstatyt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Aupo @ 2010 08 02, 13:43)
Klausykit merginos, palaisciau savo kaktuseli su kaktusu trasom, tai ant rytojaus jis visas suminkstejo  unsure.gif  unsure.gif  kas jam nutiko?  g.gif  gal trasos nepatiko, kaip dabar ji atstatyt  blink.gif

o tai gal ant saules stovejo palietas?
nelabai isivaizduoju kaip jis ten galejo suminkstet - ir kaip jus ji paciupinejo, kad matosi, jog suminkstejes... o gal ne nuo trasu suminkstejo, o tiesiog saknys nupuve? negali taip but? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 08 02, 14:56)
o tai gal ant saules stovejo palietas?
nelabai isivaizduoju kaip jis ten galejo suminkstet - ir kaip jus ji paciupinejo, kad matosi, jog suminkstejes... o gal ne nuo trasu suminkstejo, o tiesiog saknys nupuve? negali taip but?  ax.gif

Aha ant saules...
As jo pavadinimo nezinau, jis toks su retais spygliukais, tai jis toks sukrites man pasirode, palieciau - ziuriu minkstas blush2.gif , biski parausiau paziuret sakneles, kad ne - sausos.. negalejo jis per diena ar dvi suput... unsure.gif
Atsakyti