Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(mikcia @ 2010 07 22, 16:15)
tai vat ir noris kad per gimdyma ir po jo viskas butu ok unsure.gif  o tas 15 min galima ir pakentet irnesakyk.gif nes kai prisiskaiciau kad VGN pagimdziusios moterys parom gali kraujo klane guleti ir jokios pagalbos neprisikviest, ir tokiu atsiliepimu kruvos, tai biski soko gavau doh.gif
gal tikrai reikia pasiskambint ir pasiklaust... ir savo gines gal paklaust g.gif  nes tokia pasimetus jauciuosi biggrin.gif


Mano gine pati apie tuos siuntimus nustebus buvo. Dar padekojo, kad papasakojau, sako, rasysiu visoms dabar, maza ka, reikes tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinkaa @ 2010 07 22, 14:01)
drinks_cheers.gif 
manes tai visai neatbaide tokie pasisakymai apie RK. negali buti visur vien geri atsiliepimai  smile.gif pasiskaityk apie VGN, ten atsiliepimai tai tikrai ne kokie smile.gif


Taip, pirmą dukrą gimdžiau prieš 7 metus VGN todėl ir antrą norėjau ten pat gimdyti, bet pasikaitinėjusi šviežių gimdyvių pasakojimus pakraupau ir vargu ar kada nors norėsiu bent į tą pusę pažvelgti. pasikaitinėjusi RK temą pasijutau lyg pakylėta, džiaugiuosi, kad išvis galiu rinktis bet ką kitą tik ne VGN biggrin.gif



QUOTE(fikusas10 @ 2010 07 22, 16:07)
Na as irgi ruosiuosi gimdyti RK, o kas ka sako nereiskia, kad tai teisybe:)


Sutinku su PRIEBLANDOS nuomone, melagių čia nėra, yra tik gimdyvės su labai skirtingais poreikiais ir požiūriais į situaciją.



Tiesa, painiava kažkokia, paskaičiaupaskutinius postus ir nesupratau: jei nori gimdyt RK reikia siuntimo? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(NAJA @ 2010 07 22, 17:17)
Taip, pirmą dukrą gimdžiau prieš 7 metus VGN todėl ir antrą norėjau ten pat gimdyti, bet pasikaitinėjusi šviežių gimdyvių pasakojimus pakraupau ir vargu ar kada nors norėsiu bent į tą pusę pažvelgti. pasikaitinėjusi RK temą pasijutau lyg pakylėta, džiaugiuosi, kad išvis galiu rinktis bet ką kitą tik ne VGN biggrin.gif
Sutinku su PRIEBLANDOS nuomone, melagių čia nėra, yra tik gimdyvės su labai skirtingais poreikiais ir požiūriais į situaciją.
Tiesa, painiava kažkokia, paskaičiaupaskutinius postus ir nesupratau: jei nori gimdyt RK reikia siuntimo?  blink.gif


Taip taip, net su draugem pakalbant nuomones skiriasi, o cia forumas, tiek musu daug su skirtingom patirtim 4u.gif

Laaabai senose temose diskutavom apie tuos siuntimus. Is tikro, tai labai slidi riba, kai ju jau reikia ar nereikia. Nes jei atvaziuosi siaip, kad patikrintu, ale konsultacija, tai reikes, jei jau gimdai, tai nereikia., nors irgi papraso. RK pinigeliai gal byra g.gif smile.gif
Bet realiai, ne visada pati zinai, kada tau blogai ir jau reikia vaziuoti. Pvz as labai atspari skausmui, su pirmu namie sedejau visa diena, vis atrode, kad dar galiu kenteti, o atvaziavus jau 6 cm buvo. Taip kad nezino gal nestuke.gif ar cia jau gimdo, ar tik apziureti vaziuoja. Ar cia laukti, nes nejauti judesiu ir kazkas blogai ar vaziuoti nes nejauti judesiu ir bus kaip konsultacija. Nu pripainiojau as cia biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mikcia @ 2010 07 22, 16:11)
merginos, noriu ir as paklaust ax.gif  suzinojus apie nestuma ir visa nestumo perioda reik lankytis poliklinikoj. o kaip jus einat i RK pas gydytojus i apziuras? negi visos su siuntimais, negi visoms kazkas ne taip buvo? g.gif  o jei nori gimdyti RK tai ka reik daryt? vaziuot registruotis, ar tik tiesiai su saremiais (gimdant) ten vaziuot? nieko apie tai net neisivaizduoju... tai sorry jei atrodau kaip kokia "tundra" su savo klausimais... blush2.gif
p.s. jei neimi mokamos palatos ar gali vyras pasilikt kazkiek primokejus? kuo skiriasi mokama palata nuo nemokamos? g.gif



siuntimus duoda jei jau terminas praejo ar kazkas ne taip su lelium ar su mama, tada vaziuoji i rk ir ten tave tikrina ir jei reikia tai guldo smile.gif
o apie palatas, yra tokia paslauga kaip 32lt/para ir gyveni su vyru dvivieteje palatoje smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

geguzes men. gimdziau RK. Pries tai vasari su vyru buvome nuvaziave apsiziureti. (Zinoma, prieme taip, kad isejau apsiverkusi ir norejau tartis su gydytoja). Taigi, kai paklausiau, ar pas juos reikia kaip nors uzsiregistruoti ir vaikscioti pasitikrinti, jei noreciau RK gimdyti, tai pasake, kas jokiu registracijus nera... Kai gimdysit, tai ir atvaziuosit.
Per paskaiteles RK pasake, kad jai iki 40 sav. nepagimdai, tai reikalingas siuntimas. Man paciai siuntimo neprireike, nes buvo likusi 1d. iki 40 ax.gif Su niekuo nesitariau ir viskas vyko super!
Neigiami atsiliepimai parodo, ko galima tiketis, bet tai nereiskia, kad butinai tau taip nutiks mirksiukas.gif

Visoms busimoms mamytems sekmes. Lengvo ir greito gimdymo 4u.gif
Atsakyti
tai iseina taip, kad registraturoje (ar kaip ten pavadinti) sedi nemalonios moteriskes, nusivylusios gyvenimu, o visas kitas personalas super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinkaa @ 2010 07 22, 21:04)
tai iseina taip, kad registraturoje (ar kaip ten pavadinti) sedi nemalonios moteriskes, nusivylusios gyvenimu, o visas kitas personalas super  thumbup.gif

tikrai gal ne visada,bent jau man visada pakliuvo geros ir mielos registrantės ax.gif ir žinoma ne tik registrantės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajone* @ 2010 07 22, 22:10)
tikrai gal ne visada,bent jau man visada pakliuvo geros ir mielos registrantės  ax.gif ir žinoma ne tik registrantės  wub.gif

nu tai fainai drinks_cheers.gif
kai as pagimdysiu RK, tai pasipasakosiu savo ispudzius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinkaa @ 2010 07 22, 21:04)
tai iseina taip, kad registraturoje (ar kaip ten pavadinti) sedi nemalonios moteriskes, nusivylusios gyvenimu, o visas kitas personalas super  thumbup.gif


Niu man visad malonios pasitaikydavao, t.y. vieną kartą, kai atvažiavau jau su +5 dienom, bet labai nelaiku, tai vis tiek priėmė, paklausė vaikiuko toniukus ir pasakė, kada atvykti, jei niekas neprasidės... Bet atvykom anksčiau, nes prasidėjo veikla. Tai siuntimą paėmė pirmą kartą ir užvedė kortelę, o kai jau gimdyt, tai tiesiog paėmėm kortelę ir viskas buvo aišku... Mano poreikiai buvo nedideli, tad aš tikrai likau patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pieva_Debesaite @ 2010 07 23, 00:12)
Niu man visad malonios pasitaikydavao, t.y. vieną kartą, kai atvažiavau jau su +5 dienom, bet labai nelaiku, tai vis tiek priėmė, paklausė vaikiuko toniukus ir pasakė, kada atvykti, jei niekas neprasidės... Bet atvykom anksčiau, nes prasidėjo veikla. Tai siuntimą paėmė pirmą kartą ir užvedė kortelę, o kai jau gimdyt, tai tiesiog paėmėm kortelę ir viskas buvo aišku... Mano poreikiai buvo nedideli, tad aš tikrai likau patenkinta smile.gif

na as irgi nesitikiu, kad kas sokines apie mane, kaip apie karalaite, tai tureciau ir as buti viskuom patenkinta drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinkaa @ 2010 07 22, 20:04)
tai iseina taip, kad registraturoje (ar kaip ten pavadinti) sedi nemalonios moteriskes, nusivylusios gyvenimu, o visas kitas personalas super  thumbup.gif


Nu ne gal smile.gif Tik tvarka tokia, tai ir burba del tu siuntimu. Gal nusibodo kiekvienai aiskinti ax.gif O siaip po to pildant dokumentus visai fainiai pakalbejom 4u.gif
Sakau, cia dar smulkmena, trecia gimdyciau irgi tenai.

Pvz AK paniskai bijojau, buvau su gresianciu 2 kartus, tai pirma karta verkdama isejau, neprieme, po to, kai gulejau, tai irgi visi salti. Aisku, visa info gaudavau, bet ejau, klausiau, reikalavau. Nepatiko unsure.gif

Ant mano siuntimo net parasyta buvo, kad rekomenduoja AK gimdyti. Vis tiek nevaziavau. RK pasitare,kad jie irgi viska gali padaryti, jei man kas atsitiktu. Jauciau, kad nieko neatsitiks. Be to, pliusas, kad visi zinojo, bent jau girdejo, kad pas juos paciente su kruva sirdies ydu tongue.gif Tam tikra prasme, tai net geriau, demesi atkreipe biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eda9 @ 2010 07 23, 10:55)
Nu ne gal smile.gif Tik tvarka tokia, tai ir burba del tu siuntimu. Gal nusibodo kiekvienai aiskinti ax.gif O siaip po to pildant dokumentus visai fainiai pakalbejom 4u.gif
Sakau, cia dar smulkmena, trecia gimdyciau irgi tenai.

Pvz AK paniskai bijojau, buvau su gresianciu 2 kartus, tai  pirma karta verkdama isejau, neprieme, po to, kai gulejau, tai irgi visi salti. Aisku, visa info gaudavau, bet ejau, klausiau, reikalavau. Nepatiko unsure.gif

Ant mano siuntimo net parasyta buvo, kad rekomenduoja AK gimdyti. Vis tiek nevaziavau. RK pasitare,kad jie irgi viska gali padaryti, jei man kas atsitiktu. Jauciau, kad nieko neatsitiks. Be to, pliusas, kad visi zinojo,  bent jau girdejo, kad pas juos paciente su kruva sirdies ydu tongue.gif Tam tikra prasme, tai net geriau, demesi atkreipe biggrin.gif

nu bet tai AK kaip kiauliskai pasielge. respectas RK 4u.gif
Atsakyti