Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(karoliukas*s @ 2010 08 06, 20:09)
na juk gėlių salonai specialiai tuos byjūnus augina, tai tikrai turės 4u.gif mano bendradarbė išteka po 2 sav. tai sakė be problemų bus byjūnų puokštė biggrin.gif  4u.gif


Aciu, bet kiek zinau geliu salonai ju neaugina, o isigyja: vieni is bobuciu, kiti is baziu, treti is kokiu apzeldintoju. As jau palaidojau visas viltis verysad.gif
Man taip reiktu kitam savaitgaliui, bet net nezinau kur ju ieskoti, del geliu salonu labai abejoju, nes keliuose jau kuris laikas ju nebera unsure.gif

O kokiam mieste bijunu puokste butu "be problemu"?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 06 rugpjūčio 2010 - 19:40
QUOTE(karoliukas*s @ 2010 08 06, 19:09)
na juk gėlių salonai specialiai tuos byjūnus augina, tai tikrai turės 4u.gif mano bendradarbė išteka po 2 sav. tai sakė be problemų bus byjūnų puokštė biggrin.gif  4u.gif

na as tekejau liepos 10d tai buvo DIDZIULE problema gauti tiek bijunus tiek vedrynus, nes ju niekas neturejo ir nei olandijoje nei lenkijoje nebuvo...
Atsakyti
QUOTE(Allur @ 2010 08 06, 20:46)
na as tekejau liepos 10d tai buvo DIDZIULE problema gauti tiek bijunus tiek vedrynus, nes ju niekas neturejo ir nei olandijoje nei lenkijoje nebuvo...


Va tai ir turiu omenyje, kad ju jau seniai niekur nematyti, todel reiketu pasitikslinti informacija kur zada ju tureti net po dvieju savaiciu, kad nereiketu busimai nuotakai nusivilti.
Man teks keisti bijunus i burbulius. Manau jaunoji liks patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti
mergaites, ka manote apie puokstes is jurginu rolleyes.gif ? Gal turite kokiu ors graziu ideju? Sitame pls. yra viena paprasta, kukli, bet man visai simpatiska - balta jurgiju puokstyte 4u.gif

http://www.viktorijo...tuves-idejos-2/

Gal kuri zinote kaip jos laikosi? blush2.gif Nes visai noreciau vieno geles ziedo ir i plaukucius rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2010 08 06, 14:16)

graži 1-moji puokštė wub.gif

ma iš jurginų l. orginaliai ir gražiai atrodo puokštė. aš už orginalumą. ką ką patartumėte rinktis spalio mėn. kokių tuo metu būna gėlių g.gif rožės ir pan. tradicinės puokštės neįdomios blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(inspiron @ 2010 08 07, 00:56)
mergaites, ka manote apie puokstes is jurginu rolleyes.gif ? Gal turite kokiu ors graziu ideju? Sitame pls. yra viena paprasta, kukli, bet man visai simpatiska - balta jurgiju puokstyte  4u.gif

http://www.viktorijo...tuves-idejos-2/

Gal kuri zinote kaip jos laikosi? blush2.gif Nes visai noreciau vieno geles ziedo ir i plaukucius rolleyes.gif

man super labai graziai atrodo ta balta puokste - nerealiai graziai. visai as noreciau irgi tokios puoksteles smile.gif
Papildyta:
cia dar su jurginais:
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
na man lelijos vandens ir grazu:
user posted image
Atsakyti
as galvoju maisyti jurrginus gvazdikus kelias rozes gal kardeliu ziedus smile.gif viska pasirinkti nuo b altos iki ivairiu geltonu atspalviu smile.gif o pamergiu puokstes bus kabantys ant rankos pom pom is baltu jurginu smile.gif
Atsakyti
O aš kuo toliau, tuo labiau noriu šios, jau ne kartą rodytos rolleyes.gif Gal žinot koks popierius čia ir ar sunku ją taip paruošti?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 08 07, 14:40)
O aš kuo toliau, tuo labiau noriu šios, jau ne kartą rodytos rolleyes.gif Gal žinot koks popierius čia ir ar sunku ją taip paruošti?
user posted image

man atrodo cia gofruotas kartonas. jo buna kai kuriose kanceliarinese parduotuvese smile.gif esu maciusi kai kvietimams medziagu ieskojau
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 08 07, 14:40)
O aš kuo toliau, tuo labiau noriu šios, jau ne kartą rodytos rolleyes.gif Gal žinot koks popierius čia ir ar sunku ją taip paruošti?
user posted image


bet tas popirius nelb malonus rankai sakyciau, tai cia gal medziagyte kokia tai g.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 08 07, 13:40)
O aš kuo toliau, tuo labiau noriu šios, jau ne kartą rodytos rolleyes.gif Gal žinot koks popierius čia ir ar sunku ją taip paruošti?
user posted image

bet puokštė tai nerealaus grožio wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
dar puoksteliu:
user posted image
user posted image
user posted image

http://brocadedesign...edding_flowers/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo godazo: 07 rugpjūčio 2010 - 14:23