Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

Labai norejau horenzijos, bet pridejus ta taip labai trokstama spalva prie veido suprato, kad ta spalva pilkina mano veida verysad.gif tai teko rinktis kitas geles doh.gif bet issirinkau ir db jau dzin tongue.gif
Atsakyti
o gal kas zino,ar rugpjucio pab. dar zydi ramunes? blush2.gif
Atsakyti
Mano puokstele buvo tokia ax.gif
user posted image
Atsakyti
Grazi klasika wub.gif
O as galvoju savo baltu geliu puokste perristi silkiniu juodu kaspinu g.gif Jaunikio kostiumas bus tik juodas. Ka manote, ar nesokiruosiu aplinkiniu biggrin.gif
Pvz

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 07 29, 21:07)
Grazi klasika wub.gif
O as galvoju savo baltu geliu puokste perristi silkiniu juodu kaspinu g.gif Jaunikio kostiumas bus tik juodas. Ka manote, ar nesokiruosiu aplinkiniu biggrin.gif
Pvz

user posted image

maziausiai galvok ka kiti pagalvos, svarbu tau patinka, be to ir ideja puiki 4u.gif
Atsakyti
Stai tokia buvo mano puokstele is austomu. Jas dovanojo vyras pirsdamasis, tai ir puokste nutariau darytis is ju. Padare butent tokia, kokia ir isivaizdavau.Islaike kuo puikiausiai.Ir plaukuose austomos gerai laikesi. Tik vyro butonjereje labai greitai nuvyto, vakaro nesulauke.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aiwulee @ 2010 07 29, 23:00)
Mano puokstele buvo tokia  ax.gif 
user posted image

labai daili wub.gif as savo tokia pat isivaizdavau, bet padare is smulkesniu ziedu, truputi sokas buvo pasiemus, bet nuotraukose graziai ziuris biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovile787 @ 2010 07 30, 00:13)
Stai tokia buvo mano puokstele is austomu. Jas dovanojo vyras pirsdamasis, tai ir puokste nutariau darytis is ju. Padare butent tokia, kokia ir isivaizdavau.Islaike kuo puikiausiai.Ir plaukuose austomos gerai laikesi. Tik vyro butonjereje labai greitai nuvyto, vakaro nesulauke.
user posted image


Atrodo ten kažkas gražaus yra, tik neįžiūriu lens.gif gal galima būtų didesnę foto pamatyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anilum @ 2010 07 29, 17:23)
o gal kas zino,ar  rugpjucio pab. dar zydi ramunes? blush2.gif


Tikrasias darželio ramunes visuomet rekomenduoju pakeisti ramuninėmis chrizantemomis, tai jų ir būna visada ir laikosi labai gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 07 29, 23:07)
Grazi klasika wub.gif
O as galvoju savo baltu geliu puokste perristi silkiniu juodu kaspinu g.gif Jaunikio kostiumas bus tik juodas. Ka manote, ar nesokiruosiu aplinkiniu biggrin.gif
Pvz

user posted image


Nuostabiai atrodo 4u.gif
maniskis per vestuves visas juodai apsiredes buvo. Tai puikiai tiktu tokia puokste 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 07 29, 23:07)
Grazi klasika wub.gif
O as galvoju savo baltu geliu puokste perristi silkiniu juodu kaspinu g.gif Jaunikio kostiumas bus tik juodas. Ka manote, ar nesokiruosiu aplinkiniu biggrin.gif
Pvz

user posted image


Ideja nuostabi thumbup.gif Turetu super atrodyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 07 30, 08:53)
Tikrasias darželio ramunes visuomet rekomenduoju pakeisti ramuninėmis chrizantemomis, tai jų ir būna visada ir laikosi labai  gerai  4u.gif

tai, kad nepatinka blush2.gif noriu tikru ramuniu, bet labai abejoje ar rugpjucio 20 jos dar zydes.
Atsakyti