Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(Dovile787 @ 2010 08 08, 15:48)
Ir as manau, kad baltos geles matosi kuo puikiausiai tokia diena.Mano puokstele buvo is baltu eustomu ir tikrai labai gerai matesi.Stai pvz.:
user posted image

labai gražu thumbup.gif ir kuo pukiausiai matos wub.gif
Atsakyti
Dovile787 super nuotaka ir puokste super graziai matosi thumbup.gif , maniske bus taip pat balta, baltu kaliju, tai tikiuosi taip pat graziai matysis ax.gif
Atsakyti
Mano puokste irgi bus balta is baltu roziu ir freziju, bet mano suknele ne balta o perlo spalvos tai tikiuosi gerai matisis ax.gif g.gif
Atsakyti
ir pamatysit panelės kuo gražiausiai atrodysit wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(karoliukas*s @ 2010 08 08, 12:39)
man pirmos foto 4 ir tie byjūnai labai gražūs 4u.gif  wub.gif


O geras, ta su bijūnais tai mano daryta... bigsmile.gif Žiūriu jau kaip pvz rodoma... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovile787 @ 2010 08 08, 15:48)
Ir as manau, kad baltos geles matosi kuo puikiausiai tokia diena.Mano puokstele


Labai graži puokštelė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 08 08, 20:26)
O geras, ta su bijūnais tai mano daryta... bigsmile.gif Žiūriu jau kaip pvz rodoma... blush2.gif

kad jau labai graži puokštė wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(karoliukas*s @ 2010 08 08, 20:34)
kad jau labai graži puokštė wub.gif  wub.gif  thumbup.gif


Ačiukas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 08 08, 15:20)
Va čia nemažai puokščių pavyzdžių 4u.gif

pati pirmoji super thumbup.gif bet va mano vestuvės spalio mėn ir netikiu kad alyvu bus doh.gif ir aplamai neįsivaizduoju kokių gėlių buna, nes rožių, gladiolio ar cherberų nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
As kalbejau tik apie ta konkrecia puokste, kuri yra su baltais gvazdikais, kurioje nera ne laso zalumos, ir gvazdikai , kaip eustomos neturi viduriu gelsvai zalsvu ir pumpuriuku,kurie sudaro visai kitoki ispudi

Aisku tai skonio reikalas, norejau tik patart 4u.gif
pvz.

[attachmentid=202171]


Atsakyti
QUOTE(Redi @ 2010 08 08, 20:41)
Aisku tai skonio reikalas, norejau tik patart  4u.gif
pvz.

[attachmentid=202171]

ačiū už patarimą nes kaip tik svarsčiau apie baltus gvazdikus.... tai dbr galvoju apie tamsiasnią puokštę
Atsakyti
Papasakosiu, kaip mmmune mano vestuves gelbėjo smile.gif
Taigi, žiopla aš merga, per vėlai susigriebiau puokštę sakytis (prieš savaitę), negalvojau, kad bus problemų dėl kalijų. Nuėjau į vieną saloną, ten mane išdurnino, sakė po 14 litų kalijų baltų žiedas, ir išvis ne sezonas, negaus jų, nuėjau į kitą, kainas žmogiškesnes pasakė, bet neapsiėmė, sakė, gali negaut, viskas, kaip ir nėr daugiau vietų Mažeikiuos, jau galvojau rezervinį gvazdikų variantą rinktis, visa panikuodama parbėgau, prisiminusi mmmunę, susiradau telefoną, be problemų suderinau, ir atkeliavo vakar man vestuvinė puokštytė iš Kauno į Mažeikius - smulkutė, bet gražutė, aš kaip suprantu, čia vazoninės kalijos, smulkutės, nu bet vis tiek kalijos, dideliausias ačiū mmmunei
Įdedu savo ir liudininkės puokštytes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olita: 08 rugpjūčio 2010 - 19:48