Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

norejau pasiteirauti, o jus apziurai vaziuojat i RK, nes visa nestuma ten lanketes ar siaip? nes as kai vaikstau i poliklinika, tai nieks net nesiulo ligonineje apsiziureti...
Atsakyti
QUOTE(liudmilkaa @ 2010 06 19, 10:19)
norejau pasiteirauti, o jus apziurai vaziuojat i RK, nes visa nestuma ten lanketes ar siaip? nes as kai vaikstau i poliklinika, tai nieks net nesiulo ligonineje apsiziureti...

Ligonineje nesciuju prieziura siaip nevykdoma. Tik suejus gimdymo terminui, arba su daktares siuntimu wink.gif
Atsakyti
Nu ka birzelio 11 pagimdziau RK. Esu laaabai patenkinta thumbup.gif Personalas superinis thumbup.gif Atvaziavau su nubegusiais vandenim 5 ryto, prieme daktare Volochovic( atrodo tokia pavarde), paskui 8 pasikeite pamaina, atejo Puziene, super daktare, galvojau kad naturaliste, bet ne velnio, kai iki 10 val neprasidejo saremiai pradejo skatinti, kai po 3 val skatinimo kaklelis pajudejo tik 1 cm o saremiai buvo labai skausmingi pasiule epidura thumbup.gif su epiduru iki 5 val pilnas atsidarymas ir pagimdziau nuostabia dukryte wub.gif O siaip ir sesutes ir sanitares ir akuseres labai malonios smile.gif
Atsakyti
kuzyte, sveikinimai 4u.gif Smagu, kad viskas praėjo gerai ir esi patenkinta personalu smile.gif Tikimės ir mes gerų rezultatų smile.gif
Atsakyti
Mielosios, paskaičiau čia tokią nelabai malonią temą forume ir iškilo klausimas - ar reikia apsiskusti prieš gimdymą, o jei neapsiskuti, ar skuta RK?
Atsakyti
del skutimo, girdejau, kad jeigu trukdo tai skuta ligonineje, o siaip tai dauguma namie skuta smile.gif

o kaip del klizmu? reikia jas pirkti? ar visom sstato ir pan.?
Atsakyti
QUOTE(liudmilkaa @ 2010 06 19, 17:56)
del skutimo, girdejau, kad jeigu trukdo tai skuta ligonineje, o siaip tai dauguma namie skuta smile.gif

o kaip del klizmu? reikia jas pirkti? ar visom sstato ir pan.?

As tai visa nestuma skutu ir dabar plikai, del saves ir gimdant, kad nestyrotu miskas hihihi.gif
Klizma jei nori stato, reik turet savo vandenine. Visa tema apie tai, nejau sunku pasiskaityt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2010 06 18, 22:12)
Na as kai buvau 17 val. apziuroj, nes man liepe tokiu laiku atvaryt, tai mes kieme pasistatem. Buvau du kartus ir abu kartus apziura truko 30 min., o ne 2 val. tai viena syk mokamai pasistatem  ir vargo nematem. O kai vaziuosiu gimdyt laikas parodys, jei ka tai nenubiednesim ir uz stovejima susimokeje koki 20 lt., nes ten centre kazka nemokamo nebent uz keliu myliu rast imanoma 4u.gif


mes i apziuras iki pietu vaziuojam, ten taip sakant "gyva eile" buna, tai tenka uztrukt ir pora valandu doh.gif aisku nenubiednesim susimokeje, bet zmogus visad ieskai kur geriau ir pigiau lotuliukas.gif

QUOTE(kuzyte @ 2010 06 19, 11:59)
Nu ka birzelio 11 pagimdziau RK. Esu laaabai patenkinta thumbup.gif Personalas superinis thumbup.gif  Atvaziavau su nubegusiais vandenim 5 ryto, prieme daktare Volochovic( atrodo tokia pavarde), paskui 8 pasikeite pamaina, atejo Puziene, super daktare, galvojau kad naturaliste, bet ne velnio, kai iki 10 val neprasidejo saremiai pradejo skatinti, kai po 3 val skatinimo kaklelis pajudejo tik 1 cm o saremiai buvo labai skausmingi pasiule epidura thumbup.gif su epiduru iki 5 val pilnas atsidarymas ir pagimdziau nuostabia dukryte wub.gif O siaip ir sesutes ir sanitares ir akuseres labai malonios smile.gif


sveikinimai wub.gif ech, tikiuosi ir mano tokie ispudziai bus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linoosikas @ 2010 06 19, 19:58)
mes i apziuras iki pietu vaziuojam, ten taip sakant "gyva eile" buna, tai tenka uztrukt ir pora valandu doh.gif aisku nenubiednesim susimokeje, bet zmogus visad ieskai kur geriau ir pigiau lotuliukas.gif
sveikinimai wub.gif ech, tikiuosi ir mano tokie ispudziai bus blush2.gif

Na gali buti sad.gif antradieni varau 13val., tai pamatysiu. Mano vyras sake prie sporto rumu pasistatysiu lotuliukas.gif ir ateisiu, jei ka, kai gimdysiu smile.gif
Atsakyti
As pirma vaikiuko ten sulaukiau. Ir dabar moraliskai ruosiuos grizti.

Man RK visai patiko. Ir noreciau padekoti gyd. Puzienei ir gyd.Dianai Sakalauskaitei.

Super gyd abi.
Atsakyti
o kiek tos klizmos kainuoja? niekados nesu su jomis reikalo turejusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liudmilkaa @ 2010 06 19, 23:52)
o kiek tos klizmos kainuoja? niekados nesu su jomis reikalo turejusi biggrin.gif

apie 10-imt litų smile.gif
Atsakyti