Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Na tikiuosi, kad nieko tokio, nes jis auga, virsunele ryskiai zalia, matos istyses i auksti. Dar pagalvojau, ar negali buti, kad jis apsirgo nuo zemes, nes butent jis vienintelis auga zemej is darzo. Esu skaicius, kad negalima sodint i tokia zeme kambariniu augalu, nes ten gali but bakteriju visokiu.. na tikiuos, kad ne unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aupo @ 2010 07 22, 14:10)
Na tikiuosi, kad nieko tokio, nes jis auga, virsunele ryskiai zalia, matos istyses i auksti. Dar pagalvojau, ar negali buti, kad jis apsirgo nuo zemes, nes butent jis vienintelis auga zemej is darzo. Esu skaicius, kad negalima sodint i tokia zeme kambariniu augalu, nes ten gali but bakteriju visokiu.. na tikiuos, kad ne  unsure.gif


Taip, gal taip. Žemes reiktų kaitinti.
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 07 22, 12:26)
nu bet Tinos kaktuseliu gausa  blink.gif  ir paciu ziedu dydis  blink.gif  super!  thumbup.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Gal sudomins mano parduodami astrophytum. Ornatum pačios išauginti .
Atsakyti
As tai dabar i orchideju uzsakymus pasinerus, tai apie kaktusus nera kada galvot doh.gif kaip tik gavau siunta is NL, tai dalijau visa vakara smile.gif
Atsakyti
o mano čekas turbinicarpus klinkerianus turi pumpurėlį. Dar vakar nesimatė. O šiandien jau yra. wub.gif Darysiu fotosesiją. Kaip dabar iš namų išeit? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramaškė @ 2010 07 23, 01:44)
Gal sudomins mano parduodami  astrophytum. Ornatum pačios išauginti .


Sužaveta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramaškė @ 2010 07 23, 01:44)
Gal sudomins mano parduodami  astrophytum. Ornatum pačios išauginti .

As tokio noreciau, bet Jus Kaune? as Vilniuj.
Atsakyti
Mano 'huernija' ruosiasi zydeti biggrin.gif
5lt ax.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image

paskutinis labai domina kokia bus spalva. Čekas šiųmetinis, jau antras wub.gif
Atsakyti
oi,kaip fainai!!zydintys kaktusai... thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pas mus namie taip kaktusų žydėjimo metas wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti