Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(Honey/Tea @ 2010 08 01, 00:07)
Audrutyte thumbup.gif O kokios cia geles - eustomos?

Beje, labai nematyta spalva - daug kainavo puokste? ax.gif

Rozes yra violetiniai pelenines smile.gif ir eustomos...
As kai pamaciau sias rozes isimylejau ir pasakiau,kad bus tokios mano puoksteje...geliu salonose ne visuose ju buna,bet buna smile.gif o beto galima uzsisakyti mirksiukas.gif
kiek konkreciai sumokejau uz puoste negaliu net pasakyti blush2.gif uzsakinejau daug geliu...savo puokste,pamergiu, stalams puokstes,masinu papuosimus..uz viska sumokejau 1000lt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrutyte @ 2010 07 31, 23:00)
Grizau,mergaites ir as po savosios sventes  smile.gif  idedu puokstes foto..as buvau super patenkinta  ax.gif  smile.gif
user posted image


Labai grazi puokstyte wub.gif
Atsakyti

Galiu pasakyti, su kokiu kainų skirtumu aš susidūriau - pernai ėjom liudininkais ir nuotaka prašė, jog puokštės būtų tų pačių gėlių tik kitos spalvos, sutarėm, kad tai bus kalijos- pas ją baltos, o pas mane tokios violetinės ar bordo, sunku tą spalvą nusakyti blush2.gif
Aš nusipirkau 9 kalijas ir perišau kaspinu - visos išlaidos = 9 kalijos * 2Lt, viso 18 litukų. Na, o Nuotaka jau rimčiau salone paklojo- 80 lt. Puokštė jos nebuvo nei įmantri, nei ką, tik kalijų buvo 19. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėjubė: 01 rugpjūčio 2010 - 16:41
QUOTE(Vėjubė @ 2010 08 01, 17:40)
Galiu pasakyti, su kokiu kainų skirtumu aš susidūriau - pernai ėjom liudininkais ir nuotaka prašė, jog puokštės būtų tų pačių gėlių tik kitos spalvos, sutarėm, kad tai bus kalijos- pas ją baltos, o pas mane tokios violetinės ar bordo, sunku tą spalvą nusakyti blush2.gif
Aš nusipirkau 9 kalijas ir perišau kaspinu - visos išlaidos = 9 kalijos * 2Lt, viso 18 litukų. Na, o Nuotaka jau rimčiau salone paklojo- 80 lt. Puokštė jos nebuvo nei įmantri, nei ką, tik kalijų buvo 19. thumbup.gif

Kur čia tokios kalijos papigiai? bigsmile.gif blink.gif aš šiandien ėjau žiūrėt į turgų, tai po 5-6 žiedas g.gif Šiaip irgi ilgai galvojau, kad pati pasidarysiu, bet vis tik suabejojau savo gebėjimais, tai užsakinėsiu, puokštę gal ir suriščia, bet butonjerės normalios jau nelabai unsure.gif
Mąstau tik iš kiek kalijų darytis ar iš 9 ar iš 11 - tokia didelė dilema lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=*Beautiful*eyes*,2010 07 31, 12:32]
<!--QuoteBegin-Zuviukas
smile.gif+2010 07 31, 10:46--><div class='quotetop'>QUOTE(Zuviukas
smile.gif @ 2010 07 31, 10:46)</div><div class='quotemain'><!--QuoteEBegin-->user posted image
[/quote]
Super wub.gif man tai tokios paprastos, tik kaspinu perristos puokstes pacios graziausios 4u.gif Pati irgi galvoju imti be jokiu priemaisu, karoliuku,mikrofonu ir t.t. O sakykit Jus pati daret puokstyte savo ar salone? Kiek kainavo,jei ne paslaptis? Klausiu, nes idomus man kainu skirtumas, jei tarkim pats nusiperki geles ir perrisi ir jei salone tai padaro g.gif Pati mastau nusipirkti gvazdiku ir juos tiesiog sudejus perristi kaspineliu, bet baisoka,nes ne karto neesu to dariusi doh.gif
[/quote]
as nuejau i paprasta geliu parduotuve prie namu esanciam prekybos centre ir uzsisakiau. Vienas ziedas kainavo 2 lt. visa puokste 30lt. uz padaryma nieko neeme, nes juk tik kaspinuka uzdeti reikejo. Dar pirkau ir jaunikiui i atlapa viena ziedeli - jis kainavo 10 lt. Ir kaina ir rezultatu buvau patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2010 08 01, 20:33)
Kur čia tokios kalijos papigiai?  bigsmile.gif  blink.gif aš šiandien ėjau žiūrėt į turgų, tai po 5-6 žiedas  g.gif Šiaip irgi ilgai galvojau, kad pati pasidarysiu, bet vis tik suabejojau savo gebėjimais, tai užsakinėsiu, puokštę gal ir suriščia, bet butonjerės normalios jau nelabai  unsure.gif
Mąstau tik iš kiek kalijų darytis ar iš 9 ar iš 11 - tokia didelė dilema  lotuliukas.gif


