Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(gupija @ 2010 06 11, 15:14)
gimdžiau prieš metus. Su niekuom nesitariau. Iškart užgimusį vaikiuką dar su pulsuojančia virkštele padėjo ant manęs. Tada po kelių akimirkų perkirpo virkštelę ir padavė visą nuogutėlį man prie krūties. Taip gulėjom visas 2 valandas. Per tą laiką sutvarlė mane ir personalas išėjo, palikę tik mudu su vyru ir mažyliu prie krūties. Vėliau atėjo, pasvėrė, pamatavo, aprengė ir keliavom į palatą.
Geresnio ir gražesnio gimdymo net tikėtis būtų nerealu  4u.gif


Nu super, ir aš taip noriu bigsmile.gif Ir nesitarsiu su niekuo.
Kažin kaip jie ten žiūri į pageidaujančias, kad nekirptų, o leistų plyšti, jei jau plyš? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 06 11, 15:29)
Kažin kaip jie ten žiūri į pageidaujančias, kad nekirptų, o leistų plyšti, jei jau plyš?  unsure.gif


nežinau. Tik manau, apie tai reikia pasikalbėti, kol dar negimdai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 06 11, 15:29)
Kažin kaip jie ten žiūri į pageidaujančias, kad nekirptų, o leistų plyšti, jei jau plyš?  unsure.gif

Kai atvažiuosi gimdyt ir duos užpildyt dokumentus tai ten yra punktas, kuriame turi pažymėti, kad nesutinki kad tave kirptų. Ir manau pasakyk dar gydytojai kuri priiminės gimdymą, nes manęs paklausė ar aš pasirašiau kad sutinku ir iškart prakirpo vos tik ant gimdymo stalo atsiguliau, paskubėjo manau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 06 11, 11:48)
Čia po tų 2 val.?  g.gif
O visus maudo vaikučius? Vis dar su kalio permanganatu?

na kaip po 2 val. - ne, gimė, iškart padėjo prie krūtinės, bandė žįsti, tada labai greit pasvėrė, pamatavo vėl ant krūtinės, po to nuprausė ir vėl prie krūtinės ir mes pėstute po dviejų valandų suvisam į palatą smile.gif Tai ir sakau, kad visą laiką sumanim, tik kelias minutėles nuo manęs buvo paimta mažylė, bet tai visiškas niekis ax.gif
Atsakyti
Man truputi kitaip buvo, kadangi reikėjo vaikiukui kvėpavimo takus valyti tai tik gimus jį iškart griebė vakų gydytoja ir atliko visas procedūras. Šiap buvo gana kraupu matyt pamėlusį vaikiuką kurį gaivina ir negirdėt kaip jis verkia, bet dabar labai džiaugiuosi, nes jei jį būtų išnešę kitur tai trurbūt būčiau stojus nuo stalo ir lėkus iš paskos doh.gif
Kai vaikiukas pradėjo kvėpuot ir verkti tada jį patikrino, pasvėrė, pamatavo, o mane per tą laiką susiuvo ir tada jau man uždėjo ant pilvo, gal 15 min. Paskui leliuką suvystė ir mane perkėlė toj pačioj gimdykloj nuo stalo į lovą ir paliko mus porai valandų. Vyras per visą tą laiką spėjo kam reikia paskambint ir pasigirt ir tada jau su mumis gimdykloje buvo kol perkėlė į palatą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 06 11, 17:31)
Kai atvažiuosi gimdyt ir duos užpildyt dokumentus tai ten yra punktas, kuriame turi pažymėti, kad nesutinki kad tave kirptų. Ir manau pasakyk dar gydytojai kuri priiminės gimdymą, nes manęs paklausė ar aš pasirašiau kad sutinku ir iškart prakirpo vos tik ant gimdymo stalo atsiguliau, paskubėjo manau  unsure.gif

nu man ir kirpo, bet manes eigoj paklause, ka darom, nes vaikiuko galvyte nepralys, kerpam, sakau darykit ka reikia, tas pats su vakumu ir pasakiau, kad darykit, ka reikia, nes jau pradejo reteti vaikiuko toniukai ir jo galvyte ejo skersai, vakuuma panaudojo, kad pasukt ta galvyte reikiama linkme ir tada labai greitai issprudo lauk mano stebukliukas
Atsakyti
QUOTE(Wdrugelis @ 2010 06 11, 11:10)
Taip, visus vaikus maudo...vaikus maudo paprastai, su vandeniu is vandentiekio.


Na nebutinai visus, kai atejo sesele ir pasake, kad maudys as atsisakiau ir labai normaliai i tai paziurejo smile.gif Taip pat ir skiepo atsisakiau, tai tik pasirasyti liepe , niekas nemoralizavo ar pan., kaip kad teko girdeti buna ax.gif

QUOTE(prieblanda @ 2010 06 11, 12:50)
Nu vat tokio scenarijaus aš visai ir nenoriu  doh.gif
Vaikas 2 val. turi būti pas mamą ant krūtinės (jei mamai ir vaikui viskas gerai, t.y. kurio nors nereikia staigiai gaivinti ar pan.), kad pats susirastų krūtį ir pradėtų žįsti. Šitos 2 val. labai svarbios tiek sėkmingai žindymo pradžiai, tiek mamos ir vaikelio savijautai (abu patyrė labai didelį stresą ir geriausiai jį įveikia būtent būdami kartu), tiek ir vaikučio imuninei sistemai, nes tada jis gauna nuo mamos kūno jos bakterijų. O pasverti, pamatuoti, suvystysi, gali ir vėliau. Kirpimus ir plyšimus taip pat geriau tvarkyti, kai vaikas mamai ant krūtinės, nes mamai tuo metu mažiau skauda wink.gif
Įdomu, ar kas nors RK prašėt būtent tokio pogimdyinio scenarijaus ir ar personalas geranoriškai į jį atsižvelgė? Nes piktuoju tai nesunkiai galima išsireikalauti, vaikas tai mano biggrin.gif


