Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(kristinkaa @ 2010 07 22, 14:01)
drinks_cheers.gif 
manes tai visai neatbaide tokie pasisakymai apie RK. negali buti visur vien geri atsiliepimai  smile.gif pasiskaityk apie VGN, ten atsiliepimai tai tikrai ne kokie smile.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na as irgi ruosiuosi gimdyti RK, o kas ka sako nereiskia, kad tai teisybe:)
Atsakyti
QUOTE(kristinkaa @ 2010 07 22, 14:01)
pasiskaityk apie VGN, ten atsiliepimai tai tikrai ne kokie smile.gif

pritariu drinks_cheers.gif skaitydama apie VGN is vis buvau pakraupus blink.gif kol kas geriausi atsiliepimai apie RK g.gif o visiems tikrai neitiksi schmoll.gif

merginos, noriu ir as paklaust ax.gif suzinojus apie nestuma ir visa nestumo perioda reik lankytis poliklinikoj. o kaip jus einat i RK pas gydytojus i apziuras? negi visos su siuntimais, negi visoms kazkas ne taip buvo? g.gif o jei nori gimdyti RK tai ka reik daryt? vaziuot registruotis, ar tik tiesiai su saremiais (gimdant) ten vaziuot? nieko apie tai net neisivaizduoju... tai sorry jei atrodau kaip kokia "tundra" su savo klausimais... blush2.gif
p.s. jei neimi mokamos palatos ar gali vyras pasilikt kazkiek primokejus? kuo skiriasi mokama palata nuo nemokamos? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikcia: 22 liepos 2010 - 15:42
QUOTE(fikusas10 @ 2010 07 22, 16:07)
Na as irgi ruosiuosi gimdyti RK, o kas ka sako nereiskia, kad tai teisybe:)

Manot kad, susirinko visos ir meluoja nėštukėms, ane? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 07 22, 16:16)
Manot kad, susirinko visos ir meluoja nėštukėms, ane?  doh.gif

visos turi teise rinktis mirksiukas.gif ir jei kuri nors nori gimdyti butent RK tai nera cia nieko blogo. issakomos nuomones "uz" ir "pries" ir jei dauguma yra "uz" tai matyt ne bereikalo 4u.gif bet aisku kiekvienam gali nepasisekt, uzjauciu kad jums taip atsitiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mikcia @ 2010 07 22, 16:21)
bet aisku kiekvienam gali nepasisekt, uzjauciu kad jums taip atsitiko 4u.gif

Būtent, kad visaip gali nutikti, netik kad toj pačioj ligoninėj, bet ir pas tą pačią gydytoją mirksiukas.gif
Manau tikėkitės geriausio, bet tai dar nereiškia, kad kitoms negalėjo nutikti kitaip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 07 22, 16:24)
Būtent, kad visaip gali nutikti, netik kad toj pačioj ligoninėj, bet ir pas tą pačią gydytoją  mirksiukas.gif
Manau tikėkitės geriausio, bet tai dar nereiškia, kad kitoms negalėjo nutikti kitaip  4u.gif

jei is 100 atsiliepimu 2 blogi, manau kad cia gera statistika 4u.gif bent jau tikrai giresne negu kitur blink.gif

labai lauksiu atsakymu i savo pries tai uzduotus klausimus ax.gif is anksto dekuju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(traske @ 2010 07 21, 14:17)
na cia visos giria RK ir as kazkada gyriau, bet teko labai nusivilti, kai praejus visiems gimdymo terminams ir nejauciau leliuko judesiuku nuvaziavau pasitikrinti i RK, ir ka jus galvojat buvau "labai graziai" isprasyta pacios p. Puzienės kadangi neturejau siuntimo??? net 5 min pagailo toniukams iskaulsyt kad isitikinti kad leliukui viskas gerai schmoll.gif dar isklausiau morala apie tai kad uz tokias kaip as jie pinigu negauna doh.gif ir cia vadinasi palanki ligonine motinai ir kudikiui???
mergaites gerai pamastykite del sios istaigos, gerai jei viskas gerai...

p.s istorijos pabaiga tokia kad apsizliumbus nuvaziavai i AK,buvau labai maloniai sutikta, pasirodo jau buvo prasidejas gimdymas (atsidare 7 cm) nuleido vandenukus ir po 2 val jau supau savo dukryte. AK personals superinis, vis del to universitetine ligonine, ir cia prieziuros lygis aukstesnis, bet su pagyrom jau i kita tema... 4u.gif


Man per abu nestuke.gif taip buvo. Per antra tai isvis sunervino su savo klausimais, ko cia noriu. Nedaug truko, kad buciau i VGN isvarius, nes pries tai pasiskambinau ir sake, kad priimtu. O RK pradejo kabinetis, kodel as su siuntimu neatejau ta pacia diena, kai jis buvo israsytas. Gydytoja iseidama atostogauti israse, nes jau laikas buvo, maza ka kas atsitiks g.gif Tai kas is to, jei buciau atejus, sakytu, ko atejai tada, jei gerai jautiesi? Nu zodziu, po to, jau pildant dokumentus, su sesele diskutavom, kokia pas juos kvaila tvarka. Jei gerai jautiesi ir ateisi su siuntimu - burbes, jei blogai jautiesi ir be siuntimo - vis tiek burbes smile.gif toliau viskuo patenkinta RK ir trecia leliu ten gimdysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eda9 @ 2010 07 22, 16:45)
toliau viskuo patenkinta RK ir trecia leliu ten gimdysiu ax.gif

o gal galima paklaust kodel? nes kaip supratau jums ten nepatiko.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(mikcia @ 2010 07 22, 15:47)
o gal galima paklaust kodel? nes kaip supratau jums ten nepatiko.. g.gif


Ne, man ten labai patiko smile.gif Nepatiko tik priemime kai pradejo aiskinti, ko as cia atvaziavau, jau priemimu laikas baigesi ir bla bla bla doh.gif Vyras net susinervino, sako, cia kas, viesbutis, kad reikia laiku atvaziuoti? Jei jauciu, kad blogai, tai ir vaziuoju. Tada jau piktai atsakiau, kad gal bent paziuresit, ar vaikas bent gyvas blush2.gif Toliau viskas super, atejo gydytoja, kuri siaip irgi ne i tema paklause: ko jus tikites is sio vizito? doh.gif Net pasimeciau, ko man tiketis, eilinei nestuke.gif Vaikas nesispardo, galva sukasi, paeiti negaliu, VGN sake, iskarto guldytu, o cia dar irodineti turejau.

Gal cia tik man taip nuskilo priemime, bet sakau, toliau viskas super, pagimdziau pas geras gydytojas vaikus, nesitarus, nemokejus, demesio gavau daugiau nei 1000lt sumokejus palatos kaimyne. Vaikuciu seseles, ypac Sveta ir Daiva thumbup.gif thumbup.gif Kai po gimdymo nesikeliau is lovos, slauges ir stiklines is tases padave, ir telefonu pakviestos seseles vaikus pacios apziurai nusinese, o veliau vel pakviestos sauskelnes keite 4u.gif O viena nakti, kai nesimiegojo mazajai, tai su sesute skyriuje pora valandu prapliurpem smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mikcia @ 2010 07 22, 15:11)
pritariu drinks_cheers.gif  skaitydama apie VGN is vis buvau pakraupus blink.gif  kol kas geriausi atsiliepimai apie RK g.gif  o visiems tikrai neitiksi schmoll.gif

merginos, noriu ir as paklaust ax.gif  suzinojus apie nestuma ir visa nestumo perioda reik lankytis poliklinikoj. o kaip jus einat i RK pas gydytojus i apziuras? negi visos su siuntimais, negi visoms kazkas ne taip buvo? g.gif  o jei nori gimdyti RK tai ka reik daryt? vaziuot registruotis, ar tik tiesiai su saremiais (gimdant) ten vaziuot? nieko apie tai net neisivaizduoju... tai sorry jei atrodau kaip kokia "tundra" su savo klausimais... blush2.gif
p.s. jei neimi mokamos palatos ar gali vyras pasilikt kazkiek primokejus? kuo skiriasi mokama palata nuo nemokamos? g.gif


