Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

dekuj, reikes isigyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pieva_Debesaite @ 2010 06 19, 16:23)
Mielosios, paskaičiau čia tokią nelabai malonią temą forume ir iškilo klausimas - ar reikia apsiskusti prieš gimdymą, o jei neapsiskuti, ar skuta RK?


Dabar jau niekur neskuta schmoll.gif
Ir as pati apsitvarkydavau, bet ne plikai rolleyes.gif Pasilikdavau plona juostele smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 20 birželio 2010 - 16:01
QUOTE(kuzyte @ 2010 06 19, 10:59)
Nu ka birzelio 11 pagimdziau RK. Esu laaabai patenkinta thumbup.gif Personalas superinis thumbup.gif  Atvaziavau su nubegusiais vandenim 5 ryto, prieme daktare Volochovic( atrodo tokia pavarde), paskui 8 pasikeite pamaina, atejo Puziene, super daktare, galvojau kad naturaliste, bet ne velnio, kai iki 10 val neprasidejo saremiai pradejo skatinti, kai po 3 val skatinimo kaklelis pajudejo tik 1 cm o saremiai buvo labai skausmingi pasiule epidura thumbup.gif su epiduru iki 5 val pilnas atsidarymas ir pagimdziau nuostabia dukryte wub.gif O siaip ir sesutes ir sanitares ir akuseres labai malonios smile.gif

sveikinimai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzyte @ 2010 06 19, 11:59)
Nu ka birzelio 11 pagimdziau RK. Esu laaabai patenkinta thumbup.gif Personalas superinis thumbup.gif  Atvaziavau su nubegusiais vandenim 5 ryto, prieme daktare Volochovic( atrodo tokia pavarde), paskui 8 pasikeite pamaina, atejo Puziene, super daktare, galvojau kad naturaliste, bet ne velnio, kai iki 10 val neprasidejo saremiai pradejo skatinti, kai po 3 val skatinimo kaklelis pajudejo tik 1 cm o saremiai buvo labai skausmingi pasiule epidura thumbup.gif su epiduru iki 5 val pilnas atsidarymas ir pagimdziau nuostabia dukryte wub.gif O siaip ir sesutes ir sanitares ir akuseres labai malonios smile.gif

Sveikinimai dar karteli biggrin.gif 4u.gif VALIO!!! thumbup.gif

QUOTE(Pieva_Debesaite @ 2010 06 19, 16:23)
Mielosios, paskaičiau čia tokią nelabai malonią temą forume ir iškilo klausimas - ar reikia apsiskusti prieš gimdymą, o jei neapsiskuti, ar skuta RK?

O del skutimo tai manau priklauso nuo situacijos.nes operacija planine nusimato tai skuta, bet siaip jei naturalus gimdymas tai manau palieka taip kaip yra wink.gif
Atsakyti

O del skutimo tai manau priklauso nuo situacijos.nes operacija planine nusimato tai skuta, bet siaip jei naturalus gimdymas tai manau palieka taip kaip yra wink.gif
[/quote]

kai dalyvavau Antakalnio pol. rengiamoje pamokeleje, tai akusere liepe susitvarkyti, nes kai kurie gydytojai mano, kad tai bakteriju ir bacilu veisimosi vieta...o, kai buvau RK, tai kazkaip niekas nieko apie tai net ir nesake, tai gal ir nera didelio skirtumo...
Atsakyti
Geriau bus išanksto susitvarkyti, nes nesinorėtų, kad kas nors ten atšipusiais peiliukais paskui grandytų... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2010 06 19, 19:06)
Na gali buti sad.gif antradieni varau 13val., tai pamatysiu.  Mano vyras sake prie sporto rumu pasistatysiu  lotuliukas.gif  ir ateisiu, jei ka, kai gimdysiu  smile.gif

apie 15.30val. atidaro ligoninės užtvarą ir galit ten nemokamai pastatyt(gal kartais tas laikas -+ šiek tiek) mašiniuką, per išeigines irgi nemokamai. Mes tai pamokėjom, kol išsiaiškinom.Ir per gimdymą vyras nulėkė perstatyt mašinos, tai vos spėjo sugrįžt doh.gif
Atsakyti
Sveiki, buvau RK mokyklėlėje prieš kelias savaites, tai sakė, geriau būtų, kad moteris susitvarkiusi iš anksto būtų (bet nebūtinai visai nusiskusti). Taip geriau, nes net natūraliai gimdant, dažnai tenka kirpti, ir tada mažiau problemų siūnant būna..
Atsakyti
QUOTE(Red_Fox @ 2010 06 21, 13:10)
Sveiki, buvau RK mokyklėlėje prieš kelias savaites, tai sakė, geriau būtų, kad moteris susitvarkiusi iš anksto būtų (bet nebūtinai visai nusiskusti). Taip geriau, nes net natūraliai gimdant, dažnai tenka kirpti, ir tada mažiau problemų siūnant būna..


Ačiū už info, reikės tuo pasirūpinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vildži @ 2010 06 21, 13:03)
apie 15.30val. atidaro ligoninės užtvarą ir galit ten nemokamai pastatyt(gal kartais tas laikas -+ šiek tiek) mašiniuką, per išeigines irgi nemokamai. Mes tai pamokėjom, kol išsiaiškinom.Ir per gimdymą vyras nulėkė perstatyt mašinos, tai vos spėjo sugrįžt doh.gif


siandien vaziavom i apziura 11 val, bandem pro slagbauma pravaziuot - neleido. Ir sako neileistu jeigu ir gimdyve atveztu doh.gif cia gal kaip ant kokio sargo uztaikai g.gif

del apsiskutimo - as isimeciau peiliuka i tase kuria i gimdyma veziuos - jeigu namie nespesiu apsitvarkyti, turesiu savo peiliuka ir tikrai zinosiu kad jis naujas ir neatsipes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linoosikas @ 2010 06 21, 15:47)

del apsiskutimo - as isimeciau peiliuka i tase kuria i gimdyma veziuos - jeigu namie nespesiu apsitvarkyti, turesiu savo peiliuka ir tikrai zinosiu kad jis naujas ir neatsipes blush2.gif


na man atrodo daug geriau tureti savo peiliuka, juk ne tiek daug ir kainuoja mirksiukas.gif o jei dar susitvarkai tai is viso pasaka bigsmile.gif biggrin.gif

zinau kad planinei ta vietele patvarko,nes pirma pjuvis eina tiesiai per ta vieta kur auga "miskelis" biggrin.gif ,antra ant zaizdos klijuojama pirma diena pleistras tai isivaizuokite koks jausmas jei tektu plesti su plaukais doh.gif unsure.gif o siaip ir gydytoja juk neieskos ten kur, kaip ta pjuvi padaryt ax.gif bent as pati turejus tris cezariukus tai tikrai zinau kad jei kokia planine nusimato tai ta vietele turi buti svari tongue.gif del naturaliai gimdanciu negaliu nieko sakyti,bet manau irgi maloniau tiek paciai tiek gydytojui kai viskas tvarkinga mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, norejau paklausti po kiek gimdyviu palatoje buna? smile.gif
Atsakyti