Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(meduza21 @ 2010 07 14, 18:10)
Niu nuotakėlės ir gėlių profesionalės, pagelbėkit nuotakai nežiniukei, kokias pamergėm puošteles rinkti prie tokios spalvos suknyčių???? blush2.gif
Suknelės trumpos, nuo liemens legvai krentančios.
Mmmuni* gal jūs savo profo akim įvertinkit  ax.gif

gal geltonas kalijas? butu kontrastas nes tokio melynumo geles sunkoka rast
Atsakyti
Dekui, mergaites bigsmile.gif

QUOTE(Chicolita @ 2010 07 30, 13:11)
Nuostabiai atrodo  4u.gif
maniskis per vestuves visas juodai apsiredes buvo. Tai puikiai tiktu tokia puokste  4u.gif


Beje, tikiuosi darytis panasia kaip jusu, bijunine wub.gif Super puokste ax.gif


Atsakyti
sveikutes, as visgi nusprendziau imti saulegrazas. Tik dabargalvoju ka daryti del pamergiu, ju suknute geltonos, tai saulegrazos jau nelabai tiks manau, bus per geltona, gal ka pasiulyt galit??? blush2.gif beje pirsliene bus pasipuosus melynai(rugiageliu mylynumu), tai gal pamergytem kazka su melynu, nors siaip vestuvese melynos kaip ir nera daugiau niekur g.gif
Atsakyti
na ka praejo ir mano svente... ir galiu pasirodyti su savo puoksteles pasirinkimu smile.gif visiskai netradicinis, bet man labai mielas... pacios graziausios geles man... labai trapios ir gelznos, bet puikiai atlaike visa diena bigsmile.gif todel siulau drasiai eksperimentuoti ir jei yra noras nesirinkti roziu iprastu nuotakos puokstem gelyciu mirksiukas.gif rinkites tai, kas artima jusu sirdziai thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 31 liepos 2010 - 09:51
Labai faina puokstyte wub.gif o jau spalvos grazumas wub.gif ax.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 07 31, 10:46-->
QUOTE(Zuviukas
smile.gif @ 2010 07 31, 10:46)

Super wub.gif man tai tokios paprastos, tik kaspinu perristos puokstes pacios graziausios 4u.gif Pati irgi galvoju imti be jokiu priemaisu, karoliuku,mikrofonu ir t.t. O sakykit Jus pati daret puokstyte savo ar salone? Kiek kainavo,jei ne paslaptis? Klausiu, nes idomus man kainu skirtumas, jei tarkim pats nusiperki geles ir perrisi ir jei salone tai padaro g.gif Pati mastau nusipirkti gvazdiku ir juos tiesiog sudejus perristi kaspineliu, bet baisoka,nes ne karto neesu to dariusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 07 31, 08:46)
na ka praejo ir mano svente... ir galiu pasirodyti su savo puoksteles pasirinkimu smile.gif visiskai netradicinis, bet man labai mielas... pacios graziausios geles man... labai trapios ir gelznos, bet puikiai atlaike visa diena  bigsmile.gif todel siulau drasiai eksperimentuoti ir jei yra noras nesirinkti roziu iprastu nuotakos puokstem gelyciu mirksiukas.gif rinkites tai, kas artima jusu sirdziai  thumbup.gif



labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 07 31, 10:46)
na ka praejo ir mano svente... ir galiu pasirodyti su savo puoksteles pasirinkimu smile.gif visiskai netradicinis, bet man labai mielas... pacios graziausios geles man... labai trapios ir gelznos, bet puikiai atlaike visa diena  bigsmile.gif todel siulau drasiai eksperimentuoti ir jei yra noras nesirinkti roziu iprastu nuotakos puokstem gelyciu mirksiukas.gif rinkites tai, kas artima jusu sirdziai  thumbup.gif

user posted image


labai grazu wub.gif taip paprastai, o tas suteikia grozi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 07 31, 10:46)
na ka praejo ir mano svente... ir galiu pasirodyti su savo puoksteles pasirinkimu smile.gif visiskai netradicinis, bet man labai mielas... pacios graziausios geles man... labai trapios ir gelznos, bet puikiai atlaike visa diena  bigsmile.gif todel siulau drasiai eksperimentuoti ir jei yra noras nesirinkti roziu iprastu nuotakos puokstem gelyciu mirksiukas.gif rinkites tai, kas artima jusu sirdziai  thumbup.gif

user posted image

Nu atrodo super, kaip as sakau - paprastai ypatinga mirksiukas.gif
Atsakyti
Grizau,mergaites ir as po savosios sventes smile.gif idedu puokstes foto..as buvau super patenkinta ax.gif smile.gif
user posted image
Atsakyti
Audrutyte thumbup.gif O kokios cia geles - eustomos?

Beje, labai nematyta spalva - daug kainavo puokste? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey/Tea: 31 liepos 2010 - 22:09
Labai grazios abi puokstes wub.gif
Atsakyti