Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(mylima2007 @ 2010 06 09, 18:50)
Kaime auga toks krūmas, žydi kaiptik tada, kai aš tuokiuosi, šiaip laikosi pamerktas neblogai.. žiedų kekės labai didelės.. gal visai nieko???
Pasakykit savo nuomonę, gal čia aš tik jau pradedu nusikalbėt ieškodama įdomesnio varianto, nes baltos-raudonos rožės man visai netinka...


cia hortenzija wub.gif

siaubas, darausi as ju fanatike biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 06 09, 17:59)
čia ir yra hortenzija, dėl kurių stovėjimo ir vyksta pagrindinė diskusija, tik mūsų lietuviška, kitaip dar gulbinu vadinama  4u.gif
bendra išvada tokia:jei papuls labai karštas oras, geriau jų neimti, jeigu vėsesnis, galite mėginti.... g.gif



ania??? hortenzija??
nu kad kaime močiutė vadino "bulbiniuku" tai pamenu.. bet hortenzija matyt jai per mandras pavadinimas.
hmm.. bet net ir gėles reiktų planuoti.. kaip dabar apie tą orą žinoti..
o su kokiomis gėlėmis patartumėt maišyti? ar iš vis nemaišyti?
ar jų būna raudonų?
labai norėjau puokščių pamergėm su raudona spalva.. bet kad viskas derėtų..tai prie tokio tipo gėlių kokias parinkti?
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2010 06 09, 19:07)
ania??? hortenzija??
nu kad kaime močiutė vadino "bulbiniuku" tai pamenu.. bet hortenzija matyt jai per mandras pavadinimas.
hmm.. bet net ir gėles reiktų planuoti.. kaip dabar apie tą orą žinoti..
o su kokiomis gėlėmis patartumėt maišyti? ar iš vis nemaišyti?
ar jų būna raudonų?
labai norėjau puokščių pamergėm su raudona spalva.. bet kad viskas derėtų..tai prie tokio tipo gėlių kokias parinkti?


Jos būna švelniai rausvos, dar tokios ryškokos rausvos su baltomis priemaišomis žiedeliuose būna.... g.gif maišyti su bet kokiomis tvirtesnėmis gėlėmis, kad ne tokia lepi puokštė gautųsi: rožės gvazdikai, kalijos. Dažnai hortenzijos miksuojamos su gerberomis ir vėdrynais, bet čia lepesnis variantas gautųsi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2010 06 09, 19:07)
ania??? hortenzija??
nu kad kaime močiutė vadino "bulbiniuku" tai pamenu.. bet hortenzija matyt jai per mandras pavadinimas.
hmm.. bet net ir gėles reiktų planuoti.. kaip dabar apie tą orą žinoti..
o su kokiomis gėlėmis patartumėt maišyti? ar iš vis nemaišyti?
ar jų būna raudonų?
labai norėjau puokščių pamergėm su raudona spalva.. bet kad viskas derėtų..tai prie tokio tipo gėlių kokias parinkti?

As manau kad turetu graziai ziuretis su raudonu hypericum'u ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(IRI$KA @ 2010 06 10, 09:33)
As manau kad turetu graziai ziuretis su raudonu hypericum'u ax.gif
user posted image



o kur tokį gaut? kažkaip pas floristes nelabai mačiau...
Atsakyti
QUOTE(nangaliuks @ 2010 06 02, 21:13)
taigi gal kas galite mane apsviesti kiek cia tame tiesos ir gal kam teko savo vestuviu puokste darytis is bijunu?butu idomu suzinoti kaip issilaike?ir gal kas galite pasiulyti kokiu alternatyvu bijunams?vestuves jau nebe uz kalnu ,o as visai pasimetus del tu geliu... verysad.gif


QUOTE(mmmune @ 2010 06 03, 09:03)
Praeitą savaitgalį dariau savo nuotakai puokštę iš bijūnų ir vėdrynų, ji liko labai patenkinta thumbup.gif  taip, kad nesibaiminkite dėl bijūnų patvarumo  4u.gif


