Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(kregzde @ 2010 07 10, 18:16)
Supratau, o tai tavo gydytoja nebuvo to įvertinusi? Na net jei tai pernešiojimas, tai dvi dienos yra lašas jūroje  bigsmile.gif


kazkaip mano gydytoja i tai neatkreipe demesio, be to kiek radau skaiciuokliu internete tai jos kazkaip visos rode ta pacia data nors ir galima buvo pasirinkti ciklo ilguma smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Noriu paklausti jau gimdziusiu- ar mokejot ligoninej gydytojams, akuseriams , seselems... Jei taip tai domina kokias sumas g.gif
Atsakyti
pries 4 metus gimdziau tai tikrai is anksto nieko nedavem po gimdymo akuserei grynai is dekingumo 200lt nes labai labai rupestingai visa gimdyma priziurejo ir dar leido vyrui visas tris dienas buti su manim dvivietej palatoj ir be jokio mokescio o visiems kitiems iseidami saldainiu nupirkom
Atsakyti
QUOTE(braskeles @ 2010 07 12, 13:04)
Sveikos  4u.gif Noriu paklausti jau gimdziusiu- ar mokejot ligoninej gydytojams, akuseriams , seselems... Jei taip tai domina kokias sumas  g.gif

mes ir po to, jau isvaziuodami kaip padeka davem gydytojai tiek pat, kiek traske mirksiukas.gif , nes tikrai buvo verta. Gavau ir nemokama vienute ir priziurejo l.gerai ir gimdymas sunkesnis buvo, labai padejo, manau verta buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braskeles @ 2010 07 12, 14:04)
Sveikos  4u.gif Noriu paklausti jau gimdziusiu- ar mokejot ligoninej gydytojams, akuseriams , seselems... Jei taip tai domina kokias sumas  g.gif


Gimdymas buvo komplikuotas, baigesi extra CP. Gydytojai nei pries, nei po nieko nemokejau. Darba atliko puikiai, didesnes prieziuros ir demesio ir nereikejo thumbup.gif
Tiesa pasakius, kisenej turejau 500lt ir planavau jai sumoket, bet operacija baigesi puse 5 ryto, po 7 gydytoja jau isejo. Tai mano planas jai duot pinigu zlugo doh.gif lotuliukas.gif Kai jinai uzejo per sekanti savo budejima, jau praejo 2 paros, euforija nuslugo, ir pagalvojau: isleisiu as geriau tuos 500 ant vaiko tongue.gif
Atsakyti
Na ką, mielosios, mes ką tik parsiradome namučiuosna smile.gif Pagimdžiau liepos 11 d., kaip ir norėjau smile.gif Superinė ligoninė, personalas nepakartojamas. Visi geriausi žodžiai tik jiems thumbup.gif Gimdymas buvo pakankamai greitas, bet ir nelengvas. Mano mažoji 4,190 kg ir 53 cm, tai teko pavargti, o ir epidūro pamiršau paprašyti, tai beveik natūraliai išgimdžiau smile.gif Truputi kirpo, bet taip profesionaliai viską sutvarkė, kad aš net sėdėti be problemų galiu bigsmile.gif Teko po visko su narkoze išvalymą daryti, nes per daug kraujavau, ko pasekoje sekančią dieną atėjo vedėja Puzienė ir rekomendavo kraujo perpylimą blink.gif Sutikau, nes tikrai jaučiausi nekaip. Džiaugiausi, kad gavome mokamą palatą, nes vyras visą laiką buvo šalia ir tai mane labai gelbėjo ax.gif Tai visoms, kurios neapsisprendžia, kur gimdyti, rekomenduoju šią ligoninę!

Nesitarėm, nemokėjom, bet ryt vyras ketina nuvežti padėkai vaisių krepšelį visam personalui smile.gif Sunku būtų visas akušerias, slauges ir gydytojas sugaudyti, kurios ateidavo apžiūrėti, pasiteirauti, prižiūrėti ir pan. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pieva_Debesaite @ 2010 07 14, 14:48)
Na ką, mielosios, mes ką tik parsiradome namučiuosna smile.gif Pagimdžiau liepos 11 d., kaip ir norėjau smile.gif Superinė ligoninė, personalas nepakartojamas. Visi geriausi žodžiai tik jiems  thumbup.gif Gimdymas buvo pakankamai greitas, bet ir nelengvas. Mano mažoji 4,190 kg ir 53 cm, tai teko pavargti, o ir epidūro pamiršau paprašyti, tai beveik natūraliai išgimdžiau smile.gif Truputi kirpo, bet taip profesionaliai viską sutvarkė, kad aš net sėdėti be problemų galiu  bigsmile.gif Teko po visko su narkoze išvalymą daryti, nes per daug kraujavau, ko pasekoje sekančią dieną atėjo vedėja Puzienė ir rekomendavo kraujo perpylimą  blink.gif Sutikau, nes tikrai jaučiausi nekaip. Džiaugiausi, kad gavome mokamą palatą, nes vyras visą laiką buvo šalia ir tai mane labai gelbėjo  ax.gif Tai visoms, kurios neapsisprendžia, kur gimdyti, rekomenduoju šią ligoninę!

