Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 06 20, 12:09)
as manau cia visai gerai ziuretusi sampanines rozes su gelsvom gerberom..

g.gif sutinku turetu graziai atrodyt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(margaritka25 @ 2010 06 20, 13:16)
g.gif sutinku turetu graziai atrodyt. smile.gif


na va ir manau kad visai derinsis prie anksciau isvardintu tavo akcentu.. smile.gif
Atsakyti
Kartu su saviškiu perskaitėme,kad pagal tradicijas puokštę nuotakai turėtų išrinkti ir įteikti jaunikis ..
Ir manasis pasišovė man ją išrinkti lotuliukas.gif padaryti staigmeną.
Kažkiek neramu ką jisai išrinks.. doh.gif
Bet kita vertus puokštė,tai ne pasaulinės svarbos reikalas,jei kažkiek neatitiks mano skonio-ne tragedija.
Užtai viduje dabar kirba toks malonus jausmas smile.gif Labai smalsu kokią jisai išrinks. Atrodo smulkmena,bet man labai smagu dėl to smile.gif
Be to,vienu rūpesčiu ant mano galvos mažiau wink.gif
Atsakyti
kaip fainai,tik tu jam uzsimink kad mazdaug spalvas suderintu,bet manau jis ir pats susipras. smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaka 1981 @ 2010 06 20, 18:00)
Kartu su saviškiu perskaitėme,kad pagal tradicijas puokštę nuotakai turėtų išrinkti ir įteikti jaunikis ..
Ir manasis pasišovė man ją išrinkti  lotuliukas.gif padaryti staigmeną.
Kažkiek neramu ką jisai išrinks..  doh.gif
Bet kita vertus puokštė,tai ne pasaulinės svarbos reikalas,jei kažkiek neatitiks mano skonio-ne tragedija.
Užtai viduje dabar kirba toks malonus jausmas smile.gif Labai smalsu kokią jisai išrinks. Atrodo smulkmena,bet man labai smagu dėl to smile.gif
Be to,vienu rūpesčiu ant mano galvos mažiau wink.gif


nu tikrai labai labai fainai smile.gif
Atsakyti
Kadangi suknelė visiškai balta,tai manau daug atspalvių turėtų tikti ?
O šiaip aš apsidrausdama jam keletą pavyzdžių parodžiau smile.gif Kokie man patiktų. Kad visai nenusigrybautų lotuliukas.gif
Svarbiausi kriterijai-kukli ir tvarkinga. Jokių kyšančių,styrančių ,padraikų kotų ir pan. smile.gif
Atsakyti
As ilgai ilgai sukusi galva atrodo jau nusprendziau doh.gif Visada norejau kaliju, bet persigalvojau, ju tikrai nebeimsiu. Buvau apsistojusi ties gerberom arba frezijom, ir nusprendziau kad gerberos bus pamergem, o man frezijos. Mano suknele bus sampanine, o pamergiu apelsinines, tai kaip manot, ar graziai atrodytu jei tiek mano, tiek pamergiu puosteles butu ivairiaspalves?
Nenoriu sau vien baltos puokstes, noreciau ivairiu spalvu frezijas pamaisyti, o pamergem taip pat vien baltu nenoriu. Tik tiek kad pamergem nezinau kokiu santykiu deti ziedus, nes puokstes mazos norisi, mastau apie 5 ziedus. Tai ar deti tik viena kitoki ziedeli ar visus 5 skirtingus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaka 1981 @ 2010 06 20, 20:00)
Kartu su saviškiu perskaitėme,kad pagal tradicijas puokštę nuotakai turėtų išrinkti ir įteikti jaunikis ..
Ir manasis pasišovė man ją išrinkti  lotuliukas.gif padaryti staigmeną.
Kažkiek neramu ką jisai išrinks..  doh.gif
Bet kita vertus puokštė,tai ne pasaulinės svarbos reikalas,jei kažkiek neatitiks mano skonio-ne tragedija.
Užtai viduje dabar kirba toks malonus jausmas smile.gif Labai smalsu kokią jisai išrinks. Atrodo smulkmena,bet man labai smagu dėl to smile.gif
Be to,vienu rūpesčiu ant mano galvos mažiau wink.gif


kaip fainai sugalvojo jusu busimasis jaunikis wub.gif kazkaip maniskis apie tai negalvojo, leido man isrinkti visas puoksteles. bet kazkodel vistiek esu isikinusi 100%, kad jis butu isrinkes man baltas rozes wub.gif
per tiek laiko vistiek jau zn savojo skoni, tai mazdaug galite nujausti bent jau is kokiu gelyciu ji bus wub.gif
Atsakyti
stai kadangi jau po manosios sventes,jusu teismui mano issirinkta puokste,gal kam nepatks,bet man labai tiko,patiko ir puikiai laikesi wub.gif
http://public.fotki....e-nuotakos.html
Atsakyti
o kaip ši puokštė?
http://www.ufl.ua/go...pics/2463_b.jpg
kas per gėlės?
Atsakyti
QUOTE(žaislas @ 2010 06 21, 12:06)
o kaip ši puokštė?
http://www.ufl.ua/go...pics/2463_b.jpg
kas per gėlės?

cia frezijos,daili puokstute 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žaislas @ 2010 06 21, 12:06)
o kaip ši puokštė?
http://www.ufl.ua/go...pics/2463_b.jpg
kas per gėlės?



kukli, bet be galo grazi puokstyte wub.gif
Atsakyti