Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 08 01, 20:17)
as nuejau i paprasta geliu parduotuve prie namu esanciam prekybos centre ir uzsisakiau. Vienas ziedas kainavo 2 lt. visa puokste 30lt. uz padaryma nieko neeme, nes juk tik kaspinuka uzdeti reikejo. Dar pirkau ir jaunikiui i atlapa viena ziedeli - jis kainavo 10 lt. Ir kaina ir rezultatu buvau patenkinta  thumbup.gif

Tai vat ir as mastau, kad paprastoj parduotuvytej nelups labai daug uz geliu perrisima kaspineliu g.gif Zodziu reiks pries koki menesi nueit ir pasiklaust uz kiek man padarytu, jei nores daug, tai pati nusipirksiu geliu ir is vakaro pasidarysiu 4u.gif
Atsakyti
sveikos, na mano vestuves rugpjucio 28, o as dar nezinau kokios puoksteles noriu biggrin.gif
galvoju apie gvazdikus su kazkuo melynu - bet tokiu laiku naturaliu melynu gelyciu turbut nebera? ka butu galima maisyt su baltais gvazdikais melyna? chrizantemas ar dazytas rozes? o gal dar kokiu patarimu yra? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(godazo @ 2010 08 02, 12:33)
sveikos, na mano vestuves rugpjucio 28, o as dar nezinau kokios puoksteles noriu  biggrin.gif
galvoju apie gvazdikus su kazkuo melynu - bet tokiu laiku naturaliu melynu gelyciu turbut nebera? ka butu galima maisyt su baltais gvazdikais melyna? chrizantemas ar dazytas rozes? o gal dar kokiu patarimu yra?  4u.gif


Mano puokštė buvo kiek netradicinė ir spalvos bei gėlės tos, apie kurias Jūs galvojate 4u.gif
galite vertinti kaip pvz blush2.gif
user posted image
P.S. tik spalva foto atrodo šviesesnė, realiai chrizantemos buvos tamsokai mėlynos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 02, 11:52)
Tai vat ir as mastau, kad paprastoj parduotuvytej nelups labai daug uz geliu perrisima kaspineliu g.gif  Zodziu reiks pries koki menesi nueit ir pasiklaust uz kiek man padarytu, jei nores daug, tai pati nusipirksiu geliu ir is vakaro pasidarysiu 4u.gif

patariu nesakyti kokiai progai ar bent jau kad nuotakai wink.gif gali sakyti, kad liudininke busi (jei klaus). Nuo to kaina irgi daznai priklauso.... unsure.gif
as kai pasakiau, kad nuotakai, tai man iskart sako tai baltos rozes ir mikrofonas... tai tik is 3 karto susikalbejom ko noriu... nes gi jau kitokios puokstes jos neisivaizduoja schmoll.gif "Tai, ka cia visi paprastai??? be roziu??? blink.gif " bet svarbiausia, kad pavyko susikalbeti - rezultatu likau patenkinta thumbup.gif aisku juuzdarbis buvo mazesnis rolleyes.gif bet juk puokste man... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 02 rugpjūčio 2010 - 12:19
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 07 31, 10:46)



QUOTE(Audrutyte @ 2010 07 31, 23:00)


Abi puokštelės labai gražios.
Atsakyti
QUOTE(godazo @ 2010 08 02, 13:33)
sveikos, na mano vestuves rugpjucio 28, o as dar nezinau kokios puoksteles noriu  biggrin.gif
galvoju apie gvazdikus su kazkuo melynu - bet tokiu laiku naturaliu melynu gelyciu turbut nebera? ka butu galima maisyt su baltais gvazdikais melyna? chrizantemas ar dazytas rozes? o gal dar kokiu patarimu yra?  4u.gif


Gal tiesiog uztektu baltu gvazdiku ir perristi viska melynu silkiniu kaspinu g.gif Nors mmmunes pavyzdys irgi super smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 08 02, 14:02)
Mano puokštė buvo kiek netradicinė ir spalvos bei gėlės tos, apie kurias Jūs galvojate  4u.gif
galite vertinti kaip pvz  blush2.gif


aciu - spalvos dera super, tik man noretusi mazesnes ir kad gvazdikai su chrizantemomius butu sumaisyti smile.gif bet jusu puokstele labai originali 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 08 02, 15:04)
Gal tiesiog uztektu baltu gvazdiku ir perristi viska melynu silkiniu kaspinu g.gif Nors mmmunes pavyzdys irgi super smile.gif

galvojau ir apie tai, bet norisi ir puokstej kokio ryskesnio akcento wink.gif
Atsakyti
Tada maisymas geliu butu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 08 02, 13:02)
Mano puokštė buvo kiek netradicinė ir spalvos bei gėlės tos, apie kurias Jūs galvojate  4u.gif
galite vertinti kaip pvz  blush2.gif
user posted image
P.S. tik spalva foto atrodo šviesesnė, realiai chrizantemos buvos tamsokai mėlynos  mirksiukas.gif

sita labai grazi, maciau jusu tinklalapyje 4u.gif wub.gif o jei i tokia puokste kazkokiu persikiniu gelyciu idejus g.gif nes galvoju daryti puosimus baznycioje ir kitur is gvazdiku, nes jos atspariausios...nes pries tai masciau apie gerberas ir frezijas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meredita @ 2010 08 02, 17:51)
sita labai grazi, maciau jusu tinklalapyje  4u.gif  wub.gif  o jei i tokia puokste kazkokiu persikiniu gelyciu idejus  g.gif  nes galvoju daryti puosimus baznycioje ir kitur is gvazdiku, nes jos atspariausios...nes pries tai masciau apie gerberas ir frezijas  g.gif


Na ši mėlyna šaltoko atspalvio, sunkokai derės su rausvomis gėlėmis, galima daryti tokį variantą tik su pekeitimais: balti gvazdikai į rausvus gvazdikus, o mėlynos ramuninės chrizantemos į baltas 4u.gif Tikrai gražiai žiūrėtųsi mirksiukas.gif
Atsakyti
Man cia super atrodo gelytes.... wub.gif
user posted image
P.S ir suknyte, kiek matosi grazi, pilna vaizda noretusi pamatyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 08 02, 13:16)
patariu nesakyti kokiai progai ar bent jau kad nuotakai wink.gif gali sakyti, kad liudininke busi (jei klaus). Nuo to kaina irgi daznai priklauso....  unsure.gif
as kai pasakiau, kad nuotakai, tai man iskart sako tai baltos rozes ir mikrofonas... tai tik is 3 karto susikalbejom ko noriu... nes gi jau kitokios puokstes jos neisivaizduoja schmoll.gif  "Tai, ka cia visi paprastai??? be roziu??? blink.gif " bet svarbiausia, kad pavyko susikalbeti - rezultatu likau patenkinta thumbup.gif aisku juuzdarbis buvo mazesnis rolleyes.gif bet juk puokste man...  ax.gif

Taip ir padarysiu,aciu uz patarima 4u.gif
Atsakyti