Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(Shliopke @ 2010 06 29, 20:05)
tai vat, sako kai laukiesi, negalima ranku kilnot, kad prieslaikinio nebutu, o gal dabar pakilojus ims ir suveiks, a bigsmile.gif  ? Mars kokiu spintu tvarkyt lotuliukas.gif


Čia tai tikrai bobučių pasakos rolleyes.gif GImdymą galima iššaukti ne dėl rankų kilnojimo, o dėl fizinio persitempimo. Vakar kaip tik kursuose nėščia ginekologė rodė kaip laisvai kilnoja rankas ir nieko nevyksta tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2010 06 29, 20:05)
tai vat, sako kai laukiesi, negalima ranku kilnot, kad prieslaikinio nebutu, o gal dabar pakilojus ims ir suveiks, a bigsmile.gif  ? Mars kokiu spintu tvarkyt lotuliukas.gif


visa nestuma rankas kilnoju ir nebuvo jokiu bedu, tai muset ir dabar nepadetu lotuliukas.gif

pagulejau dar karta karstoj vonioj, po visko dar pamaciau nemazai isskyru, tai esu 100% tikra kad kamstis iseidineja ir pilveli mausti pradejo, bet labai pakenciamai, tai ar isismarkaus ar ne - nezinia unsure.gif
Atsakyti
Vakar apsilankiau pas ginę. Terminas liepos 3 d., o veikla jokia nevyksta sad.gif Gydytoja net pakvietė apsilankyti liepos 7 d., jei nepagimdysiu iki to laiko... Paruošiamukai prasidėjo prieš dvi dienas, bet prieš tas pačias dvi dienas ir baigėsi. Šiąnakt miegojau puikiai ir kol kas ramu smile.gif

Eisiu šiandien dar pas stomotologą. Užsivėlinau visai su šiuo reikalu ax.gif

linoosikas, kaip šiandien reikalai?
Atsakyti
nusivyliau raudonuoju kryziumi. norejau ten gimdyti. terminas 23d, is nekantrumo nuvaziavau pasitikrinti tonusu 25d i RK po pietu, sakiau kad vaisiaus judesiai silpnesni ir jau po termino, pamaudzia nugara. pasake siuntima turite? sakau ne, lyg po termino nereikia siuntimo. atsake, jog reikia siuntimo, vaziuokite namo ir darbo diena atvaziuokite susiuntimu is moteru konsultacijos ir tik tada apziures, o jei gimdymas prasides tai ok, tada priims. nenurimau, nuvaziavau i antakalni. be jokio siuntimo patikrino tonusus, atsiverimas 4cm!!! buvo jau vakaras apie 18val, pagulde i palata, 22h dardidesnis atsiverimas nuvede i gimdykla ir 2:50 jau mergaite rankose smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Agatka @ 2010 06 30, 09:46)
nusivyliau raudonuoju kryziumi. norejau ten gimdyti. terminas 23d, is nekantrumo nuvaziavau pasitikrinti tonusu 25d i RK po pietu, sakiau kad vaisiaus judesiai silpnesni ir jau po termino, pamaudzia nugara. pasake siuntima turite?


Idomu, kas jus taip "pasitiko" cool.gif As pirma k. pas juos vaziavau , pasitikrinti kai dar nebuvo termino, ir be siuntimo. Tai paklause ar turiu siuntima, bet ir be jo apziurejo smile.gif
O jums jau po termino buvo unsure.gif
Na bet dziugu kad viskas gerai, ir kad leliuka jau turit wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2010 06 30, 08:56)
Idomu, kas jus taip "pasitiko" cool.gif  As pirma k. pas juos vaziavau , pasitikrinti kai dar nebuvo termino, ir be siuntimo. Tai paklause ar turiu siuntima, bet ir be jo apziurejo smile.gif
O jums jau po termino buvo unsure.gif
Na bet dziugu kad viskas gerai, ir kad leliuka jau turit wub.gif

