Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(Karelija @ 2010 06 17, 10:54)
Madingiausios vestuvinės puokštės 2010-aisiais

Bijūnai

Tikras 2010 metų hitas. Tenka tik stebėtis, kodėl šios prabangios gėlės, simbolizuojančios laimę ir sėkmę, į vestuvių reitingus pateko tik dabar. Bijūnai – tai grožis ir elegancija. Be to, plati spalvinė bijūnų gama leis sukurti puokštę, kuri idealiai tiks būtent jūsų įvaizdžiui. Rinkitės pagal savo skonį: kreminiai, tamsiai raudoni, ryškiai raudoni, rožiniai ar balti.

Tai pati to net nezinodama ir nesiekdama pasidariau super madinga nuotada lotuliukas.gif Na bijunai nuo seno mane keri savo nepaprastai puosniais ir masyviais ziedais wub.gif thumbup.gif

Smagu, kad graziai atsiliepiama apie sia gele.
Atsakyti
oh, as taip pat lb ju norejau.. ale ne per daug idejau pastangu, kad ju gauti.. rinkausi pakalnutes ax.gif
user posted image

puokstele tekainavo 3 Lt su viskuo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazgelis: 19 birželio 2010 - 15:22
QUOTE(Mazgelis @ 2010 06 19, 16:19)
oh, as taip pat lb ju norejau.. ale ne per daug idejau pastangu, kad ju gauti.. rinkausi pakalnutes  ax.gif
puokstele tekainavo 3 Lt su viskuo  lotuliukas.gif

labai grazu paprasta ir miela wub.gif o kad tiek temokejai tai isvis thumbup.gif
Atsakyti
na truputi buvo nervu tik, nes kaip tik buvo prauzusi ta audra ir kita ryta nebuvo musu kraste tu pakalnuciu.. tai man jas veze is Klaipedos liudininkai lotuliukas.gif bobute pardave keleta, susideliojau graziausias, aprisau kaspineliu, priklijavau kristaliuka ir vualia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 06 19, 16:41)
na truputi buvo nervu tik, nes kaip tik buvo prauzusi ta audra ir kita ryta nebuvo musu kraste tu pakalnuciu.. tai man jas veze is Klaipedos liudininkai  lotuliukas.gif  bobute pardave keleta, susideliojau graziausias, aprisau kaspineliu, priklijavau kristaliuka ir vualia biggrin.gif

jetrau isivaizduoju kaip streso turejai.. o jei nebutum gavus pakalnuciu, tai ka bebutum turejus? ar turejai atsargini varianta? kaip supratau pati vestuviu ryta tegavai pakalnutes?
Atsakyti
ai visai smagu buvo vistiek smile.gif siaip buvau nusiziurejusi viena bobutes darzeli, ten pas ja pilna bijunu buvo.. buciau ten lekusi.. nors vistiek tikejau, kad gausiu tu pakalnuciu smile.gif dzn tos gele, ne tas galvoj kazkaip paskui buvo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazgelis: 19 birželio 2010 - 15:54
Mazgelis - labai super puokste. dar pastebejau kad turejote super auskariukus. butent tokiu ieskau - kaip jusu ilgesniu.
gal atskleisyte paslapti kur pirkote ir kiek mokejote?
Atsakyti
QUOTE(beatka1983 @ 2010 06 19, 21:39)
Mazgelis - labai super  puokste. dar pastebejau kad turejote super auskariukus. butent tokiu ieskau - kaip jusu ilgesniu.
gal atskleisyte paslapti kur pirkote ir kiek mokejote?

dariausi pati.. veriu laisvalaikiu.. beje juos kaiptik pardavineju dabar ax.gif kaina auskariuku 88 Lt (cia ju savikaina, kadangi viena karta deveti, uz darba atemiau litukus)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazgelis: 19 birželio 2010 - 21:23
Sveikos,gal jus man pagelbesit,nes dabr pasimetus,visa laika galvojau savo puokste daryti is ruzavu gerberu ir panasaus atspalvio roziu,nes pamerges bus ruzavomis suknelemis,bet va jaunikis bus su gelsvais marskiniais ir kaklaskare ir gelsvos spalvos,ir mano perlu verinys su geltonos spalvos atspalviu,tai susimasciau kad mano ruzava spalva puokstes isvis netinka,nes dar ir i plaukus ruzava gerbera segsis.Ir nezinau kokia dabar puokste darytis,nes ryskiai geltona spalva man nepatinka(bet noriu kad puoksteje komponuotu ir gerberos ir rozes). g.gif g.gif g.gif smile.gif
Papildyta:
Stai tokia norejau darytis puokste vestuvems,bet dabar net nezinau ka daryti. verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(margaritka25 @ 2010 06 20, 11:47)
Papildyta:
Stai tokia norejau darytis puokste vestuvems,bet dabar net nezinau ka daryti. verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


cia mano svajoniu puokste.. smile.gif pamatysiu ja kita savaitgali tikra .. tik vietoj roziu bus baltos frezijos smile.gif oi kaip nekantrauju.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 06 20, 11:24)
cia mano svajoniu puokste.. smile.gif pamatysiu ja kita savaitgali tikra .. tik vietoj roziu bus baltos frezijos smile.gif oi kaip nekantrauju.. blush2.gif

Mano ji ir svajoniu puokste,tik turbut neteks tai svajonei issipildyt. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(margaritka25 @ 2010 06 20, 12:57)
Mano ji ir svajoniu puokste,tik turbut neteks tai svajonei issipildyt. verysad.gif


as manau cia visai gerai ziuretusi sampanines rozes su gelsvom gerberom..
Atsakyti