Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(bresk5 @ 2010 06 17, 14:47)
ar per visa vasara kaktusus laikote lauke

Turbut netikslinga vidury jos namo parsinest ax.gif
Atsakyti
mano pagaliau irgi pradėjo žydėti.

user posted image
Atsakyti
oho koki faini ziedai blink.gif idomus kaktusas,tokis nematytas,ar cia man taip tik atrodo lotuliukas.gif nelabai matosi pats kaktusas rolleyes.gif bet labai grazu,super!
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 06 18, 08:11)
oho koki faini ziedai  blink.gif  idomus kaktusas,tokis nematytas,ar cia man taip tik atrodo  lotuliukas.gif  nelabai matosi pats kaktusas  rolleyes.gif  bet labai grazu,super!

ten elementarus gymnas tik nusiaubtas šiek tiek. Kažko nuo saulės jis man išblyško. BIjau kad nepadustų visiškai. Kai nužydės kelsiu į pavėsį.
Atsakyti
Spalva žiedų labai graži wub.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vitaitiene @ 2010 06 18, 21:43)

turiu klausima smile.gif ar danijoje,tiksliau odense mieste butu galima kaktusu seklu isigyti?klausiu nes isvarysiu ten studijuoti tai mastau dabar ar ten ju butu pasirinkimas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintae: 18 birželio 2010 - 21:38
QUOTE(miklee @ 2010 06 17, 16:28)
labas, seniai paskaitineju jusu skyreli ir pasigroziu jusu ziedais 4u.gif  noreciau jusu patarimo. Nusipirkau pinta, dailu loveli ir planavau i ji susodinti savo kaktusiukus, isivaizdavau kad bus grazu , bet kad berysio gavos verysad.gif . sustaciau  7 vazonelius  i loveli- negražiai atrode, tada uzpyliau tarpus tarp ju ir ju paciu virsu smeliu- vel negrazu- pasijudina pintine ir kyso plasmasiniai krastai vazoneliu, ispurciau smeli- ir pripyliau akmenuku bet vel  nea frusty.gif tai dabar galvoju gal sodint juos pacius i ta loveli ir daugiau ju tilptu ir graziau butu. Lovelio vidus aptrauktas plevele, tai reiktu gero drenazo ar ne? ar visai nerizikuot ir nesodint, labai bijau kad nenuputu 4u.gif

rizikuočiau, tik liet atsargiau reiktų smile.gif
Atsakyti
Pagaliau sukėliau šiūmetį ceko užsakymą,jei įdomu:cekai 2010
Jau ir pirmieji nuostoliai cray.gif cray.gif cray.gif labai lauktas turbinicarpusas užsilenkė cray.gif
help.gif help.gif gal kas turit atliekamą,ar jau nusibodusį-PRIGLAUSČIAU ploja.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Enija @ 2010 06 18, 06:49)
mano pagaliau  irgi pradėjo  žydėti.

user posted image

LABAI GRAŽI ŽIEDELIŲ SPALVA
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Mergaitės, kas auginate perkūnropes? g.gif Ar jos lengvai prigyja ir auga? g.gif Norėčiau visai...
Atsakyti
QUOTE(vitaitiene @ 2010 06 19, 11:42)
Sveikos 4u.gif

Mergaitės, kas auginate perkūnropes? g.gif  Ar jos lengvai prigyja ir auga? g.gif  Norėčiau visai...

pas mane jos auga kaip piktžolės, bet daržely, ir olandiškos puikiai išžiemojo smile.gif
Atsakyti
nelabai nuosekliai sekiau visa tema,bet zinau,kad jus kaktusus uzsisakinejat is ceko kazkokio blush2.gif o galima butu pasigrozeti jo turtu?o man butu galima irgi is jo uzsisakyti ax.gif ?
Atsakyti