Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

nuostabu wub.gif
Atsakyti
sveikutes tongue.gif nesusilaikiau,nufotkinau kaimynes grozius,sake pirmasis 27m amziaus bigsmile.gif ir ruosiasi zydeti,tai isivaizduoju,koks grozis tada bus blush2.gif o antrasis man irgi ispudingai pasirode thumbup.gif

user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Pas mane irgi sis smirdulis zydi, toks pat galinagas. Ta prasme daug auginiu.
Atsakyti
Kaip gražu, kai kaktusai žydi smile.gif
O mano kaktusui kažkas atsitiko, gal žinote, kas? Jis kažkaip susiraukšlėjo, o paskui ir parudavo. Tas šalia irgi kažkaip įdubęs.
Nemoku tiesiai įdėti foto, tai pažiūrėkite čia: http://public.fotki....kaktusas-1.html

Atsakyti
QUOTE(Mikax @ 2010 07 28, 13:26)
sveikutes tongue.gif nesusilaikiau,nufotkinau kaimynes grozius,sake  pirmasis 27m amziaus bigsmile.gif ir ruosiasi zydeti,tai isivaizduoju,koks grozis tada bus blush2.gif o antrasis man irgi ispudingai pasirode thumbup.gif

user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image

oho,kaktusai gigantai blink.gif blink.gif blink.gif pas mane ir toki yra,bet nei dydziu,nei ziedu dydziu tai man ner ko lygintis blink.gif graaazu! ispudinga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Praeivė. @ 2010 07 28, 20:17)
Kaip gražu, kai kaktusai žydi  smile.gif 
O mano kaktusui kažkas atsitiko, gal žinote, kas? Jis kažkaip susiraukšlėjo, o paskui ir parudavo. Tas šalia irgi kažkaip įdubęs.
Nemoku tiesiai įdėti foto, tai pažiūrėkite čia: http://public.fotki....kaktusas-1.html

Supuvo verysad.gif Perdaug laistei doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 07 28, 21:20)
oho,kaktusai gigantai  blink.gif  blink.gif  blink.gif  pas mane ir toki yra,bet nei dydziu,nei ziedu dydziu tai man ner ko lygintis  blink.gif  graaazu! ispudinga  thumbup.gif

lb grazus maniskiams dar aukt ir aukt biggrin.gif
Atsakyti
Coryphantha bummama - pagaliau pražydo. Seniai jau laukiu jos žiedų.
user posted image

Turbinicarpus alonsoi
user posted image
Atsakyti
ne,nu man vistiek kaktusu ziedai turbut ispudingiausi tongue.gif
Atsakyti
Grazu wub.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image
Atsakyti
Enija, šiemet pas tave irgi žiedų vasara thumbup.gif Nuostabu. Ir obregonija wub.gif


QUOTE(Laura81r @ 2010 07 29, 00:21)
ne,nu man vistiek kaktusu ziedai turbut ispudingiausi  tongue.gif


Va mane ir užbūrė tie ant spyglių tupintys nuostabūs žiedai. Liga biggrin.gif
Atsakyti