Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

Ir as visai nesenai gimdziau RK ir likau labai patenkinta tiek gydytojais tiek visu kitu personalu. Labai dziaugiuosi tokiu savo sprendimu biggrin.gif O kas liecia naktinius, tai juos gimdykloj duoda, savo tikrai nereikia. O palata emiau mokama, kad su vyru kartu buti, nes po visko sveikatos ne per daugiausiai, tai labai gerai kai salia yra pagalbinninkas thumbup.gif
Na ka sekmes ir kantrybes laukiancioms gandru smile.gif
Jei kas smulkiau domintu klauskit kol ispudziai neisbleso smile.gif
Atsakyti
Mergaitės, kaip jums sekasi?! Lialinka girdėjau jau susitiko su savo lėlyte, o kaip kitos?

Aš dar vis taip pat - pilvota biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauluze25 @ 2010 07 04, 15:40)
Ir as visai nesenai gimdziau RK ir likau labai patenkinta tiek gydytojais tiek visu kitu personalu. Labai dziaugiuosi tokiu savo sprendimu  biggrin.gif O kas liecia naktinius, tai juos gimdykloj duoda, savo tikrai nereikia. O palata emiau mokama, kad su vyru kartu buti, nes po visko sveikatos ne per daugiausiai, tai labai gerai kai salia yra pagalbinninkas  thumbup.gif
Na ka sekmes ir kantrybes laukiancioms gandru  smile.gif
Jei kas smulkiau domintu klauskit kol ispudziai neisbleso  smile.gif


labukas,
gal gali placiau papasakoti, kaip ten kas .... ar prasidejus saremiams vaziavai ar tareisi su gyd is anksto? o kaip su mokamom palatom? ar pasiulo ar paciai reik klaust?
Atsakyti
Laba mirksiukas.gif

pagaliau turiu savo lelyte thumbup.gif wub.gif kuria pagimdziau liepos 4d. mirksiukas.gif

pagimdziau lengvai ir greitai, akuseres ir ginekologes tikrai super thumbup.gif per pati stumima mane ''palaike'' 5 RK darbuotojos (ir gydytoja ir akuseres ir sanitares) ir mano vyras thumbup.gif viska sake ka kaip ir kada daryti, tikrai padejo mirksiukas.gif be priezasties nekirpo t.y. profilaktiskai nekiirpo ir net neturejo tokiios minties (kitur buvau skaicius kad is karto kerpa neziurint ar reikia ar ne) smile.gif
gimdykla, jos personalu ir gimdymu likau patenkinta thumbup.gif
emem su vyru mokama palata, kurios papraseme kai jau buvo sutvarkyta musu lelyte, niekas mums palatos nesiule, patys pasiprasem, perspejo del kainos ir tiek smile.gif

p.s. del gimdymo nesitarem, bet ir nesigailim smile.gif

jei kazkas idomu tai klauskyte mirksiukas.gif


Atsakyti
QUOTE(lalinka @ 2010 07 07, 10:44)
Laba mirksiukas.gif

pagaliau turiu savo lelyte thumbup.gif  wub.gif kuria pagimdziau liepos 4d. mirksiukas.gif



Sveikinam sulaukus dukrytes wub.gif

Pas ka teko gimdyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wwawwa @ 2010 07 06, 17:46)
labukas,
gal gali placiau papasakoti, kaip ten kas .... ar prasidejus saremiams vaziavai ar tareisi su gyd is anksto? o kaip su mokamom palatom? ar pasiulo ar paciai reik klaust?

Taip, su gydytoja buvau sutarusi, o i priimamaji isvaziavau kai prasidejo paruosiamieji, patikrino ir aisku namo issiunte, bet uztai paciai ramiau buvo, o po keliu valandu dar karta vaziavau, nes skausmas kuo toliau tuo labiau nepakeliamas buvo. Na ir tada iskeliavau tiesiai i gimdykla. Jau priimamajam manes paklause kokios palatos noresiu, tai mes ir emem mokama ir del to nesigailim, visi trys buvom biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lalinka @ 2010 07 07, 10:44)
Laba mirksiukas.gif

pagaliau turiu savo lelyte thumbup.gif  wub.gif kuria pagimdziau liepos 4d. mirksiukas.gif



sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lalinka @ 2010 07 07, 10:44)
pagaliau turiu savo lelyte thumbup.gif  wub.gif kuria pagimdziau liepos 4d. mirksiukas.gif

jei kazkas idomu tai klauskyte mirksiukas.gif


Lalinka, sveikinimai dar kartelį 4u.gif

Norėjau pasiteirauti ar klizmos prisireikė?
Atsakyti
Na va, man jau išrašytas siuntimas stebėjimui ir gimdymui... Tai penktadienio ryte jau važiuosiu ax.gif Nors veikla visiškai nevyksta, tai labai bijau, kad nepultų skatinti, nes virš termino bus 6 dienos verysad.gif

Tikiuosi, kad dar leis savaitgalį pabūti namuose ax.gif
Atsakyti
tai sveikinu, jau greitai savo lelyte pamatysit, kas gal buti svarbiau smile.gif man terminas liepos 12 bet jei dar teks pernesioti is kur tos kantrybes paimtш doh.gif
Atsakyti
QUOTE(traske @ 2010 07 08, 09:09)
tai sveikinu, jau greitai savo lelyte pamatysit, kas gal buti svarbiau smile.gif  man terminas liepos 12 bet jei dar teks pernesioti is kur tos kantrybes paimtш doh.gif


Gal ir greitai, bet taip nenoriu skatinimo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lalinka @ 2010 07 07, 10:44)
Laba mirksiukas.gif

pagaliau turiu savo lelyte thumbup.gif  wub.gif kuria pagimdziau liepos 4d. mirksiukas.gif

pagimdziau lengvai ir greitai, akuseres ir ginekologes tikrai super thumbup.gif per pati stumima mane ''palaike'' 5 RK darbuotojos (ir gydytoja ir akuseres ir sanitares) ir mano vyras thumbup.gif viska sake ka kaip ir kada daryti, tikrai padejo mirksiukas.gif be priezasties nekirpo t.y. profilaktiskai nekiirpo ir net neturejo tokiios minties (kitur buvau skaicius kad is karto kerpa neziurint ar reikia ar ne) smile.gif
gimdykla, jos personalu ir gimdymu likau patenkinta thumbup.gif
emem su vyru mokama palata, kurios papraseme kai jau buvo sutvarkyta musu lelyte, niekas mums palatos nesiule, patys pasiprasem, perspejo del kainos ir tiek smile.gif

p.s. del gimdymo nesitarem, bet ir nesigailim smile.gif

jei kazkas idomu tai klauskyte mirksiukas.gif


O kiek kainuoja mokama palata?
Atsakyti