Nesitarėm, nemokėjom, bet ryt vyras ketina nuvežti padėkai vaisių krepšelį visam personalui smile.gif Sunku būtų visas akušerias, slauges ir gydytojas sugaudyti, kurios ateidavo apžiūrėti, pasiteirauti, prižiūrėti ir pan.  ax.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gimdziau pas Puziene, tariausi is anksto, bet masciau taip, kad jei teks nakti vaziuoti, nzn ar skambinsiu, visgi gyd. profesionalai, negali netiketi ju patirtimi. Bet kadangi mano mazoji labai jau gerai isikurus buvo mano pilvuke, tai teko atsigulti i ligonine ir mastem, kad teks prasyti jos pasirodyt bigsmile.gif bet visgi vaziuojant i gimdykla dar be saremiu, po valandeles mazyle nusprende pasibelsti pati. Taigi, kadangi pirmas kartas, tai 100% pasitikejau ir klausiau gydytoju. Buvo akusere, deja nepamenu jos varodo ir tuo labiau pavardes, jau per pika, kai rodes nebegalejau kentet ir rekiau priejo gieztai, paeme uz rankos ir pamokino, kad nerekciau, kad kvepuociau, del deguonies mano vaikui. ACIU jai uz grieztuma, susiemiau kaip turi buti ir nebemasciau apie save, jau suvokiau kad laikas ateiti mano mazajai. Viso personalo pagalba mano Liepa svorio 2850 g. ir 53 cm atejo per 15 min. nors iki to laiko 7 val kantraus laukimo buvau gimdykloje thumbup.gif

Atsidekojom gyd. jau po visko, bet nemanau kad nereikia to vardinti pinigais, visgi kiekviena jausit kiek duoti, plius dar ir priklauso nuo galimybiu smile.gif Tikrai ne apie tukstancius kalba eina.

O ir personalas buvo thumbup.gif ateidavo daznai, visos mielos malonios, nebuvo taip, kad mastyciaus kad reikia duoti, nes neziuri, nepaaiskina ar kazko neparodo.

Busimoms mamytems linkiu SEKMES! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_Jovita @ 2010 07 15, 00:13)
Sveikos,

Gimdziau pas Puziene, tariausi is anksto, bet masciau taip, kad jei teks nakti vaziuoti, nzn ar skambinsiu, visgi gyd. profesionalai, negali netiketi ju patirtimi. Bet kadangi mano mazoji labai jau gerai isikurus buvo mano pilvuke, tai teko atsigulti i ligonine ir mastem, kad teks prasyti jos pasirodyt  bigsmile.gif  bet visgi vaziuojant i gimdykla dar be saremiu, po valandeles mazyle nusprende pasibelsti pati. Taigi, kadangi pirmas kartas, tai 100% pasitikejau ir klausiau gydytoju.  Buvo akusere, deja nepamenu jos varodo ir tuo labiau pavardes, jau per pika, kai rodes nebegalejau kentet ir rekiau priejo gieztai, paeme uz rankos ir pamokino, kad nerekciau, kad kvepuociau, del deguonies mano vaikui. ACIU jai uz grieztuma, susiemiau kaip turi buti ir nebemasciau apie save, jau suvokiau kad laikas ateiti mano mazajai. Viso personalo pagalba mano Liepa svorio 2850 g. ir 53 cm atejo per 15 min. nors iki to laiko 7 val kantraus laukimo buvau gimdykloje  thumbup.gif 

Atsidekojom gyd. jau po visko,  bet nemanau kad nereikia to vardinti pinigais, visgi kiekviena jausit kiek duoti, plius dar ir priklauso nuo galimybiu  smile.gif  Tikrai ne apie tukstancius kalba eina.

O ir personalas buvo  thumbup.gif  ateidavo daznai, visos mielos malonios, nebuvo taip, kad mastyciaus kad reikia duoti, nes neziuri, nepaaiskina ar kazko neparodo.

Busimoms mamytems linkiu SEKMES!  wub.gif

Sveikinimai dideli 4u.gif 4u.gif 4u.gif
as irgi noriu greiciau i gimdykla blush2.gif
Atsakyti
Pieva_Debesaite kaip smagu, jau supuoji savo pupa wub.gif Sveikinu 4u.gif
Bet tau tai nemazai teko iskesti unsure.gif Svarbu kad mazylei viskas gerai, o tu jau kaip nors atsigausi 4u.gif
Atsakyti
deka Jusu pasisakymu apsisprendziau, kad gimdysiu RK 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2010 07 15, 14:47)
Pieva_Debesaite kaip smagu, jau supuoji savo pupa wub.gif Sveikinu 4u.gif
Bet tau tai nemazai teko iskesti unsure.gif Svarbu kad mazylei viskas gerai, o tu jau kaip nors atsigausi 4u.gif


Ačiū 4u.gif Aš tai jau tikrai kaip nors ax.gif

QUOTE(kristinkaa @ 2010 07 15, 16:05)
deka Jusu pasisakymu apsisprendziau, kad gimdysiu RK  4u.gif


Man irgi buvo tas pats mirksiukas.gif Teisingas pasirinkimas thumbup.gif
Atsakyti