Tikra teisybe. Tai buvo mano puokstyte, kaip susiprantu biggrin.gif Tikrai labai grazi buvo, tik planas pirminis buvo daugiau bijunu, bet kompozicija rausvu bijunu su baltais vedrynais gavosi pasakiska. Gaila dar neturiu foto, imesciau. Bet pazadu tik gavusi.
Ir laikesi puikiausiai. Be vandens isbuvo nuo kokiu 12:00 iki 19:30 ir buvo visur dedama, kur tik papuldavo. Tik patarimas - guldyti puokste ne ant bijuno puses, nes tada gali apsilamdyti ziedelis.
Nakti metant puokste ji buvo puikiausios formos, per baliu, zinoma, ji buvo laikoma pamerkta. Juk tai skintos geles, nereikia tiketis, kad daugiau nei 12 val isbus grazios be vandens. Bet siaip visa sauleta ir tikrai silta diena isbuvo nusotabios.

Oi, kaip noreciau pakartoti savo vestuves thumbup.gif Puokste rinkciausi tokia pacia drinks_cheers.gif

Aciu mmmune dar karteli 4u.gif


QUOTE(mmmune @ 2010 06 03, 09:39)
Per visą mano darbo laiką nesirinko tik vienas  tongue.gif


Aha, tikriausiai maniskis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2010 06 10, 12:16)
o kur tokį gaut? kažkaip pas floristes nelabai mačiau...

Paprasykite - uzsakys Jusu floriste.. sakele iki 5 lt kainuotu .
Atsakyti
QUOTE(Chicolita @ 2010 06 10, 16:02)
Tikra teisybe. Tai buvo mano puokstyte, kaip susiprantu  biggrin.gif  Tikrai labai grazi buvo, tik planas pirminis buvo daugiau bijunu, bet kompozicija rausvu bijunu su baltais vedrynais gavosi pasakiska. Gaila dar neturiu foto, imesciau. Bet pazadu tik gavusi.
Ir laikesi puikiausiai. Be vandens isbuvo nuo kokiu 12:00 iki 19:30 ir buvo visur dedama, kur tik papuldavo. Tik patarimas - guldyti puokste ne ant bijuno puses, nes tada gali apsilamdyti ziedelis.
Nakti metant puokste ji buvo puikiausios formos, per baliu, zinoma, ji buvo laikoma pamerkta. Juk tai skintos geles, nereikia tiketis, kad daugiau nei 12 val isbus grazios be vandens. Bet siaip visa sauleta ir tikrai silta diena isbuvo nusotabios.

Oi, kaip noreciau pakartoti savo vestuves  thumbup.gif Puokste rinkciausi tokia pacia  drinks_cheers.gif

Aciu mmmune dar karteli  4u.gif
Aha, tikriausiai maniskis  lotuliukas.gif


Oi ačiū ačiū už tokias pagyras blush2.gif Malonu, kad viskas Jums taip pasisekė victory.gif
Atsakyti
Chicolita, labai lauksim foto bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image

Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
user posted image


Papildyta:
lotuliukas.gif

user posted image

Atsakyti
nu vsio, as pasimeciau doh.gif siandien perejau per vietinius geliu salonus, tai pasirinkimas nuvyle, ir stipriai verysad.gif ko gero teks rinktis narcizus, kadangi noriu tokios purios vientisos puokstes. bet velgi... buvau sumascius kad segtis gele i plaukus, o kaip as ta gvazdika isisegsiu? kai kruvoj tai labai grazu puokstes gaunas, o kai vienas ziedas? turvut nekaip atrodys? gal kokiu pasiulymu, minciu pametesit?... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(...Pikciurniene... @ 2010 06 11, 19:02)
nu vsio, as pasimeciau  doh.gif  siandien perejau per vietinius geliu salonus, tai pasirinkimas nuvyle, ir stipriai  verysad.gif  ko gero teks rinktis narcizus, kadangi noriu tokios purios vientisos puokstes. bet velgi... buvau sumascius kad segtis gele i plaukus, o kaip as ta gvazdika isisegsiu? kai kruvoj tai labai grazu puokstes gaunas, o kai vienas ziedas? turvut nekaip atrodys? gal kokiu pasiulymu, minciu pametesit?...  unsure.gif

tai narcizus renkates ar gvazdikus? blush2.gif
Atsakyti