Įkraunama...
Įkraunama...

Dantuku "apsauga"

QUOTE(ANGELIUKSTE @ 2010 06 10, 19:15)
ghm..kazin kodel man niekada nepasiule, tokio stebuklo, stomotologas doh.gif
kita savaite planuoju apsilankyti pas ji, tai butinai paklausiu.. o kazin kiek kainuotu visus dantukus uztepti.. g.gif

p.s. ANGELU KALVA, gal zinote nuo koko amziaus tinka tie silantai? blush2.gif


Ppliklinikose nemokamai deda, viena karta priklauso uzdejimas, bet cia nuolatiniams dantukams, o privaciai tai bent jau Vilniuje vienam dantukui kainuoja 20-25lt
Atsakyti
QUOTE(irmusiux @ 2010 08 08, 17:52)
Tie silantai dedami ant nuolatinių dantukų, vos tik išdygsta ir nėra pažeistas ėduonies. rekomenduojama tik tiems vaikams kam pieniniai dantukai genda greitai, arba vaikams vartojantiems vaistukus pvz. nuo astmos, kas labai gadina dantis. Paprastai nerekomenduoja, nes tas danties nušlifavimas nėra "nekaltas" dalykas, juk taip vos išdygusį dantuką jau pažeidžia, ir nėra garantijos kiek tas padengimas laikys. Tai dar gana nauja ir laiko nepatvirtinta.

nieko ten šlifuot nereikia, o tik su pastyte nuvalyt, o paskui, rugštim paėsdinus, uždėti silantą. Jei gerų firmų ir tinkamai uždėti, jie yra gera vagelių apsauga smile.gif
Atsakyti
MUMS AKTUALI TEMA smile.gif
IDOMU PASKAITINETI... BET AS TAI NEKO APIE NEZINOJU blush2.gif
Atsakyti
Pirmieji dantukai lakuojami. Turim tą bėdą, lakavom jau kelis kartus.
Atsakyti
jeigu kalba eina apie silantus ,tai jie nuo 6 metu pol-kose nemokamai tepami ant paskutiniu dantuku 4u.gif
Atsakyti
Silantai dedami ant nuolatiniu kruminiu dantuku, nieko neslifuoja tik dantuko vageles uzpildo kazkuo panasiu i geli ir jis apsaugo dantuko virsu, bet neapsaugo sonu. Todel net ir padengto dantuko sonelis gali sugesti.
Atsakyti
QUOTE(ANGELIUKSTE @ 2010 06 16, 11:14)
p.s. na, o mano stomotologe, kazkaip nerekomendavo silantu..niu nieko konkreciai nepapasakojo doh.gif  gal pati info neturi g.gif  sako, jei dantukai linke gesti, tada galima bandyti juos deti, bet jei viskas ok, tai tipo neverta..  g.gif

QUOTE(irmusiux @ 2010 08 08, 16:52)
Tie silantai dedami ant nuolatinių dantukų, vos tik išdygsta ir nėra pažeistas ėduonies. rekomenduojama tik tiems vaikams kam pieniniai dantukai genda greitai, arba vaikams vartojantiems vaistukus pvz. nuo astmos, kas labai gadina dantis. Paprastai nerekomenduoja, nes tas danties nušlifavimas nėra "nekaltas" dalykas, juk taip vos išdygusį dantuką jau pažeidžia, ir nėra garantijos kiek tas padengimas laikys. Tai dar gana nauja ir laiko nepatvirtinta.

Ir mums nerekomendavo silantų. Sakė užsienio šalyse jų jau atsisako, nepasiteisino, nes tai visgi rūgštis...
Atsakyti
QUOTE(Adeliutė @ 2012 01 23, 00:21)
Ir mums nerekomendavo silantų. Sakė užsienio šalyse jų jau atsisako, nepasiteisino, nes tai visgi rūgštis...


As pirmam vaikui irgi nedejau silantu schmoll.gif . Nezinau, ar gerai dariau, daug girdejau nuomoniu apie juos. Vieni sako, kad nieko blogo nebuna. O viena stomatologe patare nedeti, nes kaip jus minejot, kad tai visgi rugstis, kuri nera gerai dantims. O kur garantija, kad juos gerai uzdes g.gif
Atsakyti
Juos tikrai deda tik kai nuolatiniai isdygsta kruminukai(6-7 metu) uzdejau ir as saviskiui, ir ka turime jau ten 2 skylutes doh.gif ,kazkaip man aiskino, kad sonuose tokie grioveliai pasidare...
Atsakyti
Eisim mes greiia su abiem pas labai gera gydytoja, kuris nuolat visuokiausiose seminaruose ir mokymuose buna ir pakalbesiu as. Parasysiu po to.
Zinau, kad pazystamas (dantu technikas) savo vaikui su laku lakavo dantukus pieninius, nes labai pazeisti buvo. Kaip dabar, nezinau. Paklausiu. vaikinas jau 4 klasej ir dantys pasikeite. Tai reikia pasidometi g.gif
O del silantu, tai dabar nemokamai poliklinikuose dengia tai tikrai. O vat ar to reikia, ko gero reikia ziureti i busena dantuku. Sveikiems ko gero nieko nereikia, o jeigu kariesas jau yra, tai geriau papildomai apsaugoti, manau g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. Musu patirtis su silantai skaudi. Kai mano pirmai dukrytei buvo 5 o gal 6 metai(kai isdygo kruminiai dantukai) is karto nuskubejome pas odontologa, kad uzteptu silantus(buvo didele propaganda). Labai dziaugiaus, kad ta padareme labai anksti ir galvojau,kad dantukai nesuges. Ir ka jus galvojat, kai dukrytei buvo 7 metukai jai pradejo skaudeti dantuka. Nuejom pas odontologa ir ka- 4 kiauri dantukai ir vienam reikejo traukti nerva. Buvau soke. Klausiau tai kaip tie silantai, kam jie tada reikalingi? Man pasake, kad gal tepant silantus pateko mikrobas... Po kiek laiko konsultavaus su labai gera odontologe, kuri man ir pasake, kad tie silantai uzkonservuoja tos mikrobus ir po kiek laiko dantukai pradeda gesti. Gerai jei dantukai is prigimties stiprus, o jei ne....
Cia informacija pamastymui. Jusu valia rinktis. Tik as tikrai zinau, kad neleisiu savo antrai dukrytei tepti dantuku.
Dabar mano didzkiai 13 metu. Kiti dantukai tepti nebuvo ir jie yra kuo sveikiausi.
Atsakyti
kiek naujoviu suzinojau... pati bijau dantistu tai net vaika nenoriu vesti... mane ten panika apima.. negaliu... doh.gif
Atsakyti