Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

Temos pagyvinimui 4u.gif
user posted image g.gif
user posted image ne visai gėlės, bet sakyčiau orginalu , taip 'vintage' atrodo happy.gif
user posted image
user posted image mastau.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma_M @ 2010 06 21, 11:09)
cia frezijos,daili puokstute  4u.gif


AČIŪ AČIŪ ax.gif ax.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(uppity @ 2010 06 21, 11:49)
kukli, bet be galo grazi puokstyte  wub.gif


SMAGU mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 06 19, 16:19)


Labai miela puokštytė.
Atsakyti
Na, as tai neapsisprendziu, noreciau ir baltu roziu puokstes, galbut ir kaliju puokstele tiktu unsure.gif ir nzn ku daryt? Siaip visada svajojau apie baltas rozes, bet ar jos tiks prie sampanines spalvos sukneles? g.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2010 06 21, 14:44)
Na, as tai neapsisprendziu, noreciau ir baltu roziu puokstes, galbut ir kaliju puokstele tiktu  unsure.gif ir nzn ku daryt? Siaip visada svajojau apie baltas rozes, bet ar jos tiks prie sampanines spalvos sukneles? g.gif


Mano manymu tikrai tiks smile.gif jei tik svajojote tai taip ir darykit 4u.gif
Atsakyti
Juo labiau kad skaisčiai baltų rožių nesu akyse regėjusi wink.gif visos jos su tam tikru atspalviu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 06 21, 10:56)
taip 'vintage' atrodo  happy.gif

Labai graži puokštė bigsmile.gif Panašios norėčiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2010 06 21, 14:44)
Na, as tai neapsisprendziu, noreciau ir baltu roziu puokstes, galbut ir kaliju puokstele tiktu  unsure.gif ir nzn ku daryt? Siaip visada svajojau apie baltas rozes, bet ar jos tiks prie sampanines spalvos sukneles? g.gif


Visoms savo nutakoms sakau, kad skaičiai baltų gėlių nėra, vienintelės skaičiausiai baltos tai yra ramunines chrizantemos ir gvazdikai 4u.gif Visos kitos turi tam tikrą atspalvį, o rožės ypatingai - arba į šampaną arba į žalsvą, taip, kad prie suknytės manau tikrai puikiai derės mirksiukas.gif
Atsakyti
Prisipažįstu, kad ne visai į tą temą užėjau, bet gal padėsite man patarimais. Kokios spalvos parinkti puokšteles pamergėms, kai jų suknelės skirtingų spalvų ?
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2010 06 21, 20:18)
Prisipažįstu, kad ne visai į tą temą užėjau, bet gal padėsite man patarimais. Kokios spalvos parinkti puokšteles pamergėms, kai jų suknelės skirtingų spalvų ?


Tokiu atveju manau geriausias pasirinkimas būtų neutrali pastelinė arba balta spalva, patarčiau nemaišyti jokių pretenzingų spalvų, kad neiškristų iš konteksto 4u.gif
Atsakyti
Sveikos visos. As jau po visko kaip sakant. Noriu pasisakyti toms, kurios svajoja apie bijunus. Zinokit jie gerai laikos jei sviezus ir paruosti. Turejau is ju savo puokste ir ji man buvo fantastiska. Dabar foto neturiu geros, bet kai turesiu imesiu parodyt. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Gule @ 2010 06 21, 19:18)
Prisipažįstu, kad ne visai į tą temą užėjau, bet gal padėsite man patarimais. Kokios spalvos parinkti puokšteles pamergėms, kai jų suknelės skirtingų spalvų ?

Pas mane merginos irgi buvo visos skirtingos ir ryskios, tai joms buvo po viena gerbera oranzini padaryta, nes oranzines sukneles nei viena is pamergiu neturejo, bet jos savo ruo ryskumu pacios save puose ir tu geliu beveik nereikejo.
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 06 22, 09:38)
Dabar foto neturiu geros, bet kai turesiu imesiu parodyt. mirksiukas.gif
Papildyta:

lauksim foto mirksiukas.gif
Atsakyti