Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(lalinka @ 2010 06 25, 20:53)
jo, mokamoj tai tikrai leidzia, o nemokamose? kaip supratau (perskaiciau cia neseniai) kad paprastos nemokamos palatos yra vienvietes ir dvivietes, ar klystu? g.gif

Yra vienvietes nemokamos palatos. As kuri laika tokioje gulejau, bet ten, kurioje as gulejau, vyrui lova nebutu tilpusi rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutės,

reikia jūsų patarimo, gal kas turite patirties ir gal kas galite pasakyti, kokių naujagimiui drabužėlių vasarai užtektų pasiimti į gimdymo namus? Nes spaudos šaltiniuose skirtingai rašo, o tempti nereikalingų drabužėlių nesinori. Ačiū už atsakymą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IvanVaida @ 2010 06 25, 23:23)
Sveikutės,

reikia jūsų patarimo, gal kas turite patirties ir gal kas galite pasakyti, kokių naujagimiui drabužėlių vasarai užtektų pasiimti į gimdymo namus? Nes spaudos šaltiniuose skirtingai rašo, o tempti nereikalingų drabužėlių nesinori. Ačiū už atsakymą. 4u.gif



Bodziuka trumpom rankovem ir sliauztinukus plonus. Taip kokius tris keturis komplektukus.
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2010 06 25, 16:12)
o tu paimk, isvalyk langus, keturiom visur grindis isplauk, pamatysi, viskas pajudes lotuliukas.gif  Nes mano velavo irgi, tai kai ta padariau is vakaro, ryte jau saremiai ir pagimdziau thumbup.gif  biggrin.gif O iki to ko nedariau ir meile seile ,ir ananasa kapojau, ir vonioj siltoj gulejau-niekas nepadejo, o darbai eme ir pramuse ledus biggrin.gif

skaitau, skaitau, galvoju- nu aš čia prie ko lotuliukas.gif lotuliukas.gif
aš su pirma irgi lengvai sąrėmiavau visą dieną be progreso, tai dešimtą vakaro grindis išsimazgojau, o pusę 12 jau priimamajame buvau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_seile @ 2010 06 26, 00:58)
skaitau, skaitau, galvoju- nu aš čia prie ko  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif cia tai geras hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajone* @ 2010 06 25, 20:59)
jei nemokama palata tai būna dvivietė,(bent jau kiek mačiau)o vyrui jau reikia už lovadienius susimokėti jei žinoma yra laisvų vietų  ax.gif


supratau, aciu labai 4u.gif

QUOTE(vildži @ 2010 06 25, 21:24)
+32lt.parai 4u.gif


dekoju 4u.gif

QUOTE(Kačia @ 2010 06 25, 21:39)
Yra vienvietes nemokamos palatos. As kuri laika tokioje gulejau, bet ten, kurioje as gulejau, vyrui lova nebutu tilpusi rolleyes.gif


as irgi isivaizduoju kad jei vienviete palata ir viena lova tai vyras nelabai joje tilptu ax.gif
labai aciu uz info 4u.gif

beja, o i pacia gimdykla reikia leliukui rubeliu? ar ten jau aprengia ir veliau pats perrengi?
as pasiemiau leliukui - pampersa ir vilnones kojinytes, ar ka svarbaus praleidau?
o gal zinote ka nors del ciulptuko t.y. ar jis ligonineje reikalingas? g.gif
net neisivaizduoju ko dar gali prireikti pacioje gimdykloje g.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_seile @ 2010 06 25, 23:58)
skaitau, skaitau, galvoju- nu aš čia prie ko 

lotuliukas.gif geras lotuliukas.gif

QUOTE(lalinka @ 2010 06 26, 08:01)

beja, o i pacia gimdykla reikia leliukui rubeliu? ar ten jau aprengia ir veliau pats perrengi?
as pasiemiau leliukui - pampersa ir vilnones kojinytes, ar ka svarbaus praleidau?
o gal zinote ka nors del ciulptuko t.y. ar jis ligonineje reikalingas? g.gif
net neisivaizduoju ko dar gali prireikti pacioje gimdykloje g.gif