Va, del siuntimu, tai nekertu ju sistemos. Ten galima kazkaip i gala jau lankytis, uzveda kortele. Gal paaiskintu telefonu. As RK i apziuras nejau.
Bet jei vaziuoji gimdyti, o nesilankai, tai siuntimo praso. Mano atveju, jau buvo laikas po termino, gydytoja buvo israsius siuntima pries termina. Sako, dabar neik, lauk ramiai, jei kas blogai, vaziuok. Kai laiku nepagimdziau, dar namie sedejau. Tik viena diena pakilo didelis spaudimas, galva sukasi, einu i siena atsiremus smile.gif Tada pagalvojau, kad nuvaziuosiu, tai apreks. Pasiskambinau i vgn, sako, ojei, atvaziuokit, paguldysim, nejuokaukit. Bet labai norejau RK gimdyti, tai pirma isidrasinau ir nuvaziavau. Nu paburbejo 15 min ir prieme. Bet jau pikta buvau, zadejau iseiti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eda9 @ 2010 07 22, 17:07)
Nu paburbejo 15 min ir prieme.

tai vat ir noris kad per gimdyma ir po jo viskas butu ok unsure.gif o tas 15 min galima ir pakentet irnesakyk.gif nes kai prisiskaiciau kad VGN pagimdziusios moterys parom gali kraujo klane guleti ir jokios pagalbos neprisikviest, ir tokiu atsiliepimu kruvos, tai biski soko gavau doh.gif
gal tikrai reikia pasiskambint ir pasiklaust... ir savo gines gal paklaust g.gif nes tokia pasimetus jauciuosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 07 22, 16:16)
Manot kad, susirinko visos ir meluoja nėštukėms, ane?  doh.gif


Aš linkusi labai paturėti omenyje, kad tie vertinimai yra subjektyvūs: tiek teigiami, tiek neigiami. Pvz., kai kurios mamos labai džiaugiasi, kad nakčiai vaikus išnešė į naujagimių skyių. Man tai atrodo beveik tragedija. Taigi mūsų vertinimas skirsis. Kai neigiamos patirties atsiranda, tai vėlgi, ne visada paprasta pačiam į savo situaciją pažvelgti objektyviai: galbūt iš tiesų medikai suklydo ir savo darbą dirbo netinkamai, o galbūt medicinine prasme viskas buvo padaryta kaip reikia, tačiau realybė ir mamos lūkesčiai gerokai prasilenkė. Pastaruoju atveju atsiliepimas bus neigiamas, nors viskas kaip ir normoj.
Dar toks dalykas, kad prisiskaito mamos apie laimingus gimdymus, kai trečią parą išleidžia namo, ir net nesusimąsto, kad visgi ne visada viskas sėkmingai susiklosto kad ir dėl tų pačių infekcijų, kurių priežastis kartais sunku nustatyti, arba kad vaikučiai ne visada iškart sveikut sveikutėliai būna. Galbūt trūksta to moralinio nusiteikimo, nežinau.
Nieko neteisiu, tik sakau, kad reikia atsiliepimus vertinti kritiškai: ir tuos teigiamus, ir tuos neigiamus. Tada apsispręsti, ko aš noriu, ir sužinoti, kokie nuo manęs nepriklausantys dalykai gali mano norus taip ir palikti neįgyvendintus.
O melagių čia nėra. Yra daug skirtingų mamų smile.gif
Atsakyti