Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(NAJA @ 2010 07 20, 23:51)
O klausimas pusiau į temą: kaip gi išties yra su tuo automobilių parkavimu, didelė porblema pasistatyti nemokamai kažkur netoliese?


Kasdien kažkur nuo 13.30 val vartus jau atidaro. Nuo to laiko galima įvažiuoti į kiemą, iki kito ryto, kol vėl uždaro. Tačiau sakė ryte kartais patikrina kas stovi.. Taip pat ir savaitgalį būna atidaryta. O taip tai visiškai nemokamai arčiausiai tikriausiai prie Mindaugo tilto (netoli Žalgirio stadiono) būtų, bet ten gabaliuką paėjėti reiktų..
Atsakyti
QUOTE(NAJA @ 2010 07 20, 22:51)
O klausimas pusiau į temą: kaip gi išties yra su tuo automobilių parkavimu, didelė porblema pasistatyti nemokamai kažkur netoliese?


Mes atvykom sekmadienį, tai prisiparkavom prie ligoninės, nes tą dieną nemokamai, bet pro šlagbaumą net nebandėm važiuoti, kažkaip neatkreipiau dėmėsio, bet man atrodo buvo uždaryta. Sumokėjom naktį už kelias valandas kitam rytui, paskui vyras perstatė prie Sporto rūmų, vakare vėl atsivarė prie ligoninės, nes buvo išvykęs. Taip porą dienų, o trečią jau važiavom namo smile.gif

Dėl adialiuko - mums mažylę aprengė mūsų rūbeliais ir į nieką nebevyniojo, nes pakankamai buvo bodžiuko ir šliaužtų smile.gif Nors aš savo adialiuką turėjau, bet tokiais orais tai nieko nereikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinkaa @ 2010 07 20, 11:03)
na bet, svarbiausia, kad Jus ir Jusu stebukliukas jau namuciuose.  aukit ir stiprekit 4u.gif



dekuj dekuj mirksiukas.gif cia ir yra svarbiausia, kad jau esame namuciuose smile.gif
Papildyta:
QUOTE(fikusas10 @ 2010 07 20, 15:59)
Kiek mmokejote uz gimdyma jei taretes su gydytoja?


su niekom nesitarem ir nieko nemokejom ir labai dziaugiuosi, nes ner uz ka jiems moketi...ir taip gerai gauna biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(NAJA @ 2010 07 20, 22:51)
Sakykit, šis nerišlus sakinys ką turėtų reikšti?
Ar čia Jūs taip įsiliejate į bendravimą??

Atsiprašau senbuvių  už OT.
O klausimas pusiau į temą: kaip gi išties yra su tuo automobilių parkavimu, didelė porblema pasistatyti nemokamai kažkur netoliese?


nemokamai pasistatyti tik iseitu prie sporto rumu ar VCUP, taciau toli eiti...prie ligonines visur mokama, darbo dienom nuo 16val ir savaitgaliais nemokamai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liudmilkaa: 21 liepos 2010 - 08:22
QUOTE(liudmilkaa @ 2010 07 17, 11:51)
po gimdymo man surado kazkokia infekcija kraujyje, tai pradejo leisti antibiotikus man ir laaselines statyt...kai jau normalizavosi vaikeliui gliukoze. lauke kita baisi zinia, vaikas taip pat gavo infekcija kraujyje, tai pradejo ir jam leisti antibiotikus ir laselines statyt. viena karta ateina gydytoja ir sako: "kur jus pasigavote ta infekcija...? mes nezinome nuo ko ir kaip jus gydyti..." po tokiu zodziu vos akys ant kaktos neissoko...taip mes ir prasikankinome 2savaites rk verysad.gif viena ryta, vaiku gydytoja sako, daugiau jusu cia laikyt mes negalime, tai vaziuosit i santariskes. po situ zodziu dar baisiau pasidare...atvaziavus i santariskes, mums viska istyre ir krauja ir daug kitko, tai aciu dievui, nieko nerado, ir infekcijos jokios. tai po poros dienu ir paleido mus namo smile.gif
tai va dabar  jau esame namie, sveiki ir laimingi mirksiukas.gif


Sveikinimai 4u.gif
Svarbu, kad dabar gerai, aukit stipruciai smile.gif

mano mergyte po gimdymo taip pat rado infekcija ir nezinau kokia. Labai gaila kai tokiems maziukasms leidzia antibjotikus verysad.gif Bet kitos iseities neturejau. Snekejausi su keliais medikais. Sake, kad reikia dziaugtis, kad pastebejo ir laiku pradejo gydydi, nes galejo pereiti i plaucius, smegenis... kitiem pati praeina ir be gydymu. Kad nustatyt,kokia tai infekcija, veze tirti mano placenta, bet nieko nerado unsure.gif Spejama, kad galejau infekcija perduoti pati, nestumo metu taisiai dantis, turejau lupu pusleline ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 21 liepos 2010 - 09:14
QUOTE(Kačia @ 2010 07 21, 10:13)
Sveikinimai 4u.gif
Svarbu, kad dabar gerai, aukit stipruciai smile.gif

mano mergyte  po gimdymo taip pat rado infekcija ir nezinau kokia. Labai gaila kai tokiems maziukasms leidzia antibjotikus verysad.gif Bet kitos iseities neturejau. Snekejausi su keliais medikais. Sake, kad reikia dziaugtis, kad pastebejo ir laiku pradejo gydydi, nes galejo pereiti i plaucius, smegenis... kitiem pati praeina ir be gydymu. Kad nustatyt,kokia tai infekcija, veze tirti mano placenta, bet nieko nerado unsure.gif Spejama, kad galejau infekcija perduoti pati, nestumo metu taisiai dantis, turejau lupu pusleline ...



aciukas mirksiukas.gif svarbiausia, kad jau namuciuose ir viskas tvarkoj smile.gif
is tikruju baisu, kai tokiems maziems leidzia vaistus, bet jau geriau tegul iki galo isgydo ir sveikucius paledzia namo smile.gif
Atsakyti
na cia visos giria RK ir as kazkada gyriau, bet teko labai nusivilti, kai praejus visiems gimdymo terminams ir nejauciau leliuko judesiuku nuvaziavau pasitikrinti i RK, ir ka jus galvojat buvau "labai graziai" isprasyta pacios p. Puzienės kadangi neturejau siuntimo??? net 5 min pagailo toniukams iskaulsyt kad isitikinti kad leliukui viskas gerai schmoll.gif dar isklausiau morala apie tai kad uz tokias kaip as jie pinigu negauna doh.gif ir cia vadinasi palanki ligonine motinai ir kudikiui???
mergaites gerai pamastykite del sios istaigos, gerai jei viskas gerai...

p.s istorijos pabaiga tokia kad apsizliumbus nuvaziavai i AK,buvau labai maloniai sutikta, pasirodo jau buvo prasidejas gimdymas (atsidare 7 cm) nuleido vandenukus ir po 2 val jau supau savo dukryte. AK personals superinis, vis del to universitetine ligonine, ir cia prieziuros lygis aukstesnis, bet su pagyrom jau i kita tema... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(traske @ 2010 07 21, 14:17)
na cia visos giria RK ir as kazkada gyriau, bet teko labai nusivilti, kai praejus visiems gimdymo terminams ir nejauciau leliuko judesiuku nuvaziavau pasitikrinti i RK, ir ka jus galvojat buvau "labai graziai" isprasyta pacios p. Puzienės kadangi neturejau siuntimo??? net 5 min pagailo toniukams iskaulsyt kad isitikinti kad leliukui viskas gerai schmoll.gif dar isklausiau morala apie tai kad uz tokias kaip as jie pinigu negauna doh.gif ir cia vadinasi palanki ligonine motinai ir kudikiui???
mergaites gerai pamastykite del sios istaigos, gerai jei viskas gerai...

p.s istorijos pabaiga tokia kad apsizliumbus nuvaziavai i AK,buvau labai maloniai sutikta, pasirodo jau buvo prasidejas gimdymas (atsidare 7 cm) nuleido vandenukus ir po 2 val jau supau savo dukryte. AK personals superinis, vis del to universitetine ligonine, ir cia prieziuros lygis aukstesnis, bet su pagyrom jau i kita tema... 4u.gif


Aš irgi jau esu kažkada rašiusi apie Puzienę. Atvažiavau, kad patikrintų vaikučio tonus ir pasisakiau, kad blogai jaučiuosi, kažin ar negimdau, o ji net neapžiūrėjusi pasakė, kad tai paruošiamieji sąrėmiai ir iki gimdymo taip bus. Žodžiu, mane begimdančią paleido namo g.gif
Atsakyti
QUOTE(traske @ 2010 07 21, 15:17)
na cia visos giria RK ir as kazkada gyriau, bet teko labai nusivilti, kai praejus visiems gimdymo terminams ir nejauciau leliuko judesiuku nuvaziavau pasitikrinti i RK, ir ka jus galvojat buvau "labai graziai" isprasyta pacios p. Puzienės kadangi neturejau siuntimo??? net 5 min pagailo toniukams iskaulsyt kad isitikinti kad leliukui viskas gerai schmoll.gif dar isklausiau morala apie tai kad uz tokias kaip as jie pinigu negauna doh.gif ir cia vadinasi palanki ligonine motinai ir kudikiui???
mergaites gerai pamastykite del sios istaigos, gerai jei viskas gerai...

p.s istorijos pabaiga tokia kad apsizliumbus nuvaziavai i AK,buvau labai maloniai sutikta, pasirodo jau buvo prasidejas gimdymas (atsidare 7 cm) nuleido vandenukus ir po 2 val jau supau savo dukryte. AK personals superinis, vis del to universitetine ligonine, ir cia prieziuros lygis aukstesnis, bet su pagyrom jau i kita tema... 4u.gif


visiskai sutinku su tavim del rk ir as irgi esu labai juo nusivylusi verysad.gif daugiau niekada joje negimdysiu ir niekam nerekomenduosiu...
Atsakyti
Kiekvienoje ligonineje yra savu pliusu ,savu minusu tikrai. As pirma gimdziau RK ir dabar tikiuosi gimdyti tik ten 4u.gif
Atsakyti
Visai pasimečiau perskaičiusi paskutinius atsiliepimus. Tvirtai buvau nusprendusi gimdyti RK, bet ką dabar daryti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura777 @ 2010 07 22, 11:42)
Visai pasimečiau perskaičiusi paskutinius atsiliepimus. Tvirtai buvau nusprendusi gimdyti RK, bet ką dabar daryti? verysad.gif


Mažiau klausyk kitų, vadovaukis savo galva wink.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 07 22, 13:00)
Mažiau klausyk kitų, vadovaukis savo galva wink.gif

drinks_cheers.gif
manes tai visai neatbaide tokie pasisakymai apie RK. negali buti visur vien geri atsiliepimai smile.gif pasiskaityk apie VGN, ten atsiliepimai tai tikrai ne kokie smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinkaa: 22 liepos 2010 - 13:01