as buvau pasiemus kepuryte, bodziuka, sliauztus, vilnones kojinytes ir pampi leliui i gimdykla, nes kai gimdziau kovo men, visa sita ir prireike, tau maziau reiktu rubeliu, bet isidek, aprengs mirksiukas.gif News visom skirtingai pagal situacija, mano kai lelius us karto para nebuvo su mani, tai sesutes aprenge is karto po gimdymo, nes jo neprause, tik gal i trecia para nuprause naujagimiu skyriuj smile.gif
Ciulptuka buvau pasiemus, bet man jo neprireike, nes jis ne i ligoninej nei namie iki kokio menesio neeme ciulptuko, o as jam ir nesiuliau per daug biggrin.gif Pasiimk vienkartiniu paklotu, tu butinai mirksiukas.gif patogiausia su jais. As gal koki 10 pasiemiau, tai is po gimdymo 3 gal liko. Del marskiniu, as specialiai neemiau savu i gimdykla, nes ten palieki kraujuota visa, nebent tokius marskinius, kur jau ismet nebegaila, o paskui palatoj nusiprausus apsirengiau savais.
Vandens gali ir neimti, visteik neleis gerti gimdykloj biggrin.gif as tik burna suvilgaiu ir isspjovaiu is krano vandeniu, veida pasislapinau ir viskas, vandens tik jau i palata pasiimkit. Kazkas sako, kad kojines pasiimt po gimdymo, nu nzn, nors mane biski toks saltukas ir nupurte, bet kojom nebuvo salta, uztai butinai po gimdymo su kojinem vaiksciot.
VAT kiek priporinau biggrin.gif
Atsakyti
Mano vyras vakar langus visus išblizgino, tai nežinau, ką reiks veikti, kai matysiu, kad terminas ant nosies, o veikla nevyksta smile.gif Bet laiko dar turiu, tai mažu ir pati veikla prasidės be buities darbų smile.gif

Shliopke, labai informatyvu, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2010 06 25, 16:12)
o tu paimk, isvalyk langus, keturiom visur grindis isplauk, pamatysi, viskas pajudes lotuliukas.gif  Nes mano velavo irgi, tai kai ta padariau is vakaro, ryte jau saremiai ir pagimdziau thumbup.gif  biggrin.gif O iki to ko nedariau ir meile seile ,ir ananasa kapojau, ir vonioj siltoj gulejau-niekas nepadejo, o darbai eme ir pramuse ledus biggrin.gif


aciu uz patarima, reiks pabandyt cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Shliopke @ 2010 06 26, 09:45)
lotuliukas.gif geras lotuliukas.gif
as buvau pasiemus kepuryte, bodziuka, sliauztus, vilnones kojinytes ir pampi leliui i gimdykla, nes kai gimdziau kovo men, visa sita ir prireike, tau maziau reiktu rubeliu, bet isidek, aprengs  mirksiukas.gif News visom skirtingai pagal situacija, mano kai lelius us karto para nebuvo su mani, tai sesutes aprenge is karto po gimdymo, nes jo neprause, tik gal i trecia para nuprause naujagimiu skyriuj smile.gif
Ciulptuka buvau pasiemus, bet man jo neprireike, nes jis ne i ligoninej nei namie iki kokio menesio neeme ciulptuko, o as jam ir nesiuliau per daug biggrin.gif  Pasiimk vienkartiniu paklotu, tu butinai mirksiukas.gif  patogiausia su jais. As gal koki 10 pasiemiau, tai is po gimdymo 3 gal liko. Del marskiniu, as specialiai neemiau savu i gimdykla, nes ten palieki kraujuota visa, nebent tokius marskinius, kur jau ismet nebegaila, o paskui palatoj nusiprausus apsirengiau savais.
Vandens gali ir neimti, visteik neleis gerti gimdykloj biggrin.gif  as tik burna suvilgaiu ir isspjovaiu is krano vandeniu, veida pasislapinau ir viskas, vandens tik jau i palata pasiimkit. Kazkas sako, kad kojines pasiimt po gimdymo, nu nzn, nors mane biski toks saltukas ir nupurte, bet kojom nebuvo salta, uztai butinai po gimdymo su kojinem vaiksciot.
VAT kiek priporinau biggrin.gif


o kiek mazdaug tgu pampersu reikia tureti, kad nebutu per mazai?o serveteliu dregnu nereikia tureti? kazkur skaiciau, kad reikia...
Atsakyti
QUOTE(liudmilkaa @ 2010 06 26, 10:26)
aciu uz patarima, reiks pabandyt cool.gif
Papildyta:
o kiek mazdaug tgu pampersu reikia tureti, kad nebutu per mazai?o serveteliu dregnu nereikia tureti? kazkur skaiciau, kad reikia...



Pampersu paimk kokiu 40. Nezinia kiek dienu gulesit ligoninej. Per pirmas paras maziuciai labai daznai tustinas. Tai mazdaug reikia po 10 vienetu. Del dregnu serveteliu, tai ligoninej, sako, kad jos negerai. Cia gyd. nuomone. Bet as jas naudojau, nes naktim vaika apiprausti kiant po kranu, kuris rekia (mano palatoj reke kranas, kai ji atsuki) butu nesamone. Bent jau mano nuomone ramiau nuvalyti tuos visus kakucius tiesiog dregna servetele, nepazadinant naujagimio.

Atsakyti
laba ryteli 4u.gif

na ka.. termino diena ismuse - ir jokios veiklos doh.gif vaziuojam dabar i RK apziurai, jauciu isleis namo... o jau noretusi gimdyt, vis tik grazi diena lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pieva_Debesaite @ 2010 06 26, 09:14)
Shliopke, labai informatyvu, ačiū  4u.gif


ner uz ka biggrin.gif 4u.gif Dar jei ka prisiminsiu, paporinsiu mirksiukas.gif
QUOTE(liudmilkaa @ 2010 06 26, 09:26)

o kiek mazdaug tgu pampersu reikia tureti, kad nebutu per mazai?o serveteliu dregnu nereikia tureti? kazkur skaiciau, kad reikia...

as pasiemiau pokuti ta nedideli new born, nepamenu, kiek vnt ieina g.gif , bet zodziu as pagimdziau pirmad. o isleido mane penktad ryte, tai to pokucio pilnai uzteko ir dar liko. Tai manau daugiau ir nereikia,matysi kad jau trukumas, vyras atves, nevaziuosi su didziausiu poku ligoninen, 74 vant ar kiek ten lotuliukas.gif
As dregnu serveteliu pasiemiau, neikas nieko nesake, kad blogai ligoninej mirksiukas.gif , nes tas mekonijus toks limpantis ir sunkiai nusisvalantis, tai as servetele pirma, paskui po kranu leliaus uzpakali kisau, labai gerai mirksiukas.gif
Tik aisku cia jau bendrai pasiimti tu serveteliu, o ne i gimdykla smile.gif , tenai tai jau tikrai neprireiks smile.gif

Ai, rekomenduociau pasiimti pora naktinuku, kad suprakaitavus ar issitepus butu galima pasikeisti. Jei guklesit 2 paras, tai nereiks, bet jei 4 kaip as, tai l. praverte smile.gif Na ir neprisipirkit tu dideliu paketu per daug, as berods emiau 5 didelius pogimdyvinius ir 5 mazesnius, o paskui libress naktinius iklotus, tai zinokit pilnai uzteko tu dideliu pogimdyviniu ir mazesniu, liko atrodo dar vienas, nes kraujavimas pats didziausias buna pirma-antra para.
Papildyta:
QUOTE(linoosikas @ 2010 06 26, 10:11)
laba ryteli 4u.gif

na ka.. termino diena ismuse - ir jokios veiklos doh.gif vaziuojam dabar i RK apziurai, jauciu isleis namo... o jau noretusi gimdyt, vis tik grazi diena lotuliukas.gif

kuria prasme grazi diena lotuliukas.gif saules tai nematau, aa, nebent 06.26 thumbup.gif

Sekmes jums ir linkiu is RK nebesugryzt biggrin.gif
Atsakyti