Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

Labai teisingai pasirinkote. Pritariu ir as .
Atsakyti
sveikos mamytes bye1.gif na va mes tik vakar parsiradome namo po gimdymo smile.gif liepos 1 01.50 gime sunelis 3480kg, 56cm soske.gif
o viskas vyko taip, birzelio 30d nuvaziavom i rk, nes jau pradejau saremuoti, taigi po apziuros mane pagulde ir pasake jei pati nepagimdysi kita diena skatinsim gimdyma. taciau apie 6vakaro mane perkele i gimdykla, prasikankinau ten iki 1nakties. viskas buvo is pradziu tvarkoj, bet paskui pradejo mazetri vaikelio tonusai, tai mane zaibo greiciu perkele i operacine ir atliko cezario pjuvi, vaikelio nei maciau, nei girdejau verysad.gif vaikiukas gime labai priduses (2 kartus virkstele buvo apsisukusi aplink kakla) tai teko gaivinti. kai atsigavau po narkozes nieks man nieko nepasake kaip, kas, tik pasake, kad berniukas. po pietu atejo gydytoja ir viska paaiskino, kas yra vaikui, kad jam truksta gliukozes, kad jam turi leisti laseline, tai vos negavau infarkto, verkiau ko ne visa diena nuo to soko... sad.gif po gimdymo man surado kazkokia infekcija kraujyje, tai pradejo leisti antibiotikus man ir laaselines statyt...kai jau normalizavosi vaikeliui gliukoze. lauke kita baisi zinia, vaikas taip pat gavo infekcija kraujyje, tai pradejo ir jam leisti antibiotikus ir laselines statyt. viena karta ateina gydytoja ir sako: "kur jus pasigavote ta infekcija...? mes nezinome nuo ko ir kaip jus gydyti..." po tokiu zodziu vos akys ant kaktos neissoko...taip mes ir prasikankinome 2savaites rk verysad.gif viena ryta, vaiku gydytoja sako, daugiau jusu cia laikyt mes negalime, tai vaziuosit i santariskes. po situ zodziu dar baisiau pasidare...atvaziavus i santariskes, mums viska istyre ir krauja ir daug kitko, tai aciu dievui, nieko nerado, ir infekcijos jokios. tai po poros dienu ir paleido mus namo smile.gif
tai va dabar jau esame namie, sveiki ir laimingi mirksiukas.gif

p.s. mano nuomone apie rk labai pasikeite, nepatiko nei personalas, nei palatos, nei maistas...ateity, jei dar gimdysiu, tai tikrai ne rk...
ta
Atsakyti
laba dienele 4u.gif pagaliau prisiruosiau uzsukti pasidalinti savo ispudziais.

kaip jau cia jumi guodziausi, temrinas buvo 26 birzelio, o lelius musu niekur neskubejo,nepadejo jokios laudiskos priemones paskatint gimdyma. Spazmuot pradejo nakti is birzelio 30 i liepos 1, bet taip kas kelias valandas, liepos 1 d. 22:30 jau skausmai buvo stiprus ir kas puse valandos. MV grizes po darbo kaip tik buvo, jau norejo izvezt mane, bet dar nuvariau ji pamiegot, o 4 val jau vaziavom i GN su saremiais kas 5 min. Kuo toliau tuo saremiai buvo daznesnis, o veiklos - jokios. 11 val jau maldavau nuskausminamuju, kurie nieko nepadejo, atsidarymas- vos 3 cm 13 val pagaliau patekom i gimdykla (nes visos 5 buvo uzimtos kai atvaziavom, teko laukti puse paros), kur turejo nuleist vandenis. Paziuri - nebera ko nuleidinet, kada jie nutekejo - neaisku. Tada leido skatinamuosius, kuriu veikimas letas kaip nezinia ko - per pora valandu, vos 1 cm tepajudejom i prieki. As jau klykiau is skausmo. Suleido vaistu i vena - nulis poveiko. Tada epidura - nepataike kur reikia, atitinkamai - skausmas nebepakeliamas saremiu 16 val atsidarymas - 5 cm.. Sako laukiam iki 17-17:30 ziuresim ka daryt. MV sake jau ir daktarus belekaip isvadinau, panasii zombi buvau isvirtusimis akimis ir besiraunanti plaukus kadangi daug gimdyviu buvo, o akusere su gydytoja tik dviese ant visu, tai ateina, paziurei ir palieka neribotam laikui vienus galu gale 17:30 patikrina kakleli - o stebukle! pilnas atsidarymas ir isbega i kita gimdykla grizo uz keliolikos minuciu, sulankste gimdymo stala stumimui, uzkele kojas ir per du saremius istrumiau savo aukseli suneli kad ir kiek prisikentejau viskas buvo uzmirsta kai pagulde maziuka man ant pilvo, visa melyna, drebanti

paskui seke palcentos istumimas (gerai kad nebe toks skausmingas ir per viena karta), ir tada jau siuvo mane, kadangi plysau. Suleido nuskausminamuju.. Negana to , kad jau tas badymas skausmingas buvo, tai ir vaistai nesuveike zodziu gyva susiuvo turbut organzimui per didelis sokas buvo, kad jokio nuskausminamieji neeme manes doh.gif

