Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

man priespienis begti pradejo - ziuriu tik kad slapia deme ant maikutes blink.gif ir pilva maudzia ir dar kazkas bega ten apacioj, bet ne srove kaip visur prisiskaiciau, taciau yra biski rausvos spalvos.. blink.gif o dar lyg tycia MB darbe uztruko doh.gif bet sulauksiu ir jauciu prasysiu vezt i ligonine, kad ramiau butu unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(linoosikas @ 2010 06 30, 22:56)
man priespienis begti pradejo - ziuriu tik kad slapia deme ant maikutes blink.gif ir pilva maudzia ir dar kazkas bega ten apacioj, bet ne srove kaip visur prisiskaiciau, taciau yra biski rausvos spalvos.. blink.gif o dar lyg tycia MB darbe uztruko doh.gif bet sulauksiu ir jauciu prasysiu vezt i ligonine, kad ramiau butu unsure.gif


Tau pradėjo kamštis išeidinėti, bet jis gali ir 2-3 dienas eiti. Tačiau tave vakar turbūt supakavo? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kregzde: 01 liepos 2010 - 07:18
QUOTE(kregzde @ 2010 07 01, 08:17)
Tau pradėjo kamštis išeidinėti, bet jis gali ir 2-3 dienas eiti. Tačiau tave vakar turbūt supakavo?  bigsmile.gif


pasiskambinau i priimamaji vakar, papasakojau kas ir kaip - sake miegot ramiai, cia turbut vis dar kamstis bega, nes sako vandenys kai nubega tai tokia gera stikline ju turetu buti. Tai ir nevaziavom niekur smile.gif

bet nakti pilva kas kelias valandas taip smarkiai suimdavo skaudet, tai gal kazkiek juda reikalai i prieki bigsmile.gif
Atsakyti
linoosikas, tai smagu, kad jau reikalai juda į priekį thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linoosikas @ 2010 07 01, 11:51)
pasiskambinau i priimamaji vakar, papasakojau kas ir kaip - sake miegot ramiai, cia turbut vis dar kamstis  bega, nes sako vandenys kai nubega tai tokia gera stikline ju turetu buti. Tai ir nevaziavom niekur smile.gif

bet nakti pilva kas kelias valandas taip smarkiai suimdavo skaudet, tai gal kazkiek juda reikalai i prieki bigsmile.gif


Stenkis pailsėti gerai, kad jėgų būtų, kai jų reiks 4u.gif Laikom kumščius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pieva_Debesaite @ 2010 07 01, 13:34)
linoosikas, tai smagu, kad jau reikalai juda į priekį  thumbup.gif  4u.gif


QUOTE(kregzde @ 2010 07 01, 13:58)
Stenkis pailsėti gerai, kad jėgų būtų, kai jų reiks  4u.gif  Laikom kumščius  4u.gif


aciukas 4u.gif

pora valandeliu kazkur kas 40 min suimdavo skausmai, bet dabar jau beveik valanda kaip tylu ramu.. idomu ar ilgam blush2.gif
Atsakyti
aciu uz sveikinimus smile.gif linkiu visoms laukiancioms kantrybes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajone* @ 2010 06 30, 18:32)
keista,kad nebuvo lemputės virš lovos jokios,gal tada ne visose palatose yra,bent jau aš kiek kartų gulėjau buvo lemputė tai yra pakabinta virš lovos  g.gif  jo lemputės tikrai reikia aš net miegojau su šviesa,kad vos suirzus mažylį matyti  wub.gif

Pas mane palatoje ir virs lovos lempute buvo, tik paryciais ja isjungdavau, vis nakti prabudus i pupa ziuredavau, ar viskas gerai rolleyes.gif

linoosik, oi zinau kaip norisi kad greiciau tas gimdymas prasidetu. Mano du leliukai po termino yra gime. Zinau ta laukima, o dar kai klausineja "ar dar nepagimde"i, tai visai pribaigia doh.gif Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2010 07 01, 18:38)
Zinau ta laukima, o dar kai klausineja "ar dar nepagimde"i, tai visai pribaigia doh.gif  Sekmes 4u.gif

man lygiai taip pat buvo, tai net skype isidejau "DAR negimdau", kad klausimu kaskart nekiltu isijungus lotuliukas.gif O tai uzknise buvo, sukus apsukus, dar negimdai visi kaip susitare doh.gif sakau kai gimdysiu, tokia naujiena butinai pranesiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2010 07 01, 21:58)
man lygiai taip pat buvo, tai net skype isidejau "DAR negimdau", kad klausimu kaskart nekiltu isijungus lotuliukas.gif O tai uzknise buvo, sukus apsukus, dar negimdai visi kaip susitare doh.gif sakau kai gimdysiu, tokia naujiena butinai pranesiu biggrin.gif


man siandien termino diena, bet jau savaite visi klausineja ''ar jau'' doh.gif
kazkada skaiciau kad reikia terminoo diena sakyti 2 sav veliau tai iki to laiko pagimdoma, tai nenervina niekas su savo klausimais blush2.gif mirksiukas.gif

siandien ir vel ir RK apziurai, tikiuosi nors kakleli patikrins, nes tik leliuko tonus uzraso ir daugiau nieko doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(lalinka @ 2010 07 02, 08:08)
kazkada skaiciau kad reikia terminoo diena sakyti 2 sav veliau tai iki to laiko pagimdoma, tai nenervina niekas su savo klausimais blush2.gif  mirksiukas.gif



tai gyveni ir mokaisi biggrin.gif , jei bus antras, taip ir padarysiu lotuliukas.gif , nes perksaiciau apie tai tik nestumui einant i gala, saukstai popiet biggrin.gif

Sekmes jums 4u.gif
Atsakyti
linoosikas, gal jau gimdai?! bigsmile.gif

O man šiandien terminas, bet veiklos jokios, tai aš rezgu planus, ką čia tokio nuveikus per savaitgalį... Vyras tai sako, jei ne šį savaitgalį gimdysi, tai tada palauk iki kito, nes tada atostogos prasidės smile.gif
Atsakyti