cia turbut kaip ant kokios pamainos pakliuni ax.gif
Atsakyti
sveikos merginos smile.gif
nu, va, dabar ir as galiu pasidalinti savo ispudziais apie RK...25d, ten pasigimdziau mergaite savo 4u.gif
o buvo, taip, kad mano terminas buvo 24d, tai nuo ryto, kaip ir viskas gerai, cia dar po miskus pasivaikscioti spejau, i parde apsipirkti ir t.t. tik apie 19h vakaro pajauciau kazkoki negeramu...o pirmieji skausmai nemalonus prasidejo tik apie 21h...taip jie daznejo, stiprejo, tai i ligonine nuvazevau apie 2h...mus priime...nuvede mane pasitikrinti ir ka jus...atsidarymas 8cm!!!!!!!!!!!!!!!!! kai isgirdau, tai vos nuo kedes nenukritau biggrin.gif tai vyras isleke daiktu i masina, o as bandziau per skausmus uzpildyti visus reikemus dokumentus...tada man liepe viska nusirengti, tik su chalatu keliauti i gimdykla, tas pats ir vyrui, jis visus daiktus paliko rubineje, o i gimdykla nuejo su svariai persirengtais drabuziais...tai buvau nuvesta i gimdykla, ten aprenge RK pizama, tokia prasta prasta, bet veliau supratau kodel...tai is kart man pastate laseline, tada atejo gydytoja, nors ir labai bandziau ziureti ir iziureti vardus ir pavardes, bet nieko man nesigavo per skausmus..vandenys man buvo nuleisti...ir taip kankinausi as iki 3h...tada buvo iskviesta dar viena gydytoja, nes vaikas niekaip neisistate ir jau kaip ir kalbejo apie cezari, bet atejus kita gydytoja pasake, kad pagimdysiu, taip ir buvo, netrukus buvau perkelta nuo paprastos lovos ant lovos skirtos gimdyt, bet nelabai man sekes, o vaikas vel nukrypo nuo tiesaus kelio, tai teko nemazai pakentet ir iskentet, bet 4.25 pasigimdziau...teko siuti, ir kiek jauciu tikrai nemazai...tai kol mane siuvo, buvo sutvarkytas vaikas, o kai pabaige mane tvarkyti, buvau perkelta vel ant lovos o sale paguldytas vaikas, taip gimdykloje mes prabuvome 2h..gimdykloj reikia butinai tureti drabuzelius vaikui, o sau nepamirsti iklotu ir kelnaiciu...vyras buvo beveik visada sale, tik buvo paprasyta, kad jis iseitu, kai kirpo vandenis ir dar vienoje vietoje, dabar net neatsimenu, nes pamenu, kad akusere manes dar paklause, ar noriu, kad vyras dalyvautu, as sakau, taip!!!!!!!!!! ir jis dar buvo isvarytas, kai mane siuvo...tada mus perkele i palata, vaika sale pagulde, o vyra isvare ir liepe ateiti lankymo valandom...gulejom nykioje palatoje, dviese, be kraukles, be kokios mazos lemputes, kad butu nakti galima isijungti...maistas tikrai nekoks...kiekviena ryta ateidavo gydytoja apziureti, kiekviena ryta reikdavo eiti i proceduryni, kad zaizda dezinfekuoti, kiekviena ryta eidavau su vaiku i vaiku kambari, kad ten jam sutvarkytu bambute, nupraustu sikna, kad gydytoja apziuretu...bet jai kas neaisku, visada galima klausti ir prasyti, tikrai niekas manes salin nenuvare, nes cia mano pirmoji, tai klausimu buvo daug, reikia tik nebijoti...tai penktadieni pasigimdziau, o sekmadieni mes jau buvom namiuose biggrin.gif tai labai dziaugiausi, nes namiuose vis lengviau...nzn, visko aprasyti tikriausiai neimanoma, tai jai kam kils kokiu klausimu...rasykit