kas del RK - niekam nemokejom, bet buvom pasiruode laukneseliu, taciau nebepamatem nei gydytojos, nei akuseres daugiau, tai likom neatsidekoje. Tik kai israse jau nunesem vaisiu i naujagimiu skyriu sesutems.
Pati ligonine labai jauki, tikrai patiko. Maistas - nera ko noret stebuklu, dietinis, bet valgomas smile.gif personalas - moka dirbti savo darba, padeda, bet valstybine istaiga - nera ko noret kad sokinetu aplink tave lyg vienintele gimdyve butum smile.gif bet is esmes - nusiskundimu tikrai neturiu 4u.gif


QUOTE(Pieva_Debesaite @ 2010 07 14, 14:48)
Na ką, mielosios, mes ką tik parsiradome namučiuosna smile.gif Pagimdžiau liepos 11 d., kaip ir norėjau smile.gif


dideliausi sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
Liudmilkaa, Linoosikas, sveikinimai Jums dideliausi, na bet Jūs ir prisikankinote... Net susigraudinau skaitydama Jūsų pasakojimus... Svarbu, kad viskas gerai baigėsi ir po kiek laiko apsimirš patirtas stresas ir skausmas. Aukite sveiki ir dideli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2010 07 19, 07:59)
Liudmilkaa, Linoosikas, sveikinimai Jums dideliausi, na bet Jūs ir prisikankinote... Net susigraudinau skaitydama Jūsų pasakojimus... Svarbu, kad viskas gerai baigėsi ir po kiek laiko apsimirš patirtas stresas ir skausmas. Aukite sveiki ir dideli  4u.gif


aciukas mirksiukas.gif kai jau esame namuciuose, tai jau viskas ir pamirsta, negalvojom apie tai kas buvo, o galvojau tik apie dabarti ir ateiti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pieva_Debesaite @ 2010 07 15, 21:13)
Ačiū  4u.gif Aš tai jau tikrai kaip nors  ax.gif
Man irgi buvo tas pats  mirksiukas.gif Teisingas pasirinkimas  thumbup.gif



QUOTE(Amelita @ 2010 07 16, 22:45)
Labai teisingai pasirinkote. Pritariu ir as .


4u.gif aciu mielosios uz palaikyma smile.gif
Papildyta:
QUOTE(liudmilkaa @ 2010 07 17, 12:51)

o tai kas per infekcija pas Jus buvo??
Atsakyti
QUOTE(kristinkaa @ 2010 07 19, 22:21)
o tai kas per infekcija pas Jus buvo??


per daug leikocitu kraujyje buvo ir niekaip poto sumazint negalejo. visa nestuma ju netgi normos nebuvoo, o po gimdymo eme ir pasidaugino lotuliukas.gif aisku kaip diena, kad uzkriete per gimdyma, gal ka netaip ileido ir ne ten kur reikia...na, kaip bebutu gaila, bet nieko neirodysi... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(liudmilkaa @ 2010 07 20, 11:49)
per daug leikocitu kraujyje buvo ir niekaip poto sumazint negalejo. visa nestuma ju netgi normos nebuvoo, o po gimdymo eme ir pasidaugino lotuliukas.gif  aisku kaip diena, kad uzkriete per gimdyma, gal ka netaip ileido ir ne ten kur reikia...na, kaip bebutu gaila, bet nieko neirodysi... verysad.gif

na bet, svarbiausia, kad Jus ir Jusu stebukliukas jau namuciuose. aukit ir stiprekit 4u.gif
Atsakyti
Kiek mmokejote uz gimdyma jei taretes su gydytoja?
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2010 06 09, 01:05)
As ir nebuvau pasiemusi dekiuko (ir taip buvo ka veztis), tai susupo i ligonines. Kita diena teko MB is namu atvezti dekiuka, nes ligonines toks nuskalbtas, kad net gaila i vaika buvo ziuret unsure.gif

jo dekiukas tai esme tikrai gali labai pakenkti
Atsakyti
QUOTE(Radvile99 @ 2010 07 20, 19:04)
jo dekiukas tai esme tikrai gali labai pakenkti


Sakykit, šis nerišlus sakinys ką turėtų reikšti?
Ar čia Jūs taip įsiliejate į bendravimą??

Atsiprašau senbuvių už OT.


O klausimas pusiau į temą: kaip gi išties yra su tuo automobilių parkavimu, didelė porblema pasistatyti nemokamai kažkur netoliese?
Atsakyti
QUOTE(NAJA @ 2010 07 20, 22:51)

Atsiprašau senbuvių  už OT.
O klausimas pusiau į temą: kaip gi išties yra su tuo automobilių parkavimu, didelė porblema pasistatyti nemokamai kažkur netoliese?

turbūt tik kitoj upės pusėj. savaitgalį lyg ir leidžia ligoninės kieme (nebent situacija pasikeitė, nes nori apmokestint ir kitą upės pusę ) doh.gif
Atsakyti