Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(linoosikas @ 2010 06 09, 09:57)
dar norejau pasiteirauti  - skaicau visokiu atveju, ar emet vyrams uzkasti mka nors ? daugelyje literaturos raso, kad vertetu isimesti kazka lengvai ir greitai suvalgomo, ne cepelinu lotuliukas.gif


As tai MB valgyt nieko neemiau, nes gimdykloje tikrai ne valgymas galvoje, bet palatoje tai visai neblogai ka nors tureti, kai visa ta itampa atslugsta. Trecia gimdziau nakti, ir tik paryciais i palata nuvaziavom. Valgyt visai man nesinorejo ligonines maisto, nes zinojau, kad greit pasirodis mama su naminiu. Savo porcija atidaviau MB kuris buvo peralkes, nes jis taip grei istustino lekste blink.gif Be to, netoli RK yra kelios maisto pard., kavines...
Atsakyti
Labukai, dekiuko zinokit nebedave man kai pagimdziau rolleyes.gif Geriau pasiimkit savo, nes pirmas naktis klojau mazyle ir savo antklode ir dar vilnoni dekiuka ant virsaus, ne per karsta jai buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
is neturejimo ka veikt nuvaziavau apsiziureti kaip geriau butu vaziuot i RK kai jau prispirs reikalas ir gerai padariau, nes is vienos puses plyta yra, tai zinosim kad vaziuot is kitos puses reikia smile.gif

QUOTE(Kačia @ 2010 06 09, 13:53)
As tai MB valgyt nieko neemiau, nes gimdykloje tikrai ne valgymas galvoje, bet palatoje tai visai neblogai ka nors tureti, kai visa ta itampa atslugsta. Trecia gimdziau nakti, ir tik paryciais i palata nuvaziavom. Valgyt visai man nesinorejo ligonines maisto, nes zinojau, kad greit pasirodis mama su naminiu. Savo porcija atidaviau MB kuris buvo peralkes, nes jis taip grei istustino lekste blink.gif Be to, netoli RK yra kelios maisto pard., kavines...


gal reikes isimesti koki dribsniu batoneli bent ar panasiai, del visa ko smile.gif gal gimdykloje ir nebus kada kramsnoti, bet kaip saket veliau alkis pasijaus, bent jau vyrui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Snake @ 2010 06 09, 15:32)
Labukai, dekiuko zinokit nebedave man kai pagimdziau  rolleyes.gif  Geriau pasiimkit savo, nes pirmas naktis klojau mazyle ir savo antklode ir dar vilnoni dekiuka ant virsaus, ne per karsta jai buvo  mirksiukas.gif

Dabar vasara blink.gif nemanau, kad vaika sitiek priklot reikes bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(linoosikas @ 2010 06 09, 18:19)
gal reikes isimesti koki dribsniu batoneli bent ar panasiai, del visa ko smile.gif gal gimdykloje ir nebus kada kramsnoti, bet kaip saket veliau alkis pasijaus, bent jau vyrui smile.gif

Siūlau įsidėti rimtesnio maisto, bet ne į gimdyklą, o į palatą po gimdymo, bent jau aš po gimdymo buvau alkana kaip vilkas, o turėjau tik vaisių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 06 09, 18:39)
Siūlau įsidėti rimtesnio maisto, bet ne į gimdyklą, o į palatą po gimdymo, bent jau aš po gimdymo buvau alkana kaip vilkas, o turėjau tik vaisių  doh.gif


o kad taip zinot kada gimdysiu , tai butu galima pasiruost ko nors smile.gif arba kai prasides saremiai, reikes skambint tevams ir sakyt kad ruostu vakariene, tipo i svecius atvaziuosim, o tik paskui pasakyt kad jau gimdau ir veztu viska i ligonine , nes kitaip is isgascio nieko neparuos lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linoosikas @ 2010 06 09, 18:45)
reikes skambint tevams ir sakyt kad ruostu vakariene, tipo i svecius atvaziuosim, o tik paskui pasakyt kad jau gimdau ir veztu viska i ligonine , nes kitaip is isgascio nieko neparuos lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif

O jei tėvai turi galimybė atvažiuot, tai patarčiau po gimdymo jiem paskambint ir paprašyt kad ką nors atvežtų iš kokios kavinės, nes gimdymas sunkus fizinis darbas, o vistiek gimdykloje dar pora valandų pabūsit kol perkels į palatą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 06 09, 19:01)
O jei tėvai turi galimybė atvažiuot, tai patarčiau po gimdymo jiem paskambint ir paprašyt kad ką nors atvežtų iš kokios kavinės, nes gimdymas sunkus fizinis darbas, o vistiek gimdykloje dar pora valandų pabūsit kol perkels į palatą  rolleyes.gif


reikes kazka panasaus ir galvoti, kad ir toj pacioj maximoj gales kazka nupirkt, teisingai sakot, kam ja varginti smile.gif tik dar vienas dalykas - ar viska galima valgyt? tikiu kad vaikelio is karto nemaitinsiu, bet ar nera kazkokiu super draudziamu produktu? g.gif aisku reikia kazko nepersunkaus, nes ir taip i tualeta turbut bus sunku nueit...
Atsakyti
QUOTE(linoosikas @ 2010 06 09, 19:06)
ar viska galima valgyt? tikiu kad vaikelio is karto nemaitinsiu, bet ar nera kazkokiu super draudziamu produktu? g.gif aisku reikia kazko nepersunkaus, nes ir taip i tualeta turbut bus sunku nueit...

Yra ko nerekomenduoja žindančioms motinoms, bet aš pirmas keturias dienas kol turėjau tik priešpienį tai valgiau viską ir kepsnelius ir cepelinus ir pyragą biggrin.gif
O kadangi man prieš gimdymą darė klizmą tai ir į tualetą reikėjo tik po trijų dienų, o tada jau nebuvo kažkokių didelių bėdų nors ir buvau kirpta ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neraitė: 09 birželio 2010 - 18:26
QUOTE(Neraitė @ 2010 06 09, 19:25)
Yra ko nerekomenduoja žindančioms motinoms, bet aš pirmas keturias dienas kol turėjau tik priešpienį tai valgiau viską ir kepsnelius ir cepelinus ir pyragą biggrin.gif
O kadangi man prieš gimdymą darė klizmą tai ir į tualetą reikėjo tik po trijų dienų, o tada jau nebuvo kažkokių didelių bėdų nors ir buvau kirpta ax.gif


manau galesiu ir as cepelinus kapoti, o jeigu jau pienas fontanais prades begti, tai teks klaustis gydytoju koki zveri sulapnot galeciau lotuliukas.gif

o klizma ir as pasiruosus pasidaryti, ir dar i tase po gimdymo pora isimeciau kad tureti ax.gif
Atsakyti
Damos, kas gimdėt natūraliai (be CP), ar duoda ramiai su vaikučiu ant krūtinės gimdykloj 2 valandas pabūti?
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 06 09, 20:37)
Damos, kas gimdėt natūraliai (be CP), ar duoda ramiai su vaikučiu ant krūtinės gimdykloj 2 valandas pabūti?

jei viskas gerai mamai ir vaikui duoda ax.gif
Atsakyti