Atsakyti
QUOTE(Wdrugelis @ 2010 06 30, 17:04)
sveikos merginos  smile.gif
nu, va, dabar ir as galiu pasidalinti savo ispudziais apie RK...25d, ten pasigimdziau mergaite savo  4u.gif
o buvo, taip, kad mano terminas buvo 24d, tai nuo ryto, kaip ir viskas gerai, cia dar po miskus pasivaikscioti spejau, i parde apsipirkti ir t.t. tik apie 19h vakaro pajauciau kazkoki negeramu...o pirmieji skausmai nemalonus prasidejo tik apie 21h...taip jie daznejo, stiprejo, tai i ligonine nuvazevau apie 2h...mus priime...nuvede mane pasitikrinti ir ka jus...atsidarymas 8cm!!!!!!!!!!!!!!!!! kai isgirdau, tai vos nuo kedes nenukritau  biggrin.gif  tai vyras isleke daiktu i masina, o as bandziau per skausmus uzpildyti visus reikemus dokumentus...tada man liepe viska nusirengti, tik su chalatu keliauti i gimdykla, tas pats ir vyrui, jis visus daiktus paliko rubineje, o i gimdykla nuejo su svariai persirengtais drabuziais...tai buvau nuvesta i gimdykla, ten aprenge RK pizama, tokia prasta prasta, bet veliau supratau kodel...tai is kart man pastate laseline, tada atejo gydytoja, nors ir labai bandziau ziureti ir iziureti vardus ir pavardes, bet nieko man nesigavo per skausmus..vandenys man buvo nuleisti...ir taip kankinausi as iki 3h...tada buvo iskviesta dar viena gydytoja, nes vaikas niekaip neisistate ir jau kaip ir kalbejo apie cezari, bet atejus kita gydytoja pasake, kad pagimdysiu, taip ir buvo, netrukus buvau perkelta nuo paprastos lovos ant lovos skirtos gimdyt, bet nelabai man sekes, o vaikas vel nukrypo nuo tiesaus kelio, tai teko nemazai pakentet ir iskentet, bet 4.25 pasigimdziau...teko siuti, ir kiek jauciu tikrai nemazai...tai kol mane siuvo, buvo sutvarkytas vaikas, o kai pabaige mane tvarkyti, buvau perkelta vel ant lovos o sale paguldytas vaikas, taip gimdykloje mes prabuvome 2h..gimdykloj reikia butinai tureti drabuzelius vaikui, o sau nepamirsti iklotu ir kelnaiciu...vyras buvo beveik visada sale, tik buvo paprasyta, kad jis iseitu, kai kirpo vandenis ir dar vienoje vietoje, dabar net neatsimenu, nes pamenu, kad akusere manes dar paklause, ar noriu, kad vyras dalyvautu, as sakau, taip!!!!!!!!!! ir jis dar buvo isvarytas, kai mane siuvo...tada mus perkele i palata, vaika sale pagulde, o vyra isvare ir liepe ateiti lankymo valandom...gulejom nykioje palatoje, dviese, be kraukles, be kokios mazos lemputes, kad butu nakti galima isijungti...maistas tikrai nekoks...kiekviena ryta ateidavo gydytoja apziureti, kiekviena ryta reikdavo eiti i proceduryni, kad zaizda dezinfekuoti, kiekviena ryta eidavau su vaiku i vaiku kambari, kad ten jam sutvarkytu bambute, nupraustu sikna, kad gydytoja apziuretu...bet jai kas neaisku, visada galima klausti ir prasyti, tikrai niekas manes salin nenuvare, nes cia mano pirmoji, tai klausimu buvo daug, reikia tik nebijoti...tai penktadieni pasigimdziau, o sekmadieni mes jau buvom namiuose  biggrin.gif  tai labai dziaugiausi, nes namiuose vis lengviau...nzn, visko aprasyti tikriausiai neimanoma, tai jai kam kils kokiu klausimu...rasykit

