Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Bitemaja_02 @ 2010 06 09, 14:45)
Sveikos,norejau pasirodyti savo suzaliavusiu kaktusiuku blush2.gif


simpatiškas.
Atsakyti
Ryte pastebejau, kad jau skleidzias Aylostera Ziedukas toksai juodai raudonas. Reiks fotosesija daryt smile.gif taip ilgai laukiau...
Atsakyti
Gal galit man padet...

Is anytos parsiveziau 2 sukulentus. Abu gasterijos, bet koks porusis niekaip neatrenku...
user posted image
Pirmas didesnis ir nebeauga, o antrasis, tai uzauga "lapeliai" didesni, nei sprindzio... ax.gif
user posted image

Pirmas gal gasteria bicolor?

Siaip niekaip negaliu patiket, kad jie skiriasi - as matau skirtuma tik tame, kad skirtingo dydzio auga doh.gif

Ir sita gal kas pades atpazint?
user posted image

Busiu labai, labai dekinga ax.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 10 birželio 2010 - 09:29
Kaktusas - echinocactus grusonii - "uošvės kėdė" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2010 06 10, 10:49)
Kaktusas - echinocactus grusonii - "uošvės kėdė"  mirksiukas.gif

Aciu
Lietuviskas juokingas koks bigsmile.gif
Atsakyti
čia NE lietuviškas, čia "liaudiškas" lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Nepykit, kad vel su klausimu blush2.gif Pries pora dienu is pasetu seklu(tikrai blush2.gif ne visu, dar manau bus daug) islindo daigeliai. Bet jie man kazkokie labai keisti unsure.gif Maniau, kad kaktusiukai buna apvaluciai, o maniskiai kazkokie pailgi visi(del sviesos trukumo tikrai ne, nes stovi ant palanges)..bet keisciausia man, kad beveik visi(tie kurie 2 dienu amziaus) is vieno augliuko po 2 sakeles. kaip v raides styro. Parodyciau nuotrauka, bet, kad kompo dar nepataisem. ir dar vieno pacio didziausio ta v virsunele paraudonavus. Cia gal vietoj kaktusu seklu ko kito sumaise pripyle, bet seklos tai grynai kaip kaktusu(kazkada sejau, niekas neisdygo, tai cia kaip ir pirmas kartas), tai nelabai suprantu, kas ten mano plantacijoj daros blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Parodysiu kaip mylimi yra kaktusai pas mano tevus wub.gif

Visu pirma - fotografuojama buvo nauja pavesine... Kaip matom stalas papuostas kuo? Ogi kaktusu rolleyes.gif O pagal liaudiska pavadinima, tai cia dar ir paskirtis beveik pataikyta biggrin.gif
user posted image
Sitoj foto fotografuota tvorele, bet pukiai matosi kaktusu vasarinis namelis... Jis beveik visas stiklinis, stogas buvo is pleveles, bet siais metais kaip tikras namukas jau gavo ir stoga is to permatomo "siferio"
user posted image



Papildyta:
QUOTE(Mimi08 @ 2010 06 10, 11:11)
Labas rytas 4u.gif Nepykit, kad vel su klausimu blush2.gif Pries pora dienu is pasetu seklu(tikrai  blush2.gif  ne visu, dar manau bus daug) islindo daigeliai. Bet jie man kazkokie labai keisti unsure.gif Maniau, kad kaktusiukai buna apvaluciai, o maniskiai kazkokie pailgi visi(del sviesos trukumo tikrai ne, nes stovi ant palanges)..bet keisciausia man, kad beveik visi(tie kurie 2 dienu amziaus) is vieno augliuko po 2 sakeles. kaip v raides styro. Parodyciau nuotrauka, bet, kad kompo dar nepataisem. ir dar vieno pacio didziausio ta v virsunele paraudonavus. Cia gal  vietoj kaktusu seklu ko kito sumaise pripyle, bet seklos tai grynai kaip kaktusu(kazkada sejau, niekas neisdygo, tai cia kaip ir pirmas kartas), tai nelabai suprantu, kas ten mano plantacijoj daros blush2.gif  lotuliukas.gif

Siaip siulyciau nepanikuot. Manau, kad viskas bus gerai - gal kokie sukulentai isaugs... Neatsimenu dabar kas is ju isaugo, bet tokiu pas mano tevus irgi is misinio buvo isdyge...

Beje - vienas yra is seklos isauges gigantas - gal kokia opuncija g.gif - tokiais super dideliais spygliuotais blynais...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 10 birželio 2010 - 10:31
QUOTE(aaagnex @ 2010 06 10, 11:28)
Parodysiu kaip mylimi yra kaktusai pas mano tevus wub.gif

Sitoj foto fotografuota tvorele, bet pukiai matosi kaktusu vasarinis namelis... Jis beveik visas stiklinis, stogas buvo is pleveles, bet siais metais kaip tikras namukas jau gavo ir stoga is to permatomo "siferio"
user posted image
]

Labai gražioj vietoj gyvena tėvai smile.gif
Ir visi namukai dailūs, apie panašų kaktusų vasarnamį ir aš svajoju ax.gif
O ar patingėjai fotiką į kaktusų namelio vidų įkišt? Taip įdomu būtų visą kaktusų draugiją pamatyt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 06 10, 12:05)
Labai gražioj vietoj gyvena tėvai smile.gif
Ir visi namukai dailūs, apie panašų kaktusų vasarnamį ir aš svajoju ax.gif
O ar patingėjai fotiką į kaktusų namelio vidų įkišt? Taip įdomu būtų visą kaktusų draugiją pamatyt tongue.gif

Foto ne mano... bet savaitgali i ta krasta planuoju istrukt, tai imesiu foto kas gyvena namukyj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 06 10, 12:07)
Foto ne mano... bet savaitgali i ta krasta planuoju istrukt, tai imesiu foto kas gyvena namukyj  mirksiukas.gif

Puiku, lauksim. Nepamiršk visais rakursais ten pasisukinėt tongue.gif Myliu kaktusus.
Atsakyti
aaagnex,faini vaizdai wub.gif daugiau prasom bigsmile.gif
Atsakyti