Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(wwawwa @ 2010 07 08, 11:02)
O kiek kainuoja mokama palata?

200lt para 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pieva_Debesaite @ 2010 07 08, 10:22)
Gal ir greitai, bet taip nenoriu skatinimo  doh.gif

pamatysi, lelius pats ateis mirksiukas.gif , nes ir man buvo virs termino ir jau planavo po savaites skatint, tai as kalbinau lyst maziuka lauk tada, kada reikia, nes kaip jau skatinimo nenorejau doh.gif , sako skausmas didesnis buna g.gif ..tai man terminas 16d, leliukas gime 22d. Zodziu isklause mano prasymu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2010 07 07, 14:26)
Sveikinam sulaukus dukrytes wub.gif

Pas ka teko gimdyti smile.gif


aciu 4u.gif
hm... sunkus klausimas g.gif
net nzn kuri mano gydytoja buvo, bet gimdyme dalyvavo Amsiejute ir Fedorovic smile.gif

QUOTE(0rchideja @ 2010 07 07, 19:29)
sveikinimai  4u.gif 


aciu 4u.gif

QUOTE(Pieva_Debesaite @ 2010 07 07, 21:14)
Lalinka, sveikinimai dar kartelį  4u.gif

Norėjau pasiteirauti ar klizmos prisireikė?


dekoju 4u.gif
ne, neprireike, bet man taip buvo baisu kad apsidirbsiu doh.gif blush2.gif

QUOTE(Pieva_Debesaite @ 2010 07 08, 07:55)
Na va, man jau išrašytas siuntimas stebėjimui ir gimdymui...


jau greit susitiksit su savo stebukliuku mirksiukas.gif

QUOTE(wwawwa @ 2010 07 08, 12:02)
O kiek kainuoja mokama palata?


kaip jau kazkas minejo 200lt para smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pieva_Debesaite @ 2010 07 08, 07:55)
Na va, man jau išrašytas siuntimas stebėjimui ir gimdymui... Tai penktadienio ryte jau važiuosiu  ax.gif Nors veikla visiškai nevyksta, tai labai bijau, kad nepultų skatinti, nes virš termino bus 6 dienos  verysad.gif

Tikiuosi, kad dar leis savaitgalį pabūti namuose  ax.gif



Daugiausiai leidzia pernesiot iki 14 paru. Jei viskas ramu, tai dar manau tikrai paliks tave nestuke.gif pabuti.
Atsakyti
Na va ir paleido mane šiandien smile.gif Tik toniukus paklausė ir leido nešioti iki 19 d.! Kai terminas buvo 3 d. ax.gif Daktarė pažiūrėjo, paskaičiavo, sako, kad terminas tik 6-7 d. Tai va tokie reikalai. Jei niekas nesikeis, rekomendavo užsukti kitą antradienį smile.gif

Bet va personalo šiltumas ir gerumas stebinantis! bigsmile.gif Bent kol kas esu patenkinta, nes atėjau anksti ryte, o pasirodo priėmimo valandos visai kitos, bet tai paprašė palaukti ir po kokių 10 min mane priėmė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pieva_Debesaite @ 2010 07 09, 14:20)
Na va ir paleido mane šiandien smile.gif Tik toniukus paklausė ir leido nešioti iki 19 d.! Kai terminas buvo 3 d.  ax.gif Daktarė pažiūrėjo, paskaičiavo, sako, kad terminas tik 6-7 d. Tai va tokie reikalai. Jei niekas nesikeis, rekomendavo užsukti kitą antradienį smile.gif


Nesuprantu kuo remiantis jie perskaičiuoja tuose terminus? O pagal echo kaip tau rodė, kad mažiau laiko? Greito susitikimo tau su stebukliuku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2010 07 09, 15:36)
Nesuprantu kuo remiantis jie perskaičiuoja tuose terminus? O pagal echo kaip tau rodė, kad mažiau laiko? Greito susitikimo tau su stebukliuku  biggrin.gif


O pagal echo tai išvis juokas - pirma echo liepos 3d., antra echo - birželio 27d., o dabar jau net liepos 6-7d. ir dar pernešioti belenkiek galima! Kaip jie skaičiuoja aš nesuprantu biggrin.gif

Bet kol veiksmas joks nevyksta, tai telieka laukti ax.gif Gerai, kad aš kantri biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pieva_Debesaite @ 2010 07 09, 15:20)
Daktarė pažiūrėjo, paskaičiavo, sako, kad terminas tik 6-7 d.


svarbiausia kad leliukas gerai jauciasi mirksiukas.gif

beja man irgi termina perskaiciavo, is liepos 2 perkele i liepos 4, taip ir pagimdziau liepos 4 biggrin.gif ax.gif
o perskaiciuojant remesi tuo, kad mano menesiniu ciklas kas 30d, o terminas skaiciuojamas pagal 28d cikla, tai +2 dienos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pieva_Debesaite @ 2010 07 09, 17:21)
O pagal echo tai išvis juokas - pirma echo liepos 3d., antra echo - birželio 27d., o dabar jau net liepos 6-7d. ir dar pernešioti belenkiek galima! Kaip jie skaičiuoja aš nesuprantu biggrin.gif


Mano pažįstama po termino varydavo pas gydytoją kasdien, bet ji buvo susitarusi. O čia taip ilgai leido vaikščioti be jokio stebėjimo g.gif

QUOTE(lalinka @ 2010 07 09, 17:47)
beja man irgi termina perskaiciavo, is liepos 2 perkele i liepos 4, taip ir pagimdziau liepos 4 biggrin.gif  ax.gif
o perskaiciuojant remesi tuo, kad mano menesiniu ciklas kas 30d, o terminas skaiciuojamas pagal 28d cikla, tai +2 dienos rolleyes.gif


Supratau, o tai tavo gydytoja nebuvo to įvertinusi? Na net jei tai pernešiojimas, tai dvi dienos yra lašas jūroje bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2010 07 10, 18:16)
Mano pažįstama po termino varydavo pas gydytoją kasdien, bet ji buvo susitarusi. O čia taip ilgai leido vaikščioti be jokio stebėjimo  g.gif


Nevaikščiosiu be priežiūros, kvietė atvykti 13 d. jei niekas neįvyks iki to laiko smile.gif Bet turiu nuojautą, kad iki antradienio netempsim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pieva_Debesaite @ 2010 07 11, 09:38)
Nevaikščiosiu be priežiūros, kvietė atvykti 13 d. jei niekas neįvyks iki to laiko smile.gif Bet turiu nuojautą, kad iki antradienio netempsim smile.gif



Lauksim ziniu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pieva_Debesaite @ 2010 07 11, 08:38)
Nevaikščiosiu be priežiūros, kvietė atvykti 13 d. jei niekas neįvyks iki to laiko smile.gif Bet turiu nuojautą, kad iki antradienio netempsim smile.gif


Linkiu, kad nuojauta pasiteisintų 4u.gif
Atsakyti