Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Crassula @ 2010 07 11, 18:36)
O kas čia ?

Eriosyce crispa
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 07 11, 21:50)
Eriosyce crispa

Ech, tokie man šiuo metu ypatingai "bado" širdį smile.gif
Atsakyti
Maniškiai irgi sužydėjo. Visuomet kiekvienas turėdavo po žiedelį. Kartais užmegzdavo, tačiau neprasiskleisdavo. Jau žadėjau išmest ir še tau kokius žiedus padovanojo biggrin.gif blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Vitada, gražuoliai žiedai thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Pagąsdinot, kad išmesit ir tik puolė žydėt. biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Vitada,2010 07 12, 15:33]
Maniškiai irgi sužydėjo. Visuomet kiekvienas turėdavo po žiedelį. Kartais užmegzdavo, tačiau neprasiskleisdavo. Jau žadėjau išmest ir še tau kokius žiedus padovanojo biggrin.gif blush2.gif
labai grazus dideli ziedai!cia jie parode,ka gali,kad tik liktu kur auge.nenori kaktusiukai i siuksline blush2.gif
Atsakyti
Tikrai matyt išsigando biggrin.gif dabar vienas žiūriu vėl suka žiedelį, bet tikriausiai jam nepavyks. Tad reikės persodinti, jau griūva iš vazonėlio. doh.gif
Atsakyti
Pas mane echinopsiai lauke zydi. Tiesiog matos ir jaucias kaip jiems ten gera vasarot.
Atsakyti
Pasirodyk smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Čia žydim visą vasarą po kelis žiedelius wub.gif wub.gif wub.gif

Echinopsis dar tik ruošiasi wub.gif
Atsakyti
Kas toks pirmoje foto?toky lyg turiu,bet mazytis,nu ziedai yspudingi bigsmile.gif
Atsakyti
Euphorbia valida 4u.gif
Atsakyti
Na ir kaip pas jus visas kaktusai zydi,nesuprantu?Nieks pas mane nezydi,kas jiem nepatinka?Siemet isnesiau i terasa,gal pasikaitine saulej,prazys.O ziema,sakiau,i rusi isnesiu ir tegu sau zinosi smile.gif
Atsakyti