Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(kontraversija1 @ 2010 06 06, 22:24)
Labai graziai man jie ax.gif Jei negausiu bijunu,bus mano pasirinkimas Nr2 smile.gif

user posted image

user posted image



QUOTE(Chicolita @ 2010 06 10, 15:02)
Tikra teisybe. Tai buvo mano puokstyte, kaip susiprantu  biggrin.gif  Tikrai labai grazi buvo, tik planas pirminis buvo daugiau bijunu, bet kompozicija rausvu bijunu su baltais vedrynais gavosi pasakiska. Gaila dar neturiu foto, imesciau. Bet pazadu tik gavusi.


QUOTE(mmmune @ 2010 06 10, 17:57)
Oi ačiū ačiū už tokias pagyras  blush2.gif Malonu, kad viskas Jums taip pasisekė victory.gif

vestuves mano uz savaites. patakite, kur gauti bijunu. Turejau plana, kad pati skinsiuos is vienos moteriskes sode, bet pas ja jau baigia nuzydet verysad.gif reikalingi 5-7 mazai issiskleide balti ar gelsvi ziedai. patarkite, kur galeciau uzsakineti kitam svaitgaliui?
Atsakyti
QUOTE(NIDA* @ 2010 06 11, 20:05)
vestuves mano uz savaites. patakite, kur gauti bijunu. Turejau plana, kad pati skinsiuos is vienos moteriskes sode, bet pas ja jau baigia nuzydet  verysad.gif  reikalingi 5-7 mazai issiskleide balti ar gelsvi ziedai. patarkite, kur galeciau uzsakineti kitam svaitgaliui?


Pamėginkite pas didmenininkus užsakyti arba kokiame nors ne pačiamme šustriausiame salone pašnekėti gražiai, gal užsakytu jie ir Jums parduotu 4u.gif
nesakykit kad sau puokste darysit, bet pasakykit kad kam nors labai reikia padovanoti vestuviu proga ar pan, žodžiu gražią istoriją pakurkite tongue.gif
Atsakyti
[COLOR=blue]NIDA*, o vedrynai netiktu - panasus i bijunus ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 06 11, 20:15)
[COLOR=blue]NIDA*, o vedrynai netiktu  - panasus i bijunus ax.gif

o kaip jie atrodo?
Atsakyti
Pirmame temos psl yra puoksciu su vedrynais smile.gif Stai jie - man grazu wub.gif

http://www.google.lt...ved=0CA8QsAQwAA
Atsakyti
NIDA, as taip pat turejau 'detis' bijunus, jau buvau nuziurejusi tokios bobutes darza, bet atsisakiau, nes vistik sirdy man mieliau buvo pakalnutes.. nesvarbu, kad nederejo visai prie bateliu lotuliukas.gif bet ka as noriu pasakyti, kad vargu ar atlaikytu tie bobuciu darzeliu bijunai..manau reiktu vistik atveztines naudoti.. skubek uzsisakyti, gal dar ne velu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 06 11, 22:35)
NIDA, as taip pat turejau 'detis' bijunus, jau buvau nuziurejusi tokios bobutes darza, bet atsisakiau, nes vistik sirdy man mieliau buvo pakalnutes.. nesvarbu, kad nederejo visai prie bateliu  lotuliukas.gif  bet ka as noriu pasakyti, kad vargu ar atlaikytu tie bobuciu darzeliu bijunai..manau reiktu vistik atveztines naudoti.. skubek uzsisakyti, gal dar ne velu  unsure.gif


jau visiems cia apskelbta, kad man reikalingi bijunai, mamos lanko kaimynu sodus, draugai klausineja. Dabar savaitgalis, bet nuo pirmadienio uzsakinesiu, jei bus imanoma, kad tureciau atsargini varianta.
labai norejau tureti savo mamos ir busimos anytos "sunesta" puokste, pas anyta jau visi zydi, o pas mama jau nuzydejo. Dekokime +30 uz lango verysad.gif
Atsakyti
o gal kas žinotė, vėdrynai žydės liepos 31d?

Kurie lepesni, ar tos mano hortenzijos, kur įdėjau pvz, ar vėdrynai?
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2010 06 12, 09:48)
o gal kas žinotė, vėdrynai žydės liepos 31d?

Kurie lepesni, ar tos mano hortenzijos, kur įdėjau pvz, ar vėdrynai?

o kur tu vedrynu gauti kitam savaitgaliui? Geliu turegelyje apie tokias geles niekas net negirdeje verysad.gif
Atsakyti
Tikiuosi, nesikartosiu rolleyes.gif
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

O, sakykit, nuotakos puokštes dažnai iš gvazdikų darosi? unsure.gif
Atsakyti
user posted image

šita labai labai graži, tik mažesnė galėtų būti bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smagi: 13 birželio 2010 - 19:41