Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(linoosikas @ 2010 06 14, 20:59)
o kodel neleido vandens gerti? g.gif

siandien buvom RK su gines siuntimo, nes mazeja vaisiaus vandenuku, tai dar isleido namo, nes visi kiti rodikliai geri, vaikelio kardiograma gera, o gimdos kalklelis apie atsiverima net negalvoja kol kas ax.gif treciadieni vel liepe pasirodyt ir tada spres ar nereikes skatint gimdymo blink.gif kazkaip visai nesinoretu man to doh.gif

man irgi neleido, tik galejaus suslapinti lupas arba praskalauti burna ir isspjauti.
Nes jeigu mato kad gimdymo eigoj kazkas negerai ir reikia CP, tai tada juk pries operacija grieztai nei valgyt nei gert mirksiukas.gif vat todel, apsidraudzia jie.

O del skatinimo ir as nenorejau visai, nes grese tai, jei per sav. nepagimdau, skatins, nes jau butu buve virs laiko, tai aciu D. sumaste ateit lelius pats nesulaukes tos savaites biggrin.gif . Ko tau to paties ir linkiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shliopke: 14 birželio 2010 - 23:14
QUOTE(linoosikas @ 2010 06 09, 20:01)
o klizma ir as pasiruosus pasidaryti, ir dar i tase po gimdymo pora isimeciau kad tureti ax.gif


O kokia klizmute? Ar tik ne Microlax? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(IvanVaida @ 2010 06 15, 08:28)
O kokia klizmute? Ar tik ne Microlax? blush2.gif

ne Micrlolax, yra speciali Aušlavio vaistinėje(prie RK ligoninės)
Atsakyti
QUOTE(linoosikas @ 2010 06 14, 21:59)
o kodel neleido vandens gerti? g.gif



Jau Shliopke atsake drinks_cheers.gif Dar pilna slapimo pusle gali trugdyti maziukui, bent jau man taip buvo: jau pries pat stangas taip mane troskino, kad net liezuvis prilipo; tada daktare liepe sulasint man skysciu, neuzilgo isgirdau, kad pusle spaudzia vaika ir gavau kateteri i slapimtaki, per kuri viska isvare lauk. Aciu tai kuri man ji state (nepamenu daktare ar akusere blush2.gif ) - nes tikrai man neskaudejo nei tuo momentu, nei po gimdymo ax.gif
Atsakyti

QUOTE(IvanVaida @ 2010 06 15, 08:28)
O kokia klizmute? Ar tik ne Microlax? blush2.gif


Microlax, bent jau man gine sake sitas pasiimt 4u.gif

QUOTE(jelenyte112 @ 2010 06 15, 11:10)
Jau Shliopke atsake  drinks_cheers.gif  Dar pilna slapimo pusle gali trugdyti maziukui, bent jau man taip buvo: jau pries pat stangas taip mane troskino, kad net liezuvis prilipo; tada daktare liepe sulasint man skysciu, neuzilgo isgirdau, kad pusle spaudzia vaika ir gavau kateteri i slapimtaki, per kuri viska isvare lauk. Aciu tai kuri man ji state (nepamenu daktare ar akusere  blush2.gif ) - nes tikrai man neskaudejo nei tuo momentu, nei po gimdymo  ax.gif


QUOTE(Shliopke @ 2010 06 15, 00:13)
man irgi neleido, tik galejaus suslapinti lupas arba praskalauti burna ir isspjauti.
Nes jeigu mato kad gimdymo eigoj kazkas negerai ir reikia CP, tai tada juk pries operacija grieztai nei valgyt nei gert mirksiukas.gif  vat todel, apsidraudzia jie.

O del skatinimo ir as nenorejau visai, nes grese tai, jei per sav. nepagimdau, skatins, nes jau butu buve virs laiko, tai aciu D. sumaste ateit lelius pats nesulaukes tos savaites biggrin.gif . Ko tau to paties ir linkiu 4u.gif


aciu uz atsakymus 4u.gif kazkaip apie pilna slapimo pusle nepagalvojau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linoosikas @ 2010 06 15, 14:45)
Microlax, bent jau man gine sake sitas pasiimt :4u

Na šita tiks nebent po gimdymo jei bus problemų, bet prieš gimdymą tai jos neverta darytis, nes ji nieko neišvalys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 06 15, 14:49)
Na šita tiks nebent po gimdymo jei bus problemų, bet prieš gimdymą tai jos neverta darytis, nes ji nieko neišvalys  ax.gif


is tikruju kiek girdejau tai 50/50 % Microlax padeda.. Kadangi gine rekomendavo sitas, jas ir isigijau. Jeigu nepades, bus matyt - ligoninej prasysiu kitokios.. jeigu spesiu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linoosikas @ 2010 06 15, 14:45)
Microlax, bent jau man gine sake sitas pasiimt 4u.gif


Kai gimdziau antraji suneli AK, tai liepe Microlax nusipirkti. Is karto sunaudojo 2 vnt., gerai isisvale per viena karta. O kai gimdziau RK, tai liepe tik vandenine pirktis. Tai kai ja padare, tai i WC begiojau kelis kartus, rodos jau viskas, pabunu keliolika min. ir vel noriu doh.gif Gerai, kad gimdymas negreitas buvo, o tai buciau ant stalo apsidirbus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2010 06 15, 15:38)
Kai gimdziau antraji suneli AK, tai liepe Microlax nusipirkti. Is karto sunaudojo 2 vnt., gerai isisvale per viena karta. O kai gimdziau RK, tai liepe tik vandenine pirktis. Tai kai ja padare, tai i WC begiojau kelis kartus, rodos jau viskas, pabunu keliolika min. ir vel noriu doh.gif Gerai, kad gimdymas negreitas buvo, o tai buciau ant stalo apsidirbus unsure.gif


na va kaip idomiai..
kiek gimdyviu, tiek ir tu budu isvalyti organizma doh.gif

Atsakyti
QUOTE(linoosikas @ 2010 06 15, 16:24)
is tikruju kiek girdejau tai 50/50 % Microlax padeda.. Kadangi gine rekomendavo sitas, jas ir isigijau. Jeigu nepades, bus matyt - ligoninej prasysiu kitokios.. jeigu spesiu doh.gif  lotuliukas.gif

Man kai buvo uzkieteje, tai microlax net neatlaisvino, tai ka ji isvalyt gali? g.gif tik vandenine klizma gali isvalyt normaliai wink.gif
Atsakyti
Sveikos,
Ruosiuos ir as 2aji gimdyt RK. Tiksliau Cezaris laukia. Kaip tycia suzinojau, kad gydytoja Puziene atostogauja iki liepos 7d. Zodziu, kas galvojo ir norejo pas ja, tai nieko nesigaus. Ja pavaduoja Domza.
Bet as nesuku galvos. Kas bus, pas ta gera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2010 06 15, 21:39)
Man kai buvo uzkieteje, tai microlax net neatlaisvino, tai ka ji isvalyt gali? g.gif tik vandenine klizma gali isvalyt normaliai wink.gif


gyvenime nesu turejus reikalu su klizmom, tai ir neisivaizduoju kas gerai padeda, o kas ne - isbandysiu jei bus reikalas ir bus zinosiu. Gine sake ta microlax klizma istirpinti 0.5 l vanden ir su didele ta gumine klizma susileisti, ne tiesiai is tubeles
Atsakyti