pirmiausia-dideli sveikinimai sulaukus stebuklelio 4u.gif wub.gif
Kazkaip istrigo apie lempute, kad nebuvo salimais jokios, jo, man vyras irgi atveze is namu, kad galeciau nakti uzsidegt ranka istiesus, o ne kad ropot is lovos leisgyvei doh.gif nes tos lempos mane akindavo palubej ir jungiklis gi prie duru, tai reikejo tau vyro paprasyt, kad atveztu is namu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2010 06 30, 18:15)
pirmiausia-dideli sveikinimai sulaukus stebuklelio 4u.gif  wub.gif
Kazkaip istrigo apie lempute, kad nebuvo salimais jokios, jo, man vyras irgi atveze is namu, kad galeciau nakti uzsidegt ranka istiesus, o ne kad ropot is lovos leisgyvei doh.gif  nes tos lempos mane akindavo palubej ir jungiklis gi prie duru, tai reikejo tau vyro paprasyt, kad atveztu is namu mirksiukas.gif

keista,kad nebuvo lemputės virš lovos jokios,gal tada ne visose palatose yra,bent jau aš kiek kartų gulėjau buvo lemputė tai yra pakabinta virš lovos g.gif jo lemputės tikrai reikia aš net miegojau su šviesa,kad vos suirzus mažylį matyti wub.gif
Atsakyti
tai apie tai net nepagalvojau, pirma nakti atsikankinau su telefonu, o jau antra nakti mano kambarioke turejo lempute, tai pasidalinom, bet jai butu teke buti ilgiau, tai buciau pasirupinusi ir nuosava smile.gif bet kaip ir minejau, palata nyki, bent jau toji, kur as buvau...
Atsakyti
QUOTE(Pieva_Debesaite @ 2010 06 30, 06:47)
linoosikas, kaip šiandien reikalai?


tas pats per ta pati doh.gif jokios liaudiskos priemones nepadejo, tai meciau visas pastangas ir dabar laukiu koja ant kojos susikelus - kada sugalvos maziukas pasibelst - tada smile.gif taip is birzelio ir i liepa perlipom ax.gif bandem dar su vyru speneliu dirginima, ale kazkaip greit viskas perejo i kitas plotmes ir buvo pamirsta "ko susirinkom" lotuliukas.gif

buvom RK - paziurejo tonusus ir dabar penktadieni sake atvaizuot.. Pagal mano skaiciavimus iki liepos 8 tureciau pagimdyt, nes tada gaunasi 12 diena virs termino, o daugiau sake pernesiot neleidzia. Biskuti pamaudzia pilva, bet nieko daugiau

kaip jus? 4u.gif

QUOTE(Agatka @ 2010 06 30, 09:46)
nusivyliau raudonuoju kryziumi. norejau ten gimdyti.  buvo jau vakaras apie 18val, pagulde i palata, 22h dardidesnis atsiverimas nuvede i gimdykla ir 2:50 jau mergaite rankose smile.gif


svarbu , kad viskas gerai baigesi 4u.gif sveikinimai wub.gif

QUOTE(Wdrugelis @ 2010 06 30, 18:04)
sveikos merginos  smile.gif


sveikinimai 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Niu sveikinam mamytes, labai smagu, kad viskas gerai 4u.gif

Aš esu girdėjusi apie stalinę lemputę, kad gali prireikti, bet kol kas apie ją negalvoju. Gal sakau pavyks gauti palatą su apšvietimu virš lovos g.gif

linoosikas, pas mus ramuma! Vieną naktį pakankino spazmukai, bet viskas tuo ir baigėsi. Iki termino dar pora dienų, bet ginė mano vakar pažiūrėjo kaklelį, tai kol kas ramuma. Nė kiek neatsivėręs, nei suminkštėjęs doh.gif Bet naminių priemonių dar nesiėmiau biggrin.gif Kol kas galiu palaukti smile.gif
Atsakyti