Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(@asta @ 2010 07 04, 22:46)
Aš 100% už parodiją nuotraukoje-riesti dygliai,žiedai viršūnėje..tik kokia sunku pasakyti  g.gif  šiek tiek panašu į maasii  ,bet 100% nedrįstu duoti unsure.gif  Palygink saviškę. Dyglių spalva gali šiek tiek skirtis,tai įtakoja daug faktorių.

Pas ja nera tokios gausios spygliu seveliuros virsuje. Na tarkim parodija x rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 02, 02:13)
Grizau  smile.gif ir griuvus i lova susapnavau, kad su Crassula ispudziais dalinames apie nuskabytu kalnu grobi  tongue.gif nusipirkau keleta kaktusiuku is vietos parduotuviu, dar kalnuose prisiskabiau. Ech - tikros atostogos  thumbup.gif Tiesa vienoj vietoj vos i tarpoekli nenuciuoziau ant uzpakalio paskui viena kaktusa  doh.gif MB net perbalo  lotuliukas.gif


Aš irgi ką tik grįžau.
Faina ir man buvo.
Tiesa, žinodama, kad iš kalnų dažniausiai negrižtama del fotografavimo-- fotografai į bedugnes lekia- tai buvau atsargi, ir negazdinau nieko.

Tik tiek, kad šį syki mano kalnai šaltesni- bet buvo ir sukulentų, ir orchidėju pievos
;0)

Tina, o kaip karštis?
Aš tai prie Gironos visai išsilydžiau.38:blink:
Ir kiek dienų buvai?
Ir ar kaktusų parke buvai ??
Ar į Teidę kopei ?
Oi, laukiu dar daugiau foto thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2010 07 06, 23:50)
Tina, o kaip karštis?
Aš tai prie Gironos visai išsilydžiau.38:blink:
Ir kiek dienų buvai?
Ir ar kaktusų parke buvai ??
Ar į Teidę kopei ?
Oi, laukiu dar daugiau foto  thumbup.gif

Karscio nebuvo, tik labai komfortiskai siltas oras. Noriu dar !!!
Buvom 7ienas.
I Teide kelemes, o tu ten iki pat kraterio kabarojais? blink.gif Man uztekos tarpekliais uzpakaliu paciuozinet, gerai, kad uz debesio uzsikabinau lotuliukas.gif
Nuotraukas as tingine visad negreit sukeliu, nes megstu visokius aprasymus dar padaryt. pazadu - tikrai bus.

Lauksim ir tavuju ispudziu. Ir aisku "ravejimo" rezultatu biggrin.gif
Papildyta:
Kaktusu parke nebuvau, kazkaip abejotina ar jis ten yra. Buvau Loro parke, ten irgi super dziungliai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Labai gražios nuotraukos thumbup.gif .

užbėgau pasidžiaugti, manoji matucana 5 žiedus leidžia bigsmile.gif rolleyes.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Aina, smagu bigsmile.gif kur buvai dingus toki ilga tarpa?
Atsakyti
Merginos kaunietes, gal turite koki katusiuka parduoti? 4u.gif Mano vienas numiro, dabar tuscias vazonas stovi doh.gif


Aciuks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitukasz @ 2010 07 08, 10:01)
Merginos kaunietes, gal turite koki katusiuka parduoti?  4u.gif  Mano vienas numiro, dabar tuscias vazonas stovi  doh.gif 
Aciuks  smile.gif


Gal norėtum mano sukulentų ? crasulu... eševerijos kokio gabaluko.
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2010 07 08, 13:40)
Gal norėtum mano sukulentų ? crasulu... eševerijos kokio gabaluko.



Gal kokia fotke turit? blush2.gif
Papildyta:

Gal kas zinot ar pilocereus azureus ziema taip apt reiktu isnesti kur salciau ziemoti?

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitukasz @ 2010 07 08, 15:47)
Gal kokia fotke turit?  blush2.gif
Papildyta:

Gal kas zinot ar pilocereus azureus ziema taip apt reiktu isnesti kur salciau ziemoti?

4u.gif


na, tokių ir gražesnių, bet tau aišku, be vazono, tai ne tokios kainos:
Parduodu sukulentu kompozicijas, jei kam idomu tai i AZ

Pirma - 34 lt. Puodas priklauso. Augalai- Crassula tetragona,Senecio rowleyanus, Crassula lycopodioides- dvi atmainos, o daugiau tingiu vardinti...
user posted image
user posted image

antra-- 33 lt. 3 rusys augalu:
Bryophyllum tubiflorum, Echeveria atropurpurea ir mamiliarija.
user posted image
Atsakyti
Zydim smile.gif
user posted image
Atsakyti
Grazu, miniatura is arti smile.gif
Papildyta:
Bent jau atrodo, kad turetu but mammi zieduko dydzio.
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 07 09, 15:56)


O kas čia ?
Atsakyti