Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

sveikos,o jau ziedu grazumas,net baltas pavydas paeme bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti
Kakžkas klausė apie kaktusų trešimą 4u.gif Aš trešiu taip - kaip nurodyta ant trašų pakuotės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vitaitiene @ 2010 06 23, 14:12)
Kakžkas klausė apie kaktusų trešimą 4u.gif  Aš trešiu taip - kaip nurodyta ant trašų pakuotės 4u.gif



As klausiau, aciu 4u.gif As irgi stengiuosi tresti bent karta i menesi, tik ziema kaip suprantu kaktusu nereikia tresti.
Atsakyti
Sveikos kaktusiukų mylėtojos 4u.gif aš irgi norėčiau retkarčiais prie jūsų plepaliukų prisijungt, nes laaabai myliu kaktusus.
Atsakyti
QUOTE(Jurgitukasz @ 2010 06 23, 12:32)
As klausiau, aciu  4u.gif  As irgi stengiuosi tresti bent karta i menesi, tik ziema kaip suprantu kaktusu nereikia tresti.

ziema tikrai nereikia tresti smile.gif o rekomenduotina visada tresti silpnesniu tirpalu,nei nurodyta ant trasu pakuotes smile.gif
Atsakyti
Va kaip mano kaktusiukas pirmakart suzydejo, nuotraukos darytos dar geguzi, bet dabar jau trys pumpureliai vel auga wub.gif

user posted image

user posted image

tik kazko apsirgo, ruduot pradejo.. doh.gif g.gif neiseina man sveiku kaktusu uzaugint doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lialkaa: 24 birželio 2010 - 15:12
kaip grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 06 24, 16:49)
kaip grazu  wub.gif  wub.gif  wub.gif

sveikos,noriu jusu pagalbos nusipirkau pora nauju mazyliu kaktusu gal uzmestumet aki kokie ju pavadinimai parasytumet 4u.gif http://public.fotki....ile/neziniukai/
Atsakyti
Mano jaunas kaktusynas wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jūrė @ 2010 06 24, 22:14)
Mano jaunas kaktusynas  wub.gif
user posted image

kokie grazus,tas pirmas labai zavingas mirksiukas.gif
Papildyta:
gal esate uzsisake is www.ebay.com svetaines kaktusu ar ju seklu?kaip dabar ziurinejuos yra tikrai gerai pasiulymu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintae @ 2010 06 24, 21:17)
kokie grazus,tas pirmas labai zavingas mirksiukas.gif
Papildyta:
gal esate uzsisake is www.ebay.com svetaines kaktusu ar ju seklu?kaip dabar ziurinejuos yra tikrai gerai pasiulymu ax.gif  4u.gif


Pas Jus mačiau tai pat jauna žavi kolekcija. thumbup.gif

Saviškius pirkau iš forumietės. Iš ebay nebandžiau siųsti. O Jūs gal iš ebay siuntėtės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūrė: 24 birželio 2010 - 21:30
QUOTE(Jūrė @ 2010 06 24, 22:27)
Pas Jus mačiau tai pat jauna žavi kolekcija.  thumbup.gif

Saviškius pirkau iš forumietės. Iš ebay nebandžiau siųsti. O Jūs gal iš ebay siuntėtės?

mastau rizikuoti,bet vis paziuriu kad siuntimo islaidos labai brangiai atsieina,bet ten tokio grozio kaktusu yra wub.gif lotuliukas.gif
Atsakyti