Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

sveikos mergytes gal galetumet patarti kiek naktinuku reik savo tureti pries gimdyma po gimdymo, gimdant lingonine duoda? nors savo pirma burbuliuka prie 4m RK gimdziau niekaip neprisimenu doh.gif

beje personalas thumbup.gif geriausi prisiminimai, noreciau pas gyd G.Domza pakliut biggrin.gif
Atsakyti
Sveika, sako, kad gimdymui duoda, o jau paskui persirengi savus. Manau, kad kokių 2 vnt. turėtų užtekti smile.gif Kitoms labiau patinka pižamos, svarbiausia, kad maitinti būtų patogu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(linoosikas @ 2010 06 26, 18:21)
aciukas, ale grizom namo doh.gif sake dabar pirmadieni atvaziuot, ir del visa pikto atsivezti


Kokia situacija šiandien? Gal jau paliko ligoninėje?
Atsakyti
QUOTE(Pieva_Debesaite @ 2010 06 28, 16:01)
Kokia situacija šiandien? Gal jau paliko ligoninėje?


situacija ta pati - lelius laikosi puikiai, gimdos prasiverimo ne su ziburiu nematyti, bet sake siek tiek sutrumpejus, tai bent toks nedidukas pasistumejimas i prieki. Isleido namolio, tai ledus kemsu doh.gif lotuliukas.gif dabar treciadieni sake atvykti g.gif

baigsis futbolas ir bandysiu paropot su skuduru po grindis - ir svariau namuos bus, ir gal sujudinsim ka nors.. Paskui i vonia gal dar reiks bandyt eit pagulet.. Nes kol as nei sampanas, nei smileysex.gif: nepadeda.. Del pastorojo dalyko nesiskundziu, bet gerti kasdien tikrai nesinori lotuliukas.gif

kaip jus? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linoosikas: 28 birželio 2010 - 16:41
Mes irgi vietoje smile.gif Pamaudena pilvo apačią, bet šiaip ramuma... Ryt pas ginę dar esu užrašyta, tai nueisiu, mažu ką įdomaus papasakos smile.gif Man terminas šeštadienį, tai dar galiu pabūti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(traske @ 2010 06 28, 13:22)
sveikos mergytes gal galetumet patarti kiek naktinuku reik savo tureti pries gimdyma po gimdymo, gimdant lingonine duoda?


kaip jau minejau, jei savu gimdymui negaila, vezkis savus,bet paskui tai ismest juos turesi, bet rekomenduociau imt ligonines. Po gimdymo jau nuejus po dusu nusiprausi ir jau savais persirengsi mirksiukas.gif 2vnt pilnai uztenka tada.
QUOTE(linoosikas @ 2010 06 28, 16:40)
baigsis futbolas ir bandysiu paropot su skuduru po grindis - ir svariau namuos bus, ir gal sujudinsim ka nors.. Paskui i vonia gal dar reiks bandyt eit pagulet.. Nes kol as nei sampanas, nei smileysex.gif: nepadeda.. Del pastorojo dalyko nesiskundziu, bet gerti kasdien tikrai nesinori lotuliukas.gif



ropok ropok, gal ir tau pades lotuliukas.gif nei vonia nei smileysex.gif man asmeniskai nepadejo ax.gif ...

Linkiu jums abiems kuo greiciau susitikti su savo leliais, nes ir man buvo biski po termino, labai skatinimo nenorejau, tai gerai kad pats lelius sumaste ateit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(traske @ 2010 06 28, 13:22)
sveikos mergytes gal galetumet patarti kiek naktinuku reik savo tureti pries gimdyma po gimdymo, gimdant lingonine duoda? nors savo pirma burbuliuka prie 4m RK gimdziau niekaip neprisimenu doh.gif

beje personalas thumbup.gif  geriausi prisiminimai, noreciau pas gyd G.Domza pakliut biggrin.gif

I gimdykla (pries 1m.) atejau su savo naktinukais,ten dave ligonines,po gimdymo vel persirengiau savais iskart gimdykloje. Jau palatoj galesi keist kiek nori,arba buti su tais paciais biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Shliopke @ 2010 06 28, 21:57)
ropok ropok, gal ir tau pades lotuliukas.gif nei vonia nei  smileysex.gif man asmeniskai nepadejo ax.gif ...

Man irgi nieko is tokiu priemoniu (ir langu plovimas) nepadejo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2010 06 28, 22:57)
ropok ropok, gal ir tau pades lotuliukas.gif nei vonia nei  smileysex.gif man asmeniskai nepadejo ax.gif ...

Linkiu jums abiems kuo greiciau susitikti su savo leliais, nes ir man buvo biski po termino, labai skatinimo nenorejau, tai gerai kad pats lelius sumaste ateit smile.gif


nepadejo doh.gif kelius tik paskaudo, virtuve labiau ispurvinau nei isvaliau, o judesio link gimdymo jokio doh.gif karsta vonia irgi nieko nepagelbejo.. siandien kapoju ananasa - paskutine viltis, daugiau nebezinau ko griebtis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linoosikas @ 2010 06 29, 15:04)
nepadejo  doh.gif kelius tik paskaudo, virtuve labiau ispurvinau nei isvaliau, o judesio link gimdymo jokio doh.gif karsta vonia irgi nieko nepagelbejo.. siandien kapoju ananasa - paskutine viltis, daugiau nebezinau ko griebtis biggrin.gif


Tai marš virtuvės tvarkyt biggrin.gif
O šiaip per kursus minėjo, kad reikia nekišt nagų prie spenelių ir nemasažuoti stuburo (ne raumenų, bet kur pats stuburas eina), nes abiem būdais galima per anksti prisišaukt gimdymą. Tai gal jie tinka jau pagaliau galinčioms gimdyt? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 06 29, 15:10)
Tai marš virtuvės tvarkyt biggrin.gif
O šiaip per kursus minėjo, kad reikia nekišt nagų prie spenelių ir nemasažuoti stuburo (ne raumenų, bet kur pats stuburas eina), nes abiem būdais galima per anksti prisišaukt gimdymą. Tai gal jie tinka jau pagaliau galinčioms gimdyt?  g.gif  biggrin.gif


va va, apie spenelius as irgi buvau pagalvojus - juk jau prieslaikinis gimdymas nebegresia, tai gal pabandyt, gal pades g.gif
Atsakyti
QUOTE(linoosikas @ 2010 06 29, 15:14)
va va, apie spenelius as irgi buvau pagalvojus - juk jau prieslaikinis gimdymas nebegresia, tai gal pabandyt, gal pades  g.gif


Prarasti tikrai neturi ką biggrin.gif Bet paskui būtinai parašyk, ar suveikė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 06 29, 15:22)
Prarasti tikrai neturi ką  biggrin.gif  Bet paskui būtinai parašyk, ar suveikė  smile.gif


reikes vyra i pagalba pasitelkt - vis maloniau blush2.gif duosiu zinot ar suveike 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linoosikas @ 2010 06 29, 14:28)
reikes vyra i pagalba pasitelkt - vis maloniau blush2.gif duosiu zinot ar suveike 4u.gif

tai vat, sako kai laukiesi, negalima ranku kilnot, kad prieslaikinio nebutu, o gal dabar pakilojus ims ir suveiks, a bigsmile.gif ? Mars kokiu spintu tvarkyt lotuliukas.gif
Atsakyti