Man iskart gimusia pagulde ir kol mane tvarke (nors plysimo ir nebuvo) bei apziurejo, mano mazyte visa laika gulejo man ant krutines thumbup.gif Veliau ja paeme pasverti ir uzdeti pampersa, bei neonatologe apziurejo (viskas truko apie 10-15 min) ir vaikeli vel padave man bei pati akusere atejus liepe zindyti ir parode kaip rolleyes.gif Taip pragulejom ilgokai, kol paruose palata ir i ja persikelem rolleyes.gif
Ech, kokie jaudinantys ir malonus atsiminimai aplanke prisiminus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2010 06 12, 12:52)
nu man ir kirpo, bet manes eigoj paklause, ka darom, nes vaikiuko galvyte nepralys, kerpam, sakau darykit ka reikia, tas pats su vakumu ir pasakiau, kad darykit, ka reikia, nes jau pradejo reteti vaikiuko toniukai ir jo galvyte ejo skersai, vakuuma panaudojo, kad pasukt ta galvyte reikiama linkme ir tada labai greitai issprudo lauk mano stebukliukas

labai noriu paklausti blush2.gif ar skauda kai kerpa ir kai panaudoja ta vakuuma arba dar skaiciau znyples unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(braskeles @ 2010 06 12, 19:36)
labai noriu paklausti  blush2.gif  ar skauda kai kerpa

Aš tai net nesupratau, tiesiog kai atsiguliau ant stalo manęs paklausė ar aš pasirašiau kad sutinku, pasakiau kad taip ir buvo sąrėmis, po jo sakau bet gal apsieism be kirpimo, o man tada pasakė, kad jau prakirpo, bet kai sąrėmio metu matyt nejutau g.gif
Atsakyti
QUOTE(braskeles @ 2010 06 12, 18:36)
labai noriu paklausti  blush2.gif  ar skauda kai kerpa ir kai panaudoja ta vakuuma arba dar skaiciau znyples  unsure.gif

eik, as net nepajutau, nes juk uzsalde, o kai siuvo, pries tai ir nuskausminamus suleido, sako gal jausi, kaip kas po medzio zieve krebzdentu, nu panasiai ir buvo, bet jokio skausmo schmoll.gif , nu kai atleido, laikiau buteli su ledu, tai irgi nepasakyciau, kad skaudejo, i wc kai ejau tai biskuti perstejo, kai svarbesnio reikalo ejau, kazkaip palaidoki viduriai buvo, vel nepatogumu nesukele. Biskuti toks kaip ir tempimas kartais budavo savaites begyje po to, bet ir tai paskui nieko nebejutau.
O kas del vakuumo, tai ten sekundziu reikalas zinok, per kelias sekundes ta galvike pasuko ir as isspjoviau vaika staigiai biggrin.gif nei skaudejo, nei ka. Kas del znypliu panaudojimo, man kazkaip baisoka unsure.gif ...Tik po to mes pora paru ilgiau pagulejom nei iprastai, nes stebejo vaikucio buke, kaklo itvariukas 2 paras buvo, tada nueme. Nes jei ne vakuums, vaikas ir uzduses butu, galvyte skersom, as kad stumiu, nebepadeda..zodziu viskas gerai, kas gerai baigiasi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shliopke: 12 birželio 2010 - 21:25
QUOTE(linoosikas @ 2010 06 09, 18:19)
gal reikes isimesti koki dribsniu batoneli bent ar panasiai, del visa ko smile.gif gal gimdykloje ir nebus kada kramsnoti, bet kaip saket veliau alkis pasijaus, bent jau vyrui smile.gif


Na as kai gimdykloj praleidau faktiskai visa diena (nuo 5 ryto iki 20 val vakaro), tai MB vaziavo namo pietu pavalgyti. Daktare patikino, kad jis tikrai spes grizti iki svarbiausio momento - taip ir buvo smile.gif Paciai valgyt visai nesinorejo, net ir po gimdymo isgeriau tik kakavos puoduka ir suvalgiau 2 sausainiukus. Nepamenu ar siule kas nors - pasiimkit paprasto vandens buteliuka, gimdymo metu labai troskino, bet gert neleido, bet po visko galima bus atsigert.

Atsakyti
QUOTE(jelenyte112 @ 2010 06 14, 21:51)
Na as kai gimdykloj praleidau faktiskai visa diena (nuo 5 ryto iki 20 val vakaro), tai MB vaziavo namo pietu pavalgyti. Daktare patikino, kad jis tikrai spes grizti iki svarbiausio momento - taip ir buvo  smile.gif  Paciai valgyt visai nesinorejo, net ir po gimdymo isgeriau tik kakavos puoduka ir suvalgiau 2 sausainiukus. Nepamenu ar siule kas nors - pasiimkit paprasto vandens buteliuka, gimdymo metu labai troskino, bet gert neleido, bet po visko galima bus atsigert.


o kodel neleido vandens gerti? g.gif

siandien buvom RK su gines siuntimo, nes mazeja vaisiaus vandenuku, tai dar isleido namo, nes visi kiti rodikliai geri, vaikelio kardiograma gera, o gimdos kalklelis apie atsiverima net negalvoja kol kas ax.gif treciadieni vel liepe pasirodyt ir tada spres ar nereikes skatint gimdymo blink.gif kazkaip visai nesinoretu man to doh.gif
Atsakyti