Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(ask4aretux @ 2010 08 06, 09:06)
Dekui, dekui  4u.gif  Smagu girdeti komplimentus, ju begales apie savo svente isgirdome is sveciu  ax.gif  4u.gif  Ech, gaila, kad viskas jau prabego  4u.gif  bigsmile.gif

Beja smalsaujate kas per dovaneles  4u.gif Taigi ten buvo ipakuota maza smulkmenele  smile.gif  blizgus popierius, kuriame graziai isdelioti 5 migdolai, ir  dezute kartu su jais idetas lapelis, su prasme migdolu:
"Bomboniera tradicija siekia 14 amžiaus Italiją, kai susituokusios poros dovanodavo svečiams saldainius, kaip laimės simbolį. Nors tradicija užsimezgė Italijoje, terminą nukaldino prancūzai, ko gero, karalius Louis XIV, kuris lankydamas garbingus svečius, dovanodavo jiems saldainių dėžutes. Prancūzų kalboje "bon bon" reiškia saldainį.
Cukruoti migdolai prigijo kaip vestuvių ir krikštynų dovana, simbolizuojanti klestėjimą. Dovanojami būtent 5 cukruoti migdolai, kiekvienas jų simbolizuoja sveikatą, gerovę, gyvybę, džiaugsmą ir ilgą gyvenimą."
Dezutes virsuje, salia kaspinelio, kabinome padeka " Aciu, kad sia diena esate kartu su mumis" Vilma ir Marius  4u.gif
Tai vat tokia ir maza smulkmenele sveciams  mirksiukas.gif


na super wub.gif thumbup.gif šaunuoliai wub.gif laimingo jums gyvenimo kartu 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Ryt jau važiuosiu pas gėlininkę viską ligi galo suderinti, visas smulkmenas ir visas detales ax.gif šiandien buvau užsukusi pas ją, tai ji turi bijūnų bigsmile.gif tai gal visgi mano svajonė išsipildys turėti puokštę su bijūnais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 08 06, 14:54)
Ryt jau važiuosiu pas gėlininkę viską ligi galo suderinti, visas smulkmenas ir visas detales  ax.gif  šiandien buvau užsukusi pas ją, tai ji turi bijūnų  bigsmile.gif  tai gal visgi mano svajonė išsipildys turėti puokštę su bijūnais  wub.gif


saunu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GUCCI*: 06 rugpjūčio 2010 - 12:58
QUOTE(*monikute* @ 2010 08 06, 13:54)
Ryt jau važiuosiu pas gėlininkę viską ligi galo suderinti, visas smulkmenas ir visas detales  ax.gif  šiandien buvau užsukusi pas ją, tai ji turi bijūnų  bigsmile.gif  tai gal visgi mano svajonė išsipildys turėti puokštę su bijūnais  wub.gif

m byjūnai wub.gif wub.gif lauksim vaizdų 4u.gif
Atsakyti
Tikiuosi per tas kelias savaites nedings tie mano bijūnai hihihi.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted image wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2010 08 06, 14:16)

Ech kaip grazu wub.gif Tikiuosi mano geles irgi bus nuostabios blush2.gif Ziurint tik seile tysta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2010 08 06, 14:16)

na tie byjūnai nerealaus man grožio wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 08 06, 15:13)
Tikiuosi per tas kelias savaites nedings tie mano bijūnai hihihi.gif


Uzsisaldykit lotuliukas.gif Juokauju mirksiukas.gif Oi lauksim lauuuuksim, nuotraukyciu lauksim yu.gif yu.gif
Atsakyti
QUOTE(jums @ 2010 08 06, 15:27)
Uzsisaldykit  lotuliukas.gif  Juokauju  mirksiukas.gif Oi lauksim lauuuuksim, nuotraukyciu lauksim  yu.gif  yu.gif


Pasirodysiu būtinai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 08 06, 13:54)
Ryt jau važiuosiu pas gėlininkę viską ligi galo suderinti, visas smulkmenas ir visas detales  ax.gif  šiandien buvau užsukusi pas ją, tai ji turi bijūnų  bigsmile.gif  tai gal visgi mano svajonė išsipildys turėti puokštę su bijūnais  wub.gif


Dauguma bijunu jau nuzydejo verysad.gif
Jei ne paslaptis, kokiame mieste ju vis dar yra?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2010 08 06, 17:48)
Dauguma bijunu jau nuzydejo  verysad.gif
Jei ne paslaptis, kokiame mieste ju vis dar yra?
Aciu 4u.gif

na juk gėlių salonai specialiai tuos byjūnus augina, tai tikrai turės 4u.gif mano bendradarbė išteka po 2 sav. tai sakė be problemų bus byjūnų puokštė biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti