Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

Karstu oru del jurginu reiketu buti atsargioms - jie laikomi lepia gele, be vandens greitai nuleidzia galvutes. Pries juos rinkdamosi siulau pasitikrinti - nusipirkti is ten is kur planuojate juos pirkti (is bobuciu turgelyje ar is geliu bazes ar parduotuves) ir palaikyti kuri laika vazeleje be vandens. Jei atlaikys tiek laiko kiek jums reikia, tada puiku, galite rinktis juos 4u.gif
Burbuliai irgi panasaus jautrumo geles, todel juos geriau pamaisyti su atsparesnemis gelemis, tarp kuriu ju galvutes patogiai isitvirtins mirksiukas.gif
Puokstele is baltu gvazdiku grazi, be to ji atspari karsciui, gvazdikas patvari gele, o ir spalvine gama galima sukurti labai placia!

Idedu keleta foto su burbuliais wub.gif :
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 07 rugpjūčio 2010 - 16:55
QUOTE(pim @ 2010 08 07, 14:40)
O aš kuo toliau, tuo labiau noriu šios, jau ne kartą rodytos rolleyes.gif Gal žinot koks popierius čia ir ar sunku ją taip paruošti?
user posted image


Jeigu jusu suknele balta bus ir gvazdikai balti nuotraukose geliu visai nesimatys schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(mmmune @ 2010 08 04, 15:00)
Pamerkite jas į rašalu nudažytą vandenį, esmė, kad gėlės dar būtų nemerktos, tuomet jos mikdamos pritraukia į save vandenį. Ar hortenzija nusidažys - negaliu garantuoti, bet chrizantemos taip ir dažomos. Pamėginkite tiesiog  4u.gif


Su rašalu tai tikrai nedažomos, yra spec. milteliai is kuriu daromas tirpalas ir dedamos vandenyne nemirkytos chrizantemos.
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2010 08 07, 17:52)

man pirmos foto 4 ir tie byjūnai labai gražūs 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2010 08 07, 18:52)


Idedu keleta foto su burbuliais wub.gif :

user posted image

Nuostabios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Redi @ 2010 08 07, 23:18)
Jeigu jusu suknele balta bus ir gvazdikai balti nuotraukose geliu visai nesimatys  schmoll.gif


ot ir matysis tongue.gif nes mano puokste buvo baltu geliu ir suknele balta, tai viskas kuo puikiausiai matosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 08 08, 14:22)
ot ir matysis tongue.gif nes mano puokste buvo baltu geliu ir suknele balta, tai viskas kuo puikiausiai matosi mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif matos kuo puikiausiai drinks_cheers.gif va radau kompe nuotraukytė, matos kuo puikiausiai mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(karoliukas*s @ 2010 08 08, 16:03)
drinks_cheers.gif  matos kuo puikiausiai drinks_cheers.gif va radau kompe nuotraukytė, matos kuo puikiausiai mirksiukas.gif
user posted image


thumbup.gif lb geras pavyzdys thumbup.gif
Atsakyti
Va čia nemažai puokščių pavyzdžių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 08 08, 16:20)
Va čia nemažai puokščių pavyzdžių 4u.gif


1 tai tokia visai nematyta bigsmile.gif o 40 nuostabi wub.gif myliu rozes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(karoliukas*s @ 2010 08 08, 15:03)
drinks_cheers.gif  matos kuo puikiausiai drinks_cheers.gif va radau kompe nuotraukytė, matos kuo puikiausiai mirksiukas.gif
user posted image


Ir as manau, kad baltos geles matosi kuo puikiausiai tokia diena.Mano puokstele buvo is baltu eustomu ir tikrai labai gerai matesi.Stai pvz.:
user posted image
Atsakyti
Patarimas po vestuviu: pirmiausia pasiklauskite salone ar geliu pard, ar turi tokiu geliu, kaip randate internete. Nes as pati kai ieskojau po bazes geliu, lb nedaug radau, kuriu norejau.
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 08 08, 13:20)
Va čia nemažai puokščių pavyzdžių 4u.gif

Labai daug graziu puoksciu yra. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti