Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

keli postai auksciau rasiukas ykele sarasiuka,bet be foto ten.
O as medzioju su fotiku,turetu skleistis echinopsis,smalsu kokia spalva wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 06 20, 13:23)
nelabai nuosekliai sekiau visa tema,bet zinau,kad jus kaktusus uzsisakinejat is ceko kazkokio  blush2.gif  o galima butu pasigrozeti jo turtu?o man butu galima irgi is jo uzsisakyti  ax.gif ?

NA mes jau parsisiuntėm. Praeitoj temoj buvo to čeko nuoroda. Bandau rasti.

Lyg tai toks: http://www.cact.cz/rostliny.asp
Atsakyti
[quote=RasiukasR,2010 06 18, 21:48]
Pagaliau sukėliau šiūmetį ceko užsakymą,jei įdomu: cekai 2010


[quote=Laura81r,2010 06 20, 13:23]
nelabai nuosekliai sekiau visa tema,bet zinau,kad jus kaktusus uzsisakinejat is ceko kazkokio blush2.gif o galima butu pasigrozeti jo turtu?o man butu galima irgi is jo uzsisakyti ax.gif ?
[/quote]
Atsakyti
As vieno grazaus gymno ziedeliu laukiu wub.gif
Atsakyti
Tina sugryzo smile.gif ,net akis pasitryniau,ar tikrai tu bigsmile.gif bek meducio kopineti mirksiukas.gif
Siandien vakarop sulaukiau echinopsio ziedu,ale foto ryt ykelsiu,sunaus tortadienio svente atlaikem siandien,pavargau nuo vaiku ir sveciu o taip rolleyes.gif
Atsakyti
Raportuoju. Iš anglo gauti prigiję ir sėkmingai vegetuoja- skridimas žemoje temperatūroje atrodo nepakenkė o tik paskatino kabintis į gyvenimą.

iš čeko kol kas bent jau neatrodo prasčiau nei gavau. O gavau labai dailius.

Kolekciją teko sumažinti dėl užpuolusio grybelio doh.gif Bent jau radau tokį paaiškinimą internete kad rudos dėmės yra grybelis. Roviau ir mečiau savo mylimus daug metų žydėjusius kaktusėlius. verysad.gif Kažkaip šiemet giltinė prasisuko mano plantacijoje. Kažko nesužiūrėjau. blush2.gif
Dabr aptikau dar ir balzganų dėmių ant kai kurių. Atidėjau kitur ir vėl tiriu ar tai erkutės ar kokia kita grybiena. doh.gif Tiesa dar vaikiau tripsus. mad.gif
Tokios invazijos neturėjau niekad. mastau.gif

Gal galit patart kur būna Šulc nuodų, nes Ermitaže man rado tik trąšų. ax.gif
Atsakyti
Žydim smile.gif Gal galit pasakyt rusi?Labai ilgai zydi ax.gif
user posted image
Atsakyti
Gymnocalycium mihanovichii
Žiedų spalva wub.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
sveikos.gal galit pagelbeti?labai noreciau suzinoti kaip vadinasi sis kaktusas...
user posted image
Atsakyti
melocactus, tikslesni pvadinima, gal kas geriau zinantis pasakys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 06 21, 00:12)
As vieno grazaus gymno ziedeliu laukiu  wub.gif

Sako Tenerifeje nelija. O mano kaktusai iš balkonų keliauja namo.
Atsakyti