Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(Lionesss @ 2010 06 17, 13:47)
Domza letas toks, ramus, mane siandien apziurejo wink.gif apibare, kad vandens per mazai geriu  blush2.gif


Kiek geri ir kiek liepė?
Aš irgi kasdien galynėjuosi su savimi, kad išgerčiau kiek reikia. Jei neišgeriu, būnu skaudžiai skysčių kaupimusi nubausta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 06 17, 11:23)
A nu biggrin.gif  Manau, kad toje vaistinėje žinos vien pagal apibūdinimą smile.gif

As nusiuntus buvau vyra,tai net jis nupirko tokia,kokios reikia biggrin.gif Manau,todel,kad tai vienintele vaistine,kur jas parduoda(mano ziniomis ir ieskojimais),tad jei pasakysi klizma gimdymui ar pan.,tikrai supras biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(braskeles @ 2010 06 17, 11:24)
o siaubas  doh.gif  kaip prisimenu kaip siuvo  doh.gif man labai skaudejo  doh.gif  gal pries beveik 9 metus vaistu neduodavo  g.gif

Na va,gal skirtingai buna,o gal kad seniau, kitaip g.gif Man su svirkstu tiesiai "ten" nuskausmino smile.gif Tai tik jutau kad siuna,bet be skausmo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

planuojam ir mes mėnesio laikotarpyje gimdyti RK. Ir tik Jūsų visų pasidalintos patirties dėka pavyko apsispręsti, kur noriu gimdyti smile.gif Ačū Jums visoms smile.gif

Kažkas užsiminė apie skysčių priverstinį gėrimą, tai rekomenduoju prisiversti, nes kai nuo trūkumo ima kojos tinti, tai visai nesmagu... Tai išgeriu per dieną 3 l ir nesuku galvos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 06 17, 15:45)
Kiek geri ir kiek liepė?
Aš irgi kasdien galynėjuosi su savimi, kad išgerčiau kiek reikia. Jei neišgeriu, būnu skaudžiai skysčių kaupimusi nubausta  doh.gif

2l. gryno vandens 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, mes irgi nusprendem gimdyti RK, iki termino lkiko 9 dienos, bet kas ten zino kaip ten bus smile.gif jau ir tase susikroviau, tik nemaniau, kad reikia savu iranlkiu dar veztis...
beto iskilo dar vienas klausimas, ruosiantis gimdyti tiks vairuotojo pazymejimas vietoj paso, nes pasas dar yra su sena pavarde, o pakeisti nespesiu... sad.gif o su sena pavarde kazkaip nesinori gimdyti...
Atsakyti
QUOTE(liudmilkaa @ 2010 06 18, 10:57)
sveikos mamytes, mes irgi nusprendem gimdyti RK, iki termino lkiko 9 dienos, bet kas ten zino kaip ten bus smile.gif jau ir tase susikroviau, tik nemaniau, kad reikia savu iranlkiu dar veztis...
beto iskilo dar vienas klausimas, ruosiantis gimdyti tiks vairuotojo pazymejimas vietoj paso, nes pasas dar yra su sena pavarde, o pakeisti nespesiu... sad.gif o su sena pavarde kazkaip nesinori gimdyti...


Pasiimk pasą ir santuokos liudijimą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 06 18, 10:22)
Pasiimk pasą ir santuokos liudijimą  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif Arba dar geriau,pasiimk viska: ir pasa,ir teises, ir santuokos liudijima biggrin.gif Kad nesikabintu,jei ka,ir nereiktu vyro namo siust biggrin.gif
Atsakyti
dekuj wink.gif pasiimsiu visus dokumentus kokius tik turiu biggrin.gif
Atsakyti
na ka, mus jau trecia karta isleido namolio - vandenu nors ir neperdaugiausiai, bet maziukas jauciasi gerai, o gimdymo takai dar negalvoja atsidarineti ax.gif sekantis vizitas pirmadieni.

norejau pasiteirauti mamyciu del automobilio statymo prie RK. Visur aplinkui ten mokamos vietos, tai jeigu atvaziuosim gimdyt nuo ryto, tai i ta aparata vos ne puses atlyginimo sukist reikes doh.gif jau dabar i apziura atvaziuojant uz pora val 6 lt susimoket reikia doh.gif i RK aisktele ivaziavimas tik su leidimais parasyta. O tu leidimu jie gimdyvems kartais neisduoda? g.gif
Atsakyti

norejau pasiteirauti mamyciu del automobilio statymo prie RK. Visur aplinkui ten mokamos vietos, tai jeigu atvaziuosim gimdyt nuo ryto, tai i ta aparata vos ne puses atlyginimo sukist reikes doh.gif jau dabar i apziura atvaziuojant uz pora val 6 lt susimoket reikia doh.gif i RK aisktele ivaziavimas tik su leidimais parasyta. O tu leidimu jie gimdyvems kartais neisduoda? g.gif
[/quote]
Su automobilių stovėjimu ten kebloka, dažnai nėra net kur mašiną pastatyti... Visur tik mokama, nuo 8 iki 20 val. Tik nuo 17 iki 19 val, kai yra lankymo valandos galima su mašina įvažiuoti į kiemą, vartai būna pakelti. Kai gulėjau ten visą savaitę, tai vyras kiekvieną dieną įvažiuodavo ir ten palikdavo auto. O kitom valandom visur mokama ir į vidų neįvažiuosi... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ameba1 @ 2010 06 18, 20:05)
Su automobilių stovėjimu ten kebloka, dažnai nėra net kur mašiną pastatyti... Visur tik mokama, nuo 8 iki 20 val. Tik nuo 17 iki 19 val, kai yra lankymo valandos galima su mašina įvažiuoti į kiemą, vartai būna pakelti. Kai gulėjau ten visą savaitę, tai vyras kiekvieną dieną įvažiuodavo ir ten palikdavo auto. O kitom valandom visur mokama ir į vidų neįvažiuosi... smile.gif


dekui uz informacija 4u.gif

reikes savaitgali gal iseit i miesta pavaikscioti ratais aplink RK, gal koki slapta nemokama kiema rasim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linoosikas @ 2010 06 18, 20:54)
na ka, mus jau trecia karta isleido namolio - vandenu nors ir neperdaugiausiai, bet maziukas jauciasi gerai, o gimdymo takai dar negalvoja atsidarineti ax.gif sekantis vizitas pirmadieni.

norejau pasiteirauti mamyciu del automobilio statymo prie RK. Visur aplinkui ten mokamos vietos, tai jeigu atvaziuosim gimdyt nuo ryto, tai i ta aparata vos ne puses atlyginimo sukist reikes doh.gif jau dabar i apziura atvaziuojant uz pora val 6 lt susimoket reikia doh.gif  i RK aisktele ivaziavimas tik su leidimais parasyta. O tu leidimu jie gimdyvems kartais neisduoda? g.gif

Na as kai buvau 17 val. apziuroj, nes man liepe tokiu laiku atvaryt, tai mes kieme pasistatem. Buvau du kartus ir abu kartus apziura truko 30 min., o ne 2 val. tai viena syk mokamai pasistatem ir vargo nematem. O kai vaziuosiu gimdyt laikas parodys, jei ka tai nenubiednesim ir uz stovejima susimokeje koki 20 lt., nes ten centre kazka nemokamo nebent uz keliu myliu rast imanoma 4u.gif
Atsakyti