Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

sveikutes,

gal galit kuri patarti kur man galetu padaryti Vilniuje puokstyte? paprasta, bet noriu kad butu idealiai baltu gelyciu - pamaisytu ivairiu - nebutinai vienos rusies, koteliai apristi zydru (sviesiai melynu, bet neryskiu, pasteliniu tokiu) kaspineliu, pacioj puokstej gali buti keletas neryskiu zydro atspalvio karoliuku. smile.gif nors nebutina smile.gif
dar reiketu busimajam vyrui i atlapa gelytes ir man i plaukus....
reiketu 08.21 dienai.... nebedaug laiko jau liko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 08 02, 14:02)
Mano puokštė buvo kiek netradicinė ir spalvos bei gėlės tos, apie kurias Jūs galvojate  4u.gif
galite vertinti kaip pvz  blush2.gif
user posted image
P.S. tik spalva foto atrodo šviesesnė, realiai chrizantemos buvos tamsokai mėlynos  mirksiukas.gif


Oj kokia graži... thumbup.gif
O sakykit, ar rugsėjo pradžioje tu mėlynų chrizantemų dar galima rasti?
Atsakyti
QUOTE(Vėjubė @ 2010 08 03, 10:06)
Oj kokia graži... thumbup.gif
O sakykit, ar rugsėjo pradžioje tu mėlynų chrizantemų dar galima rasti?

labai grazi puokste - tieisog nuostabi,
is pradziu ri as apie panasia galvojau, bet dabar nusprendziau kad nenoriu tokios ryskios ... net nezinau kodel.... as noriu tik vos vos to zydrumo.... pvz, jei bus baltu ramuniniu chrizantemu - i ju viduriukus po melsva karoliuka, kad nesimatytu geltonu gelytes viduriuku...
ech.... atrodo nieko mandro nenoriu... reikes gal eiti per gelynus ir klausineti, bet kazkaip nesinori isleisti simtus litu puokstei - negaliu sau to leisti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėjubė @ 2010 08 03, 10:06)
Oj kokia graži... thumbup.gif
O sakykit, ar rugsėjo pradžioje tu mėlynų chrizantemų dar galima rasti?


Oi tikrai bus, chrizantemos juk kaip tik rudeninė gėlė, bet ją veža ištisus metus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 08 02, 19:43)
Na ši mėlyna šaltoko atspalvio, sunkokai derės su rausvomis gėlėmis, galima daryti tokį variantą tik su pekeitimais: balti gvazdikai į rausvus gvazdikus, o mėlynos ramuninės chrizantemos į baltas  4u.gif Tikrai gražiai žiūrėtųsi  mirksiukas.gif

ne ne, as noreciau arba i baltus gvazdikus deti persikiniu gelyciu, arba i persikinius deti baltu gelyciu...melynos splavos man nereikia schmoll.gif biggrin.gif tiesiog patiko tokia puokstes kompozicija, tas kontrastas tarp spalvu doh.gif ztai esu dar labiau pasimetus del gelyciu verysad.gif
Atsakyti
Na va,uzsisakiau ir as siandien puokste savo bigsmile.gif bus is baltu kaliju su siekk tiek zalumos-labai tikiuosi,kad padarys taip kaip taremes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 08 02, 14:04)
Gal tiesiog uztektu baltu gvazdiku ir perristi viska melynu silkiniu kaspinu g.gif Nors mmmunes pavyzdys irgi super smile.gif

Man ziauriai patiko tox variantas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LunRi @ 2010 08 03, 18:16)
Na va,uzsisakiau ir as siandien puokste savo  bigsmile.gif  bus is baltu kaliju su siekk tiek zalumos-labai tikiuosi,kad padarys taip kaip taremes  ax.gif

As taip pat puoksteles noriu is kaliju, tik darysiu pati blush2.gif , nes pasibandziau ir super gavosi. ax.gif
Atsakyti
pas mus kieme labai graziai hortenzija zydi
jinai atrodo taip:
user posted image
tik deja jinai rozine, nes dirvozemio pH toks, kad nudazo ja tokia spalva. gal kas zino kaip zieda priversti pamelynuoti. auginant tai reikia gelezies po saknimis kasti, bet pati zieda gal kas zinote kaip?
bandau i vandeni gelezies primesdama ir laukiu kas bus smile.gif
pasidaryciau tada is siu geliu vestuvine puokste smile.gif gal su kokiom baltom gelytem pamaisydama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(godazo @ 2010 08 04, 11:52)
pas mus kieme labai graziai hortenzija zydi
jinai atrodo taip:
user posted image
tik deja jinai rozine, nes dirvozemio pH toks, kad nudazo ja tokia spalva. gal kas zino kaip zieda priversti pamelynuoti. auginant tai reikia gelezies po saknimis kasti, bet pati zieda gal kas zinote kaip?
bandau i vandeni gelezies primesdama ir laukiu kas bus  smile.gif
pasidaryciau tada is siu geliu vestuvine puokste  smile.gif gal su kokiom baltom gelytem pamaisydama biggrin.gif


thumbup.gif Man sios geles tai pasaka mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mano tėtį kieme jos irgi rausvos, bet jau tokios gražios, kad numirt galima hihihi.gif

O jei pamėginti įpilti į merkiamą vandenį rašalo g.gif ar kokių nors mėlynų dažų g.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 08 04, 12:28)
Pas mano tėtį kieme jos irgi rausvos, bet jau tokios gražios, kad numirt galima hihihi.gif

O jei pamėginti įpilti į merkiamą vandenį rašalo  g.gif  ar kokių nors mėlynų dažų  g.gif

gal reikes bandyti wink.gif siaip spalva priklauso nuo pH:
Hortenzijų žiedų spalva dažniausiai balta, tačiau kai kurių rūšių gali būti ir mėlyna, raudona, rožinė ar alyvinė. Tiksli šių rūšių žiedų spalva priklauso nuo dirvožemio pH: rūgščiame dirvožemyje žiedai bus mėlyni, neutraliame - blyškiai kreminiai, šarmingame - rožiniai arba alyviniai.
Atsakyti