Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Sveikos,

prasiau bendroje skelbimu lentoje, bet visos siulo didelius kaktusus, jau gerokai paaugintus ir issikerojusius, o as ieskau tokiu jaunesniu siek tiek ax.gif , gal turit kas Kaune pasiulyti ivairiu kaktuseliu, nes nuo tokiu groziu jau akys raibsta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(klaudija M. @ 2010 06 30, 11:23)
gal turit kas Kaune pasiulyti ivairiu kaktuseliu, nes nuo tokiu groziu jau akys raibsta 4u.gif


Jei niekas nepasiūlys, tai gal iki maxės, senukų, bazės nueik, jei ne marse gyveni.... Ten visada nebrangių kaktusėlių yra ir pasirinkimas įvairus.
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 06 30, 12:32)
Jei niekas nepasiūlys, tai gal iki maxės, senukų, bazės nueik, jei ne marse gyveni.... Ten visada nebrangių kaktusėlių yra ir pasirinkimas įvairus.

As si bei ta pasiuliau, jei nores pati prisigydyt... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 30 birželio 2010 - 11:35
QUOTE(aaagnex @ 2010 06 30, 12:35)
As si bei ta pasiuliau, jei nores pati prisigydyt... ax.gif

smile.gif gerai.

Pas mane tai kažkokie bevaikiai, tik vieni patys sau auga...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edexa: 30 birželio 2010 - 11:47
gražus žiedeliai 4u.gif

pas mane tik lophophora ir rebutija raudona žiedus skleidžia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 06 30, 12:32)
Jei niekas nepasiūlys, tai gal iki maxės, senukų, bazės nueik, jei ne marse gyveni.... Ten visada nebrangių kaktusėlių yra ir pasirinkimas įvairus.



nu ne marse gyvenu biggrin.gif , kai nueinu akys apraibsta nuo groziu ir tada visu noriu ax.gif , na nesvarbu aaagnex, parasysiu i Az mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klaudija M. @ 2010 06 30, 15:39)
nu ne marse gyvenu  biggrin.gif , kai nueinu akys apraibsta nuo groziu ir tada visu noriu ax.gif

smile.gif jei patinka žiedai, tai rinkis noriai žydinčius kaktusėlius, nes dar ir yra tokių, kurie sunkiai pražydinami mūsų sąlygom.
Atsakyti
QUOTE(klaudija M. @ 2010 06 30, 11:23)
Sveikos,

prasiau bendroje skelbimu lentoje, bet visos siulo didelius kaktusus, jau gerokai paaugintus ir issikerojusius, o as ieskau tokiu jaunesniu siek tiek ax.gif , gal turit kas Kaune pasiulyti ivairiu kaktuseliu, nes nuo tokiu groziu jau akys raibsta 4u.gif

žiūrint ko nori , kai kas pas mane yra smile.gif galiu pasidalinti
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2010 06 30, 15:37)
žiūrint ko nori , kai kas pas mane yra smile.gif galiu pasidalinti

Gal galima pamatyti kuo gali pasidalinti?
Atsakyti
QUOTE(vitaitiene @ 2010 06 22, 23:29)
Bėk bėk - ir greičiau grįžk  lotuliukas.gif
Laukiu kaktusiukų  wub.gif

Grizau smile.gif ir griuvus i lova susapnavau, kad su Crassula ispudziais dalinames apie nuskabytu kalnu grobi tongue.gif nusipirkau keleta kaktusiuku is vietos parduotuviu, dar kalnuose prisiskabiau. Ech - tikros atostogos thumbup.gif Tiesa vienoj vietoj vos i tarpoekli nenuciuoziau ant uzpakalio paskui viena kaktusa doh.gif MB net perbalo lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveika sugrįžus 4u.gif
Čia mes visos laukiam kelionės įspūdžių ir naujų augintinių fotosesijos, o čia matai tik su viena crassula dalinies lotuliukas.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti