Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

o geltonu gvazdiku buna?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytute_ @ 2010 07 28, 00:54)
o geltonu gvazdiku buna?smile.gif



user posted image
Atsakyti
O kaip manot gražus derinukas išeitų iš rožinių,rūžavų rožių ir baltų gvazdikų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2010 07 28, 10:04)
O kaip manot gražus derinukas išeitų iš rožinių,rūžavų rožių ir baltų gvazdikų?  ax.gif


Tikrai gražu, tokiomis gėlėmis kaip tik dariau dekorą Botanikos sodo ir auto vienai nuotakai, žiūrėjosi gražiai mirksiukas.gif
Šiaip, kad būtų ramiau, tai pabandykite pasidėlioti tokias gėlytes kokioje parduotuvėje ar turguje 4u.gif Tada matysite patinka Jums taip ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmmune: 28 liepos 2010 - 09:33
QUOTE(mmmune @ 2010 07 28, 10:32)
Tikrai gražu, tokiomis gėlėmis kaip tik dariau dekorą Botanikos sodo ir auto vienai nuotakai, žiūrėjosi gražiai  mirksiukas.gif
Šiaip, kad būtų ramiau, tai pabandykite pasidėlioti tokias gėlytes kokioje parduotuvėje ar turguje 4u.gif Tada matysite patinka Jums taip ar ne  mirksiukas.gif


Ačiū thumbup.gif
Atsakyti
As siandien uzsisakiau geles, tik neklauskite manes kokias, tikrai nepasakysiu doh.gif nes geliu atzvilgiu esu visiskai zalia lotuliukas.gif kainyte 145Lt.
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2010 07 28, 15:18)
As siandien uzsisakiau geles, tik neklauskite manes kokias, tikrai nepasakysiu  doh.gif nes geliu atzvilgiu esu visiskai zalia lotuliukas.gif kainyte 145Lt.


oho, kaip idomu lotuliukas.gif
nes as irgi zalia, bet tu geliu pavadinimus is kuriu dare puokstes tai isiminiau kai sake floriste lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GUCCI*: 28 liepos 2010 - 13:24
Mano puokste buvo is baltu ramuniu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Chicolita @ 2010 07 28, 09:14)

su ryskesniais jauciu nlb jau reikalai..as galvoju imt gvazdikus kelias kalijas roziu didesniu mazesniu ir jurginu gal viskas nuo baltos iki ivairiu spalvu geltonos arba viskas geltona ivairiu atslapviu...reiks kaip minejo kur pasibandyt pasidelioti kaip vaizdas atrodo
Atsakyti
user posted image

Čia mano svajonių puokstė ax.gif Kaži čia maišytos mėlynos hortenzijos su baltom, ar čia tokia veislė?

Dabar mąstau kokias daryti puokštelės liudininkei ir pamergytėm, kad derėtų?? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėjubė @ 2010 07 29, 12:55)
user posted image

Čia mano svajonių puokstė ax.gif  Kaži čia maišytos mėlynos hortenzijos su baltom, ar čia tokia veislė?

Dabar mąstau kokias daryti puokštelės liudininkei ir pamergytėm, kad derėtų?? unsure.gif


Sakyciau kad maisytos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėjubė @ 2010 07 29, 12:55)
user posted image

Čia mano svajonių puokstė ax.gif  Kaži čia maišytos mėlynos hortenzijos su baltom, ar čia tokia veislė?

Dabar mąstau kokias daryti puokštelės liudininkei ir pamergytėm, kad derėtų?? unsure.gif


Čia dėtos dvi skirtingų spalvų hortenzijos ir papildomai dekoruota Stephanotis žiedeliais mirksiukas.gif
Pulkui taip pat naudokite hortenzijas, galite ir tų pačių spalvų, tik kažkurią konkrečiai, pvz, baltas, arba dar ir rausvas įnešti, nežinau kaip kas pas Jus ten suplanuota ir suderinta blush2.gif
Atsakyti