Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Gintae @ 2010 06 24, 22:44)
mastau rizikuoti,bet vis paziuriu kad siuntimo islaidos labai brangiai atsieina,bet ten tokio grozio kaktusu yra wub.gif  lotuliukas.gif

Jei seklos, tai nebrangiai... As siunciausi, tai 1.90 kainavo - o imi seklu pakeliu kiek nori... Pasirinkt irgi tikrai buvo is ko... Pass tudijuokit gerai - buvau radus bent 2 zmones su tokiom siuntimo islaidom...
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 06 25, 08:03)
Jei seklos, tai nebrangiai... As siunciausi, tai 1.90 kainavo - o imi seklu pakeliu kiek nori... Pasirinkt irgi tikrai buvo is ko... Pass tudijuokit gerai - buvau radus bent 2 zmones su tokiom siuntimo islaidom...

gali buti,o seklu daigumu likai patenkinta,normaliai sudigo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintae @ 2010 06 25, 13:08)
gali buti,o seklu daigumu likai patenkinta,normaliai sudigo? ax.gif

Dar tik vienas pasejau. Tikiuosi, kad viskas bus ok... Siaip dygimas nemanau, kad nuo siuntimo islaidu galetu priklausyt biggrin.gif Jei ir nedygs, tai dar klausimas ar seklos blogos ar sejikai ax.gif
Atsakyti
[URL=http://www.radikal.ru]user posted image[/URL
@asta,kaip zadejau rodausi
user posted image
Papildyta:
nugriebiau vakar balvona koky didziuly
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 06 25, 14:52)
Dar tik vienas pasejau. Tikiuosi, kad viskas bus ok... Siaip dygimas nemanau, kad nuo siuntimo islaidu galetu priklausyt biggrin.gif Jei ir nedygs, tai dar klausimas ar seklos blogos ar sejikai  ax.gif

na nuo siuntimo islaidu tai nepriklauso lotuliukas.gif tik va idomu,kiek ir kas isdygs,nes jau tokiu ten groziu yra thumbup.gif
Atsakyti
elitarai,grazus balvonas lotuliukas.gif ir ziedas tokis ryskus,grazus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2010 06 25, 15:09)
user posted image[/URL
@asta,kaip zadejau rodausi
[url=http://www.radikal.ru]user posted image

Papildyta:
nugriebiau vakar balvona koky didziuly
user posted image

Žiedai ir balvonas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Dar tu balvonu liko daug smile.gif ,jau tokie dideli melocactusai bigsmile.gif liko,niesti rankos pirkti,sveria po kokis 5kg,kaina juokinga po 12eur.
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2010 06 25, 23:28)
Dar tu balvonu liko daug smile.gif ,jau tokie dideli melocactusai bigsmile.gif liko,niesti rankos pirkti,sveria po kokis 5kg,kaina juokinga po 12eur.

kur cia taip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2010 06 25, 15:09)
@asta,kaip zadejau rodausi
[
nugriebiau vakar balvona koky didziuly


Ačiū,labai gražu wub.gif

Gražus balvonas biggrin.gif ferocactusai man labai labai patinka,nors pražįsta jie ne greit,bet tiek spygliai wub.gif wub.gif O melocactusai man kažkodėl schmoll.gif tikrai dėl jų nesvaigstu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 26 birželio 2010 - 08:44
Labas rytas,
elitarai, labai wub.gif


O cia mano vakarykstis grozis:
user posted image
O cia pora metu atgal taip zydejo:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aneri @ 2010 06 26, 10:01)
Labas rytas,
elitarai, labai  wub.gif
O cia mano vakarykstis grozis:
user posted image
O cia pora metu atgal taip zydejo:
user posted image

lb grazu wub.gif gaila kad jie trumpai zydi ax.gif
Atsakyti