Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

rk palatos dvivietes ir vienvietes,didesniu nzn ar yra
Atsakyti
QUOTE(liudmilkaa @ 2010 06 22, 13:03)
sveikos mamytes, norejau paklausti po kiek gimdyviu palatoje buna? smile.gif

dabar lygtais po dvi,kai gulėjau su pirmu vaiku dar prieš dvylika metų tai gulėjom net penkiose,dabar kas kita po dvi,bet ir yra ir vienviečių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajone* @ 2010 06 22, 14:00)
dabar lygtais po dvi,kai gulėjau su pirmu vaiku dar prieš dvylika metų tai gulėjom net penkiose,dabar kas kita po dvi,bet ir yra ir  vienviečių  smile.gif


na aisku smile.gif vienvietes turbut mokamos?
Papildyta:
QUOTE(brita22 @ 2010 06 22, 13:50)
rk palatos dvivietes ir vienvietes,didesniu nzn ar yra


na aisku, turesim uomeny cool.gif
Atsakyti
kai gimdziau pries 2metus,tai tik dvivietes ir vienvietes,dabar tas pats,drauge pries men.gimde,tai dviese gulejo,as kai gimdziau gulejau dvivietej,bet viena g
ulejau smile.gif ,matyt pasiseke.Mokamos irgi yra,bet ir vienvieciu nemokamu yra.Beje sia savaitele tureciau antra gimdyt rk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(brita22 @ 2010 06 22, 17:37)
kai gimdziau pries 2metus,tai tik dvivietes ir vienvietes,dabar tas pats,drauge pries men.gimde,tai dviese gulejo,as kai gimdziau gulejau dvivietej,bet viena g
ulejau smile.gif ,matyt pasiseke.Mokamos irgi yra,bet ir vienvieciu nemokamu yra.Beje sia savaitele tureciau antra gimdyt rk biggrin.gif


man irgi sia savaite paskutine, pagal viska sekmadieni turiu gimdyti thumbup.gif bet kazkaip nejauciu, kad maziukas jau ruosiasi ateiti...belieka tik laukti kol jis susiruos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(liudmilkaa @ 2010 06 22, 18:36)
man irgi sia savaite paskutine, pagal viska sekmadieni turiu gimdyti thumbup.gif  bet kazkaip nejauciu, kad maziukas jau ruosiasi ateiti...belieka tik laukti kol jis susiruos cool.gif


man sestadieni terminas, bet irgi nejauciu jokiu maziuko judejimo i pasauli zenklu ax.gif ryt i RK eilinei apziurai vaziuosiu ir jauciu eilini karta namolio parsius lotuliukas.gif tad dar ir per Joniniu lauzus pasokinet spesiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linoosikas @ 2010 06 22, 19:46)
man sestadieni terminas, bet irgi nejauciu jokiu maziuko judejimo i pasauli zenklu ax.gif ryt i RK eilinei apziurai vaziuosiu ir jauciu eilini karta namolio parsius lotuliukas.gif tad dar ir per Joniniu lauzus pasokinet spesiu lotuliukas.gif


o tai tu pati apziurai eini ar tave gine siuncia? nes manes tai nei karto nesiunte verysad.gif as i poliklinika vaikstau...
Atsakyti
sveikutes !!! o as va pvz isvis is kt mieselio planuoju vaziuot.... pirma gimdziau pas gyd Puziene , labai patenkinta, .gerai butu ir antra pas ja papult:)
Papildyta:
reiktu tases jau susikrauti, ale vis neprisiruosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wwawwa @ 2010 06 22, 20:18)
sveikutes !!! o as va pvz isvis is kt mieselio planuoju vaziuot.... pirma gimdziau pas gyd Puziene , labai patenkinta, .gerai butu ir antra pas ja papult:)
Papildyta:
reiktu tases jau susikrauti, ale vis neprisiruosiu smile.gif


siaip girdejau, kad puziene ili liepos 6d berods atostogauja... as tai tases jau senokai sukroviau, t.y. viena tase, viskas tilpo i ja biggrin.gif tai ir tau patariu susikrauti kol dar nevelu, poto nebus laiko cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liudmilkaa: 22 birželio 2010 - 19:28
nu gal ankstoka dar....dar 35 tik eina......savaite.. ale jau strioko turejau, i antakalni lekiau su prieslaikiniu.... buvau jau ant greituko susikrovus,, aciu dievui viskas ok.,,.... tai tokia pusiau sukrauta ir gul;i//////
Papildyta:
o man liepos gale terminas, rugp pirma savaite:)
Atsakyti
QUOTE(liudmilkaa @ 2010 06 22, 13:03)
sveikos mamytes, norejau paklausti po kiek gimdyviu palatoje buna? smile.gif



Pries tris metus gulejau dvivieteje.
Atsakyti
QUOTE(liudmilkaa @ 2010 06 22, 20:06)
o tai tu pati apziurai eini ar tave gine siuncia? nes manes tai nei karto nesiunte verysad.gif  as i poliklinika vaikstau...


jeigu nei karto nesiunte, reiskias viskas tvarkoj pas tave - tik dziaugtis reikia mirksiukas.gif 4u.gif mane gine siunte, nes sunerimo del vandenu kiekio, o po pirmo apsilankymo GN (pries dvi savaites) pas gine daugiau ir nebejau - RK daktarai apziuri ir pasako ka daryt ir kada pasirody, ginei telefonu viska atraportuoju smile.gif Taip kad tikrai nepergyvenk ir lauk kol jusu maziukas pasibels i si pasauli 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linoosikas: 22 birželio 2010 - 20:15