Kaune, Aleksote yra tokia gėlių bazė. Ten tokiom pakuotėm gėles pardavinėja- po dešimt vienetų, tai pernai bent jau tokios kainos buvo, kaip šiemet nežinau.

O butonjerę irgi be problemų padariau - yra pirkti tokios grafkytės prie lazdelių priklijuotos, tai tiesiog ją priklijavau karštais klijais prie kalijos kotelio ir apsukau tokiu pat kaspinu, kaip savo puokštę rolleyes.gif

O 9 ar 11 vnt mažai kuo skiriasi, manau ax.gif
Atsakyti
Vėjube, o geles neturint patento ar verslo liudijimo galima pirkti is tos bazes? unsure.gif Nes ideja tiesiog super. As ten orchidejas pirkdavau, tik vis neuzeidavau i tuos geliu saldytuvus, tai taip ir nzn..
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 07 30, 10:38)
Atrodo ten kažkas gražaus yra, tik neįžiūriu lens.gif gal galima būtų didesnę foto pamatyti  4u.gif

Labai gaila, bet neturiu didesnes nuotraukos verysad.gif .Nes visa vestuviu diena buvau kazkokia issiblaskiusi.Kai ejome fotografuotis, puokste palikau masinoje doh.gif , tad rankose ja laikiau tik Rotuseje per ceremoniija, o paskui vel padejau, kai sveciai teike geles,ir nebepaemiau. Na gal dar siose nuotraukytese geriau matysis.
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 08 01, 23:58)
Vėjube, o geles neturint patento ar verslo liudijimo galima pirkti is tos bazes? unsure.gif Nes ideja tiesiog super. As ten orchidejas pirkdavau, tik vis neuzeidavau i tuos geliu saldytuvus, tai taip ir nzn..


Visada perku ten gėles gimtadieniams ar kitoms šventėms ir niekada niekas manęs neprašė jokio patento g.gif Matyt, kad nereikia.
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2010 08 01, 17:09)
Labai grazi puokstyte  wub.gif


oj oj oj kaip grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėjubė @ 2010 08 02, 10:09)
Visada perku ten gėles gimtadieniams ar kitoms šventėms ir niekada niekas manęs neprašė jokio patento g.gif  Matyt, kad nereikia.


Tada puiku, nes panevezio geliu bazeje be jo neparduoda unsure.gif
Kokia kaina ipakavimo pvz. roziu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 08 02, 12:30)
Tada puiku, nes panevezio geliu bazeje be jo neparduoda unsure.gif
Kokia kaina ipakavimo pvz. roziu? blush2.gif


Oj, žinokit įvairių kainų esu mačiusi. nuo 1,4 lt ir daugiau už rožę, o pakuotėje bent 10 vienetų